Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar,Samsung Galaxy Note Fan Edition,Xiaomi Mi6,Sony Xperia XZ1,Nokia8 arasındayım?
    Nokia 8 Snapdragon 835,TR Garanti,Sony ise Türkiye garantisi ve Kamerası.
    Xiaomi Mi6 Donanımı çok güçlü
    Ancak Note Fan Edition Tasarımı,ergonomisi çok hoşuna gitti gönlüm ona kaydı
    Çok oyun oynayan biriyim ve sosyal medya kullanırım kamerası da güzel olmalı.
    NOTE FE işlemci olarak Mİ6 VE Nokia8 den çok geride kalır mı? Günlük kullanımda çok farketmez diye düşünüyorum doğru mu? Birde batarya olarak da aralarında en kötüsü sanırım,günü zor çıkarıyor
    Hangi telefonu almamı önerirsiniz?
    Birde Bu telefonların bildiğiniz olumsuz özellikleri nelerdir? Teşekkürler
  • Merhaba,

Önümüzdeki hafta Abd'ye gidiyorum. Sizce hangi telefon alınır?

Şu anda sipariş verip kalacağım otele de göndertebilriim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chameleon41

Iphone 7 kullanıyorum ve daha özgür kullanım için androide geçeceğim. 2 bin tl fiyat aralığında xiaomi mi 6 ve lg g6 yı düşündüm ama g6 yı burada tavsiye edilmediği için eledim. Kamera performansı ve kulaklık sesi kalitesine önem veriyorum. mi 6 kamera konusunda iphone 7 kadar iyi midir?
    Ayrıca mi 6 modeli 25 nisan'a kadar migros ve kipada 1799 tl. Buralardan telefon alınır mı, garanti konusunda güvenilir midir?
    Çerçeveli tasarım seversen o fiyatta xz1 öneririm kesinlikle.

Kulaklık performansında da çok iyi bir cihaz note 8 ile kıyasladım ona göre daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 28 Nisan 2018; 3:22:22 >
  • Ohan kullanıcısına yanıt
    1000 lira farka değmez.

İp7 plus yeterlidir.

• Nfc özelliğine sahip, çabuk ısınmayan, havalimanında hızlı geçiş için kullanılabilecek, sar değeri düşük en ucuz telefon hangisidir, bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

a8 veya a8 plus ile benzer fiyatta olan ama daha iyi batarya süresi sunan bir başka telefon önerein var mı?
    Mate 10

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000009KAB2?magaza=UYGUN%20İLETİŞİM&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc

• maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/411-27037-61226-61250-73935-81724-108023/htc-one-m8_htc-desire-626_samsung-galaxy-a5-2017_sony-xperia-xz_huawei-p10-lite_xiaomi-mi-note-3_huawei-p10-lite-64gb/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 28 Nisan 2018; 11:13:7 >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    fakat vatan bilgisayar'da göremedim.orada asus zenfone ve general mobile'dan başlıyor fiyatlar. bu ikisinden biri mümkün mü?
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    P9 lite 2017
    Ama Huawei sar yüksekti,
    Samsung j7 prime değerlendirebilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/huawei-p9-lite-2017-akilli-telefon-siyah.html

http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?uKods=27132,25255&lang=tr-TR&ozs=330

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 28 Nisan 2018; 20:14:38 >

• Bende gm5 plus var idare eder.

• Arkadaslar 1000 lira civarina mi a1 mi p9 lite 2017 mi tavsiye edersiniz yoksa baska bir model mi ?

• Arkadaşlar sizce Türkiye garantili j7 prime veya P9 lite gibi cihazlar mı almak daha mantıklı yoksa c5 pro c7 pro gibi ithalatçı garantili almak mı?

Malum fiyatlar yakın ama cezbedici özellik farkları var ama garanti işi kafamı karıştırıyor.

Fiyat aralığım görüldüğü gibi 1000-1500 arası ama ideal telefonu bulamadım

• Merhaba, 600-700TL civarı, sıfır

Vestel Venüs V3 5580 mi yoksa Asus Zenfone Go ZB552KL'mi yoksa başka bir alternatif mi?

Her yıl tlf. değiştirmiyorum, 3-5 yıl sorunsuz kullanımı olsun,
    eli yüzü düzgün foto çeksin,
    kronik sorunu olmasın,

önerilere açığım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Merhaba, 600-700TL civarı, sıfır

Vestel Venüs V3 5580 mi yoksa Asus Zenfone Go ZB552KL'mi yoksa başka bir alternatif mi?

Her yıl tlf. değiştirmiyorum, 3-5 yıl sorunsuz kullanımı olsun,
    eli yüzü düzgün foto çeksin,
    kronik sorunu olmasın,

önerilere açığım. Teşekkürler.
    Vestel i listenizden cikarin hocam paranizi cope atmayin.

• Sanırım Lenovo Moto E4 veya E4 Plus alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Vestel i listenizden cikarin hocam paranizi cope atmayin.

Alıntıları Göster
    vestel 5580 kullandinmida hocam çöpe atmayın demişsiniz? o fiyata en iyi telefon 5580

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Bütçem 1500-1600 lira,Türk Telekom'dan taksitli (24 ay) cihaz alacağım. Huawei P Smart düşünüyorum,sizin o fiyat civarlarında başka ne gibi önerileriniz var?

NOT: 24 ay, aylık 75-76 liraya alacağım
  • 600-1000tl arası ram ve kamerası iyi. Anneme alabileceğim bi telefon bakıyorum. Uzun süreli kullanıma uygun bi telefon tavsiyesi alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

vestel 5580 kullandinmida hocam çöpe atmayın demişsiniz? o fiyata en iyi telefon 5580

Alıntıları Göster
    O fiyata en iyi telefon olduğunu araştırdınız mı hocam bence değil.Çinden getirdiği parçalarla telefon üretip türk malı diye satan,yazılım ar ge konusun da sıfır , uyduruktan bir ui yapıp telefona koyan.Stabilitesi zayıf bir kaç ay sonra mecbur sıfırlamak zorunda olacağın cihazlar üreten vestel mi? vestel e iyi diyenin aklına şaşarım hocam.Vestel den bulaşık makinesi dışında bir şey almam aldırtmam.Gidin asus alın,sony alın,samsung bile daha iyidir.Mediatek işlemciye değinmeme gerek yok zaten hadi helio falan olsa neyse.Zaten o fiyat aralığın da mediatek işlemcili:
    Al LG K10 799 TL Arkana bile bakma en azından lg gibi bilinen bir firma
    https://www.hepsiburada.com/lg-k10-2017-lg-turkiye-garantili-p-HBV000004CC3B?magaza=BittiBitiyor&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIv5Go3rTp2gIVBqsYCh04gQ6NEAQYASABEgJE4PD_BwE,

Lg q6 önermek isterim ama max 800 tl olarak
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j3-4g-8gb-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMJ3D4G8-B?magaza=Cep-Hane

Al sana snapdragon 435 işlemcili zenfone live
    https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-live-zb501kl-asus-turkiye-garantili-p-HBV000006IB82?magaza=BittiBitiyor&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIn5r-rbbp2gIVBkkZCh3ADwRBEAQYAiABEgJTrPD_BwE

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.