Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riquelme76

Hocam tekrardan sorayım. Anneme telefon alacağım. Gözlerinde görme kaybı olduğu için ekranı büyük bi telefona ihtiyacımız var. Asus Zenfone 5 kullanıyordu ekranı ve yazılar baya bi büyüktü. Şimdi yeni bişi alcaz ekranı büyük samsung olursa iyi olur 1500-1800 filan ne önerirsin.

Büyük ekran önemli ise kesinlikle Xiaomi Mi Max 2 alın geçin derim, bütçenizin bir kısmıda cebinizde kalır hem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradaki fiyat farkı gözle görülür şekilde olduğu için Mi6 diyorum ama ikiside aynı para olursa OnePlus 5 diyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaasink kullanıcısına yanıt
    İlk nesil Mix 'i önermem pek çok noksanlık ve sıkıntısı olan konsept bir cihaz almanızı tavsiye etmem o paraları verip.

6 ile 8GB RAM arası pek fark hissedilmez ama ram buldun mu ne kadar fazla o kadar iyi Android ne versen tüketiyor çünkü :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XIAOMI de Ghost Screen kronik sorunu olmayan 600 den 1200 TL ye kadar geniş bir yelpazede öneride bulunur musunuz lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

XIAOMI de Ghost Screen kronik sorunu olmayan 600 den 1200 TL ye kadar geniş bir yelpazede öneride bulunur musunuz lütfen.

O çok zor LG panelli olanı almamanız lazım onun için ama onuda cihazı çalıştırmadan anlayabilmenin yolu yok. O yüzden size Xiaomi öneremem...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahsofyat

Merhaba. Kiz arkadasim icin telefon alacagiz. Ben 3 yildir z2 kullaniyorum o yuzden cok bilgim yok. Onceligi on kamera ve batarya. Butcesi 2800. Simdiden onerileriniz icin cok tesekkurler..

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/63685-73008-76371-79633-87731/huawei-mate-9_huawei-p10_xiaomi-mi-6_oneplus-5_htc-u11-128gb/

• Konu yaşıyor :D belirteyim dedim

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    geçen hafta a101e kvklı xiaomi redmi 4a geldi 700 tl ye onu aldım memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: leadwell

geçen hafta a101e kvklı xiaomi redmi 4a geldi 700 tl ye onu aldım memnunum

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

• Huawei P10'u tavsiyelerden çıkardınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

Huawei P10'u tavsiyelerden çıkardınız mı?

bakınız:
    29 Eylül 2017
    22:20:07
  • Hocam Xperia l1 , xa alınır mı ?

Xa ya gelen son güncelleme bataryayı biraz düzeltmiş oyun oynayan birisi değilim WhatsApp , Instagran kullanırım almalı mıyım sizce ?

1500 TL param var ama telefona çok vermek istemiyorum p9 lite çok çok çok iyi derseniz onu alabilirim ama diğerleri de bana yeter diye düşünüyorum sizce ne yapayım az sonra sipariş vermek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandere5858

Hocam Xperia l1 , xa alınır mı ?

Xa ya gelen son güncelleme bataryayı biraz düzeltmiş oyun oynayan birisi değilim WhatsApp , Instagran kullanırım almalı mıyım sizce ?

1500 TL param var ama telefona çok vermek istemiyorum p9 lite çok çok çok iyi derseniz onu alabilirim ama diğerleri de bana yeter diye düşünüyorum sizce ne yapayım az sonra sipariş vermek istiyorum.

illa Sony alacağım diyorsanız o paralara Sony Xperia x compact ve xperiabx almanızı öneririm yazdığınız sonyler pek tercih edilebilir değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

Huawei P10'u tavsiyelerden çıkardınız mı?

daha önce bu soruya cevap vermiştim ama bir daha diyim :) Fiyatı aşırı yükseldiği için mantığını yitirdi ondan çıktı.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    İlla Sony almak istemiyorum hocam da aradaki 200tl bana kalsın istiyorum. Şuan telefona çok para vermek istemiyorum açıkçası drone almak istiyorum.

Neden tercih edilmez hocam sizce pişman olur muyum. Dediğim gibi beklentim çok yok çok uzun zaman gitsin de deniyorum Huawei siparişi mi vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandere5858

İlla Sony almak istemiyorum hocam da aradaki 200tl bana kalsın istiyorum. Şuan telefona çok para vermek istemiyorum açıkçası drone almak istiyorum.

Neden tercih edilmez hocam sizce pişman olur muyum. Dediğim gibi beklentim çok yok çok uzun zaman gitsin de deniyorum Huawei siparişi mi vereyim.

huawei p9 lite 2017 , o dediğiniz cihazlara göre daha cazip bir telefon. ilk sayfaya bakmanı öneririm ordabişine yarayacak ürünler çıkabilir

• ben huawei y6 II yi tuvalete dusurdum geri aldim hemen telefonu yarisi falan girmisti, simdi ahizesi ve kamerasi calismiyor telefonunun. Alali da 4 5 ay olmustu. Garanti analart ve ekran degisecek dedi 600 tlmasraf bictiler. Zaten 1100 e aldim bunu.

Ahize olayini kulaklik ya da hoparlor ile cozuyorum ama kamera lazim oluyor. Gecen kaza yaptim kamerasi calismiyor telefonun rezillikti.

Bunlarin teknik servislerde degistirme yapmadan onarilma gibi bir sansi var mi? Eger yoksa da yeni bir telefon almak istiyorum ama ne alacagim hicbir bilgim yok butcem 1500-2500 arasi.

Onerilerinizi bekliyorum, tesekkurler

• spiritus elektros kullanıcısına yanıt
    Suya giren telefon, açmadan-kurcalamadan,

pirincin içine konur, 2 gün çıkarılmaz.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Bildigim modeller hocam tesekkur ederim yinede .

Xa siparisi verdim pisman etmez umarim.Sony seviyorum acikcasi.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.