Şimdi Ara

Her Amaca Her Bütçeye Uygun 0 Sistemler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız hatırlatmakta fayda var intel g4500 işlemcide de hd 530 grafik yongası var. yani illa i3 6100 almaya gerek yok.
    https://www.webdenal.com/intel-pentium-g4500-3-50ghz-1151pin-3mb-hd530-box_905960.html?gclid=Cj0KEQjw9vi-BRCx1_GZgN7N4voBEiQAaACKVkbMjr1vch5XvauPwwtt8K1TOUl1W37xLMresnYtVgMaAhFu8P8HAQ
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Düzenleniyor hocam
  • Güncel
  • Konu çok faydalı. Ne için neyi ne kadar toplasam sorusuna cevap olmuş.
    Lakin alacak arkadaşlar bun parçaları n11 gibi sitelerden ortalama %15 ile %20 arasında indirimlerle alınabillir.
    Lakin sistem toplama işini bilmeniz gerekiyor.
  • faydalı konu

biraz daha genişletilebilir oyuncular için tavsiyeler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genişleteceğim hocam ancak şuan üniversite vb işlerle meşgulüm.
  • Neden Amd li apulu sistemler yok.
    Makul mu değiller.
    Performansları düşük.
    Yüksek güç tüketimi mi

Merak ettim. Ekran kartı açısından yukarıdaki sistemlerden iyi diye biliyorum.
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    Güncel değiller hocam. Hemde pahalıya geliyorlar dolardan dolayı. Dolar normal olsa tabiki öneririz. Ancak ZEN apularını ben de sabırla bekliyorum. Belki dengeler biraz değişir.
  • a8 7600 fiyatı makul 4çekirdekli r7 240 içerikli bir apu bunuda listenize ekleyin bence a6 6400kdan daha fazla verimli olacağı kesin
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Hocam eksik şeyler oluyor muhakkak konuda. Ancak tavsiyeler ile daha da genişleteceğiz umarım. Konuyu saat 7'de bir daha editleyeceğim onu da eklerim
  • Ellerinize sağlık hocam orta derece emek kokuyor, devamını isteriz
  • Bir daha güncelledim hocam.Daha hala bir dünya ekleyeceğim şey var. Bu gidişle forumdaki başyapıtım olacak bu konu
  • Alışveriş konusunda da biraz yardım lazım. Hani link falan koyuyorsunuz da kendiniz o sitelerden daha önce alışveriş yaptınız mı. Evet ucuza herkes satabilir bi ssd parası kadar paranız da cebinizde kalabilir ama daha sonra aldığınız ürünlerde sorun çıktığında karşınızda adam akıllı bir muhatap bulabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    örnek sistem toplamış örnek site vermiş vatandan toplarsın 100tl fazla çıkar ucuz örnek site ile karşılaştırırsın kafana yatarsa vatandan alırsın yok 300tl fark çıkarsa risk alırsın ucuz siteye yönelirsin
  • rx470 neden tanınmış yerlerde stokta yok bilgisi olan var mı ?
  • 5 numaralı seçeneğe hem ekran kartı hem de işlemciyi yüksek tutarak, 2.500-3.000 TL. aralığında sistem ekleyebilir misiniz?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • 3 bin tl de yapsana :D
  • Elinize saglik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Düzenliyorum hocam yavaş yavaş yarın baya büyük bi güncelleme yapacağım
  • 2700 TL /3000 TL /3500 TL tavsiyeleri eklendi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.