Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    view 10 u getirmemişler zaten iyide getirmemişler 7x e 1900 lira fiyat biçmişler :)
    p20 3000 lirayı aşar hatta 4k yı bile aşabilir 700 euro yani :) p20 liteyi 2400 liradan vatanda henüz stoklara girmemiş.

Şuan mi mix 2, s8, nokia 7 plus arasındayım. Mix 2 alır geçerim herhalde ama birde 7 plusu bekleyeceğim fiyatı ne olacak.
  • Nisan ayı için ilk sayfa düzenlendi ilgilenenlerin bakması rica olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400lıraya huaweı p smartmı yoksa 300 lıra daha zorlayıp mate 10 lite alınmalı?

suan samsung j7 2016 kullanıyorum kamera ınternet ve candy crush tarzı oyunlar oynuyorum telefonda.
    mate 10 lite cok fazlamı gelır yoksa ıyımıdır

p smarttan memnun kalırmıyım alsam
  • Vestel v5580 in herhangi bir kronik sorunu var mı? Babama alacağım aslında gm 5 plus alacaktım ama kullanıcıların birçoğu şikayetçi vazgeçtim.

• herkese merhaba tuşlu nokia kullanıyorum ve ilk akıllı telefonumu alma aşamasındayım.:) yardımlarınızla f/p bir cihaz almak istiyorum.

açıkçasını söylemek gerekirse telefondan beklentilerim sadece 5.5 inç kadar olması güzel sesi ve kamerası olması, sorun çıkartmaması ve sar değeri düşük olması.ne oyun oynarım ne de internette öyle çok takılırım. çok konuşmam bile sadece arada işimi görsün yeter. her türlü öneriye açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

1400lıraya huaweı p smartmı yoksa 300 lıra daha zorlayıp mate 10 lite alınmalı?

suan samsung j7 2016 kullanıyorum kamera ınternet ve candy crush tarzı oyunlar oynuyorum telefonda.
    mate 10 lite cok fazlamı gelır yoksa ıyımıdır

p smarttan memnun kalırmıyım alsam

Yaklaşık olarak aynı kalibrede cihazlar.

J7 telefonuzu boşaltın, fabrika ayarlarına felan dönün, 3-5 ay daha kullanın derim.

İlerde daha iyi bişey alırsınız.

• Mi a1 fotoğraf kalitesi olarak Huawei P9 litetan üstün müdür, üstünse bu cihaza geçilir mi sizce P9 lite bırakılarak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/htc-10-ithalatci-garantili-p-HBV0000056ZHC?magaza=Telefonal&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc bu ürünü tavsiye edermisiniz. sorun çıkartmıycak bir teleofon arayışındayım kamera sesi görüntüsü iyi olsun sorun çıkartmasın yeter

• veerzaara kullanıcısına yanıt
    htc10
    XZ
    S7

Bunlar 2016 yılının en baba telefonlarıydı ,
    KRYO işlemcilidir.
    ama sıfır telefon gelememe ihtimalini göz ardı etmeyin.
    bir akrabamız sıfır mi5 prime aldı.
    bir ay içinde arızalandı,
    ana kart arızasından işlem gördüğü tespit edilmişti.
    sıfır gibi paketleyip yutturabiliyorlar.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/43687-59306-61250/htc-10_samsung-galaxy-s7-duos_sony-xperia-xz/
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

htc10
    XZ
    S7

Bunlar 2016 yılının en baba telefonlarıydı ,
    KRYO işlemcilidir.
    ama sıfır telefon gelememe ihtimalini göz ardı etmeyin.
    bir akrabamız sıfır mi5 prime aldı.
    bir ay içinde arızalandı,
    ana kart arızasından işlem gördüğü tespit edilmişti.
    sıfır gibi paketleyip yutturabiliyorlar.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/43687-59306-61250/htc-10_samsung-galaxy-s7-duos_sony-xperia-xz/

cevap için teşekkürler hocam sıfır olmadığını geldiğinde nasıl analaybiliriz. değilse iade ederim. birde kaliteli olduğu söylendiği için almak istedim özellikle kamerası ve akıcılığı için. sizin tavsiyeniz varsa dinlemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 4 Nisan 2018; 13:41:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Mi a1 fotoğraf kalitesi olarak Huawei P9 litetan üstün müdür, üstünse bu cihaza geçilir mi sizce P9 lite bırakılarak?

