Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pay.check

Merhabalar konu çok güzel olmuş.700 tl bandında telefon arıyordum. Buradaki önerileri de dikkate alarak bir fiyat araştırması yaptım. Sizce 730 tlye n11den moto g4 mü alınmalı yoksa 684 tlye istanbul bilişimden alcatel idol 3 mü?

Satıcıları da yazdım çünkü sonrasında paranla rezil olmak da var.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/alcatel-idol-3-gri-cep-telefonu-fiyati,211459.html
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lenovo-moto-g4-xt1622-cep-telefonu-P147723463?RENK=BEYAZ&cid=604001&gclid=CNnF4qOR79ICFUE6GwodgfYOJA&gclsrc=aw.ds

Yukarda muhabbetinide geçirdik zaten birbirine çok yakın iki cihaz ikiside pişman etmez. Ama sen hangisini alırdın derseniz g4 ü alırdım sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 700 e telefon bakiyorum ,ikinci el.Hangi telefonu tavsiye edersiniz ? Bildiginiz karta taksitle telefon satin alabilecegim bi yer var mi ? Taksit olabilirse 1200 e kadar falan cikabilirim cunku.

• LG V10 64 GB alsammı acaba nedersiniz sorunları var telefonun ama kasası hoşuma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilincarslan91

LG V10 64 GB alsammı acaba nedersiniz sorunları var telefonun ama kasası hoşuma gidiyor.

Almayın diyorum başka birşey demiyorum. Size başka yakışıklı mı yok onlara bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: hhakcaer

Hocam 700 e telefon bakiyorum ,ikinci el.Hangi telefonu tavsiye edersiniz ? Bildiginiz karta taksitle telefon satin alabilecegim bi yer var mi ? Taksit olabilirse 1200 e kadar falan cikabilirim cunku.

Yok ama bankalar sonradan taksitlendirme yapabiliyor bankanıza sorun derim.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    vallaha ciddi şekilde P9 düşünüyorum bir de P2 ama bunlara Mi5 prime ekledim ve p9 ile mi5 prime arasında kaldım bu arada çalışmalarıma 2. el ile de devam ediyorum bulunduğum yere yakın XZ ve ya S7 arıyorum 1700 civarı birini yakaladım ama 1700 XZ yi vermiyor :/ 1500 den yukarı çıkmıştım oysa... nisan aylarını beklesemde yeni cihazlar çıkınca bekim bunlarda düşüş olur iyi telefon alırım he? çorba oldu kafam. altı üstü telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Hocam 700 e telefon bakiyorum ,ikinci el.Hangi telefonu tavsiye edersiniz ? Bildiginiz karta taksitle telefon satin alabilecegim bi yer var mi ? Taksit olabilirse 1200 e kadar falan cikabilirim cunku.

Tesekkur ederim.ikinci el olarak ne tavsiye edersiniz 700 civarina ?

Huawei p9 lite nasıl (fiyat düşürdüm :) )
  • kilincarslan91 kullanıcısına yanıt
    Ben bi çocukta inceledim fiyatının telefonu :) resmi distributor garantili, kasmayan bi telefon fotoğraf kalitesi de fena değil bence. İnan ben de p9 lite alabilirim :) fakat üzerine azcık daha para koyup donanımı daha iyi telefon alabilme ihtimalimden dolayı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: northeast61

vallaha ciddi şekilde P9 düşünüyorum bir de P2 ama bunlara Mi5 prime ekledim ve p9 ile mi5 prime arasında kaldım bu arada çalışmalarıma 2. el ile de devam ediyorum bulunduğum yere yakın XZ ve ya S7 arıyorum 1700 civarı birini yakaladım ama 1700 XZ yi vermiyor :/ 1500 den yukarı çıkmıştım oysa... nisan aylarını beklesemde yeni cihazlar çıkınca bekim bunlarda düşüş olur iyi telefon alırım he? çorba oldu kafam. altı üstü telefon

Dertsiz başınızı ağrıtmayın huawei p9 yada uygun fiyatlı mi5 bulun :)

• Xperia xz ile s7 arasında kaldım kamera, pil ve uzun süre kullanımda hangisi tercih edilmeli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Tesekkur ederim.ikinci el olarak ne tavsiye edersiniz 700 civarina ?

İkinciel çok değişken bir pazar bence siz cihazı bulun şunu buldum ikinciel fiyatıda bu nasıl diyin. Çünkü bir standart yok ikincielde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilincarslan91

Huawei p9 lite nasıl (fiyat düşürdüm :) )

Sahibini üzmez iş gören bir vihaz ama hangi p9 lite?

• quote:

Orijinalden alıntı: bimposeti

Xperia xz ile s7 arasında kaldım kamera, pil ve uzun süre kullanımda hangisi tercih edilmeli.

Kesinlikle samsung galaxy s7 tercih edilir aralarında.

Aynen hatta şu an mi5s ve p9 bakıyorum 1500civarı du bakalım bahtıma ne düşecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1600 tlye kadar telefon önerecek var mı? aklımda zenfone 3 var
  • Mi5 almak uzere ciktim yola ancak Su an karaborsa resmen. Acil de Telefon lazim.

Huawei p9 lite 2017 alacagim sanirim ancak Birsey takiliyor kafama. Vatanda ve teknosada 1400 tl Huawei turkiye garantili. Ayni Telefon hepsiburadada yine Huawei turkiye garantili 1275 tl. Bu nasil oluyor? Hepsiburadadan Alsam garantiyle ilgili sikinti Yasar miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: memcos7

Mi5 almak uzere ciktim yola ancak Su an karaborsa resmen. Acil de Telefon lazim.

Huawei p9 lite 2017 alacagim sanirim ancak Birsey takiliyor kafama. Vatanda ve teknosada 1400 tl Huawei turkiye garantili. Ayni Telefon hepsiburadada yine Huawei turkiye garantili 1275 tl. Bu nasil oluyor? Hepsiburadadan Alsam garantiyle ilgili sikinti Yasar miyim?

Huawei türkiye ise hayır vatandan aldığın ile HB den aldığın zerre fark etmez hizmet olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: woldhkk

1600 tlye kadar telefon önerecek var mı? aklımda zenfone 3 var

Sony x ve Samsung c serisine bakabilirsiniz. Samsung galaxy s6 yada.

• quote:

Orijinalden alıntı: woldhkk

1600 tlye kadar telefon önerecek var mı? aklımda zenfone 3 var

lenovo p2 yede bakabilirsin.

sd625 var. uzun vadeli kullanıma gayet uygun
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.