Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıymetli arkadaşlar, Ramazan Bayramınız kutlu olsun ve size güzellikler getirsin.

Bayramdan 1 hafta sonra memlekete gideceğim, babama telefon hediye edeceğim, kendisi çiftçi ,akıllı telefon kullanabiliyor:); sizden tavsiye istiyorum.

1.650 Tl bütcem var.Çok Israrcı olursanız 750 Tl :)
    2.öncelik sağlamlık uzun ömür
    3.İnternetten bir şeyler okumayı seviyor.
    4. Tabiî ki çok kötü de olmayan fotoğraf çekimi.
    5. Mümkünse distribütör garantili
    6. Mümkünse 5" cepte taşıması kolay olsun.

Not : Sizin tavsiye sayfanızı okudum. Tp link neffos (600 tl piyasada çok yok, fiyatı makul batarya çıkıyor) , lenovo k5 plus (750 tl civarı, diğerlerine göre metal ve bataryası çıkıyor), lenovo moto g4 plus (maalesef 5.5", 750 tl'ye düşmüş malum sitede satışta) bunların arasında kaldım gibi, Vestel telefonları hariç tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim , anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Dist. garantili diye daha kötü cihaz almayın, bu bütçenin en iyi cihazı budur. Diğer markalarda bu tarz chipset kullanan cihazlar 1300 TL bandında.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-4x-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000006BIL5
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    1300 bandına çıkan adam xiaomi alacak ise zaten xiaomi mi5 prime veya mi5s alır :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgekılıçhan B kullanıcısına yanıt
    Alcatel Idol 3 5.5inç (bu distribütör) ve Xiaomi Redmi 4X (paralel ithalat ama bu) e bakabilirsiniz o fiyatlara...

• Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Teknik destek konusunda TR de hangi firmayı desek sorun yaratabilir diyebiliriz bunun paraleli distribütörü fark etmiyor. Fark eder dükkanı iki yıl içinde kapamayacak bir firma olsa yeter :)

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

1300 bandına çıkan adam xiaomi alacak ise zaten xiaomi mi5 prime veya mi5s alır :)

Redmi 4x'de kullanılan chipset başka markalarda 1300 TL bandında diyorum, dikkatinizden kaçtı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

Redmi 4x'de kullanılan chipset başka markalarda 1300 TL bandında diyorum, dikkatinizden kaçtı herhalde.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/e/YToxOntpOjE1O2E6MTp7aTowO3M6NjoiMjEyMzU1Ijt9fV9zOjk6ImZpeWF0OkFTQyI7=/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi telefonlara bakıyorum,hangilerinde bant 20 var,global olanlardan misal not 4..4x..mı max..max2..mi 5s plas hangini onerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;
    Herkese Hayırlı Bayramlar

En fazla 1200 tl bütçe var. Çok büyük bir telefon istemiyoruz. En fazla 5" falan işte.
    Kullanıcı 60 yaşlarında daha öncede akıllı tel kullanmış, telefon kullanımı hakkında orta seviyede bilgiye sahip bir erkek.(Babam)

Biraz araştırdım ve bu konununda son 5-10 sayfasını okuyunca kafamda konu biraz şekillendi.
    Büyük ihtimal Xiaomi mi5 serisi bir telefon alacağız. Fakat soru şu mi5 - mi5s - mi5 Prime arasındaki farkı ve hangisinin tercih edileceğini anlayamadım. Garip olan fiyatları da çok yakın.
    Birbirine bu kadar yakın telefon çıkarmanın firma açısından anlamını da kavrayamadım doğrusu.
    Ya da ben bir yerleri atlıyorum.

Sonuç hangi mi5 ve neden?

Yardımcı olabilirseniz çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasenk -- 26 Haziran 2017; 10:57:21 >
  • kurban- kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de band20 olan Xiaomi ler redmi note 4 ve note 4x, xiaomi mi note2

• Hasenk kullanıcısına yanıt
    Mi5 alınmaz aradaki fark çok az.

Mi5 prime ve mi5s ten içinize sineni alın.

• Hocamlar ben de mi5s almayı düşünüyorum fakat sanırım henüz Türkiye'de kendimiz gidip alabileceğimiz bir elektronik mağazası olmadığı için internetten almak zorundayız. Tavsiye edebileceğiniz satıcı(lar) var mıdır?
  • SwatcH_ kullanıcısına yanıt
    Mi5s i migros mağazalarında bulabilrisin ama tavsiyem şu olur migrosta cihaza bakıp internetten alman çünkü migros yatı biraz pahalı.

• Çok kararsızım s7 mi s7 edge mi sizce? Edge güzel duruyor ancak fiyat farkına değer midir ki? Üniversite sınavından çıktım ve oyun oynayıp müzik dinlerken şarjı uzun gidecek bir telefon alacağım bu bantta başka telefonlar da onerebilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayırlısıbakalım...

Çok kararsızım s7 mi s7 edge mi sizce? Edge güzel duruyor ancak fiyat farkına değer midir ki? Üniversite sınavından çıktım ve oyun oynayıp müzik dinlerken şarjı uzun gidecek bir telefon alacağım bu bantta başka telefonlar da onerebilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

S7 edge mi sorusunun cevabı şu daha büyük ekran, daha büyük pil ve kıvrık cihaza ihtiyacın var cevap evet ise almalısın.

O paralara ne önerebilirim Huawei P10, Huawei Mate9 en önde gelir sanırım.

Sony XZ, Htc 10 a da bakabilirsin.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Bayram arifesi çağlayanda dükandan redmi not 4x aldım sd 625 32gb icinden 5 basamaklı kararlı cin romu kuruluydu,4 rakamlı glabal olduğunu sanıyordum bakmadım, bunun bat 20 ye bi etkisi olur mu bant 20 konusunda çok söylenti var,global rom yukleyebilirmiyim,not4 te var 4x te yok diyen var,kofam çok karışık,birde az önce imeil kaydı yok diye msaş aldım,dükandan kayıtlı diye almıştım,faturasını istemeyi unutmuşum malum orucluyduk kafam durmuş,bilgi verirseniz çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurban-

Bayram arifesi çağlayanda dükandan redmi not 4x aldım sd 625 32gb icinden 5 basamaklı kararlı cin romu kuruluydu,4 rakamlı glabal olduğunu sanıyordum bakmadım, bunun bat 20 ye bi etkisi olur mu bant 20 konusunda çok söylenti var,global rom yukleyebilirmiyim,not4 te var 4x te yok diyen var,kofam çok karışık,birde az önce imeil kaydı yok diye msaş aldım,dükandan kayıtlı diye almıştım,faturasını istemeyi unutmuşum malum orucluyduk kafam durmuş,bilgi verirseniz çok iyi olur.

Kaça aldınız?

• 800 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kurban-

800 tl

Umarım farkındasınızdır size ithalat cihaz değil el altı cihaz vermiş. Yani imei çakılmış, fatura kesilemeyen, teknik servisi olmayan...

• Bayram dönüşü değiştirmeyi teklif edeyim not 4, 64 gb isteyeyim,ne dersin?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.