diyafram aralığı F1.8 felan olmalı.
    optik görüntü sabitleyici de olmalı.
    mi note 3 önerebilirim.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/62194-81724-89416/huawei-p9-lite-3gb_xiaomi-mi-note-3_xiaomi-mi-a1/

hayırlı olsun
    hocam yanlışlık oldu sanırım :) ben daha almadım telefonu sizin uyarınızdan sonra acaba kendim sıfır olduğunu anlayabilirmiyim diye sormak istedim ve 1600 civarı iyi bir seçim olabilir mi
    htc10

XZ

S7

U ultra

Mi note 3

.

Bunlar tercih edilebilir.

• konunun bi guncellenmesi lazim dolar ve euro artiktan sonra fiyatlar artmis. mi note 3 n11 de 1470 e aliniyordu suan 1590 olmus ( 55 tl indirim ile 1550 geliyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syndicatedynamics -- 9 Nisan 2018; 13:32:41 >
  • Arkadaşlar anneme telefon alacağım. İlk telefonu olacak 1000 tl civarı bir bütçem var. GM 5 plus alacaktım ama kronik arızası çok fazla olunca vaz geçtim. Önerebileceğiniz çok sorun çıkarmayacak, kullanımı nispeten rahat bir telefon var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52006-71102-81724-86931-96011-97564/samsung-galaxy-c7_xiaomi-redmi-note-4x_xiaomi-mi-note-3_xiaomi-redmi-5_htc-u-play-64gb_xiaomi-redmi-5-plus/
    Hocam red mi 5 plus alınır mı? Annem için alacağım.

• cronos10 kullanıcısına yanıt
    Olabilir tabi.

Snapdragon 625 işlemcili.

Ama 158.5 x 75.5 cm

Ve 180 gram ağırlığı sorun olmayacaksa tabi.
    .
    14 nm snapdragon 450 kullanan Redmi 5 de tercih edilebilir.
    Boyutları daha ideal.
    Ama (16gb) 2 gb ram li modeli tercih etmemek lazım.
    (32gb) 3 gb ram li modeli iyi.
    .
    Tr yetkili garantili Alternatif olarak;
    2 yıldır satış rekorları kıran samsung j7 prime nin tahtını kimse dolduramadı henüz.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j7-prime-samsung-turkiye-garantili-p-HBV0000019BBC

İkinci en çok satan; huawei p9 lite 2017

https://www.hepsiburada.com/huawei-p9-lite-2017-huawei-turkiye-garantili-p-HBV0000045IPS?magaza=Binbircesit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 10 Nisan 2018; 17:49:51 >

çok teşekkürler açıklamanız için.

ekranı biraz düşündürüyor (güneşte çok zor görülüyor diye yorumlar var) ama annemin mekanik tuşu daha rahat kullanacağını düşündüğüm için j7 prime daha mantıklı gibi duruyor.
  • Arkadaşlar telefonumu yenileyeceğim huweai 10 mate aklımdaki telefon kullananlar yorum yapabilirmi yada ayni özelliklere yakın daha ucuz bir telefon önerilerine de açığım kamera olmazsa olmazim değildir pil ömrü hızlı şarj oyun oynadigim için güçlü işlemci jireskop nfc gibi diger ozelliklerin olduğu değişik bir marka veya model olabilir.
    Ek olarak huweai 10 mate nereden alabilirim güvenilir bir satıcı bulmam lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrabator -- 11 Nisan 2018; 17:19:0 >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.