Şimdi Ara

Her Akşam GT5'teyiz. ( GT5 yardımlaşma Derneği..!! ) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
1
Favori
17.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dismoor

Böyle bir playseat istiyorum.

Her Akşam GT5'teyiz. ( GT5 yardımlaşma Derneği..!! )

ben sana araba yollayım, sen de bana böyle bir playseat yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

quote:

quote:

Ankara'ya gidicem diyor ya.Abi oraya gidene kadar az zahmet olmassa oyuna gel Ayrıca bu orjinal sparco yarış koltuklarının fiyatı benide yeni bir proje konusunda tetikledi
    Sabret az bakalım bi. Maliyet bütçe hesaplaması yapalım . Olmadı alacaz bi playseat napalım

Haci hangi marka sattiklarini bilsek telden ogreniriz fiyati :))

Telefonla markasınıda öğrenebilirsin Doğal olarak fiyatınıda

Özgür, o adam abarmış başka bişi değil Ne o dağınıklıkta nede o darlayan kıyafetle oynayamam

Hafiz marka ogrenemedim yaa :( arastiriyorum iste. E sen ogrenebilirsen ogren kardesim ;)

Ne markası bu playseat değil mi?Nereden öğrenilecekse acacağız telefon soracağız abi.Yoksa benm anlamadğım başka bi nokta mı var?

Ayrıca o kızların olduğuna playseat denmesi çelişkili :s Zira play kısmı OK ama seat kısmını sanmıyorum
  • Haci playseat I kim isterse o alsin bana kizlari yollayin aga. Artik playSEAT mi olur playBED mi bilemiyorum :))
  • Playseat dediğin işte öyle olur. Veriyorum siparişi birazdan.
  • quote:

Playseat dediğin işte öyle olur. Veriyorum siparişi birazdan.

Aga iki yapalim siparisi :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara'ya gidicem diyor ya.Abi oraya gidene kadar az zahmet olmassa oyuna gel Ayrıca bu orjinal sparco yarış koltuklarının fiyatı benide yeni bir proje konusunda tetikledi
    Sabret az bakalım bi. Maliyet bütçe hesaplaması yapalım . Olmadı alacaz bi playseat napalım

Haci hangi marka sattiklarini bilsek telden ogreniriz fiyati :))

Telefonla markasınıda öğrenebilirsin Doğal olarak fiyatınıda

Özgür, o adam abarmış başka bişi değil Ne o dağınıklıkta nede o darlayan kıyafetle oynayamam

Hafiz marka ogrenemedim yaa :( arastiriyorum iste. E sen ogrenebilirsen ogren kardesim ;)

Ne markası bu playseat değil mi?Nereden öğrenilecekse acacağız telefon soracağız abi.Yoksa benm anlamadğım başka bi nokta mı var?

Ayrıca o kızların olduğuna playseat denmesi çelişkili :s Zira play kısmı OK ama seat kısmını sanmıyorum

Ortak valla agalar soylemedi sadece markayi soylerseniz yardimci olabiliriz diyorlar :))
  • Aklım RBR1 de kalmadı değil. Biraz tuzlu olur ama bu setup için (eğer rahatsılık verirse oturma pozisyonu) sadece sparco yada başka marka bir yarış koltuğu ilave ederek mekanizmayı çılgın bir hale getirebilirim.Zaten bu koltuktada açıkcası F1 deli gibi zevk verir.

http://www.playseat.com/shop/eu/uk/playseat-f1-red-bull/playseat-rbr-1.html
  • quote:

Aklım RBR1 de kalmadı değil. Biraz tuzlu olur ama bu setup için (eğer rahatsılık verirse oturma pozisyonu) sadece sparco yada başka marka bir yarış koltuğu ilave ederek mekanizmayı çılgın bir hale getirebilirim.Zaten bu koltuktada açıkcası F1 deli gibi zevk verir.

http://www.playseat.com/shop/eu/uk/playseat-f1-red-bull/playseat-rbr-1.html

Adamlar yapmis aga. Ama bunun bi ust versiyonu var bulursam aksam paylasayim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Böyle bir playseat istiyorum.

Her Akşam GT5'teyiz. ( GT5 yardımlaşma Derneği..!! )

ben sana araba yollayım, sen de bana böyle bir playseat yolla

Renkleri belirt abi Sarışın, esmer, kızıl hangi renk olsun playseatler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanımÜşüdü

Eklermisiniz Mert_TR01

Edit: Ekle derken kabaca dememişdim ekle kardeş filan gibi demeye çalıştımda boşver

kusura bakma hafız mesajı kaçırmışım.. ekledim şimdi..
  • playseat mevzuunda son nokta diyebilirim ben kendi adıma.. daha iyisine rastlamadım...

• Nereyesunuz da
  • quote:

Nereyesunuz da

müdür kimse yoktu bende çıktım TRT 1 de süper bir film var ona bakıyorum.. Limit Yok.. ama gelicem.. siz online mısınız??
  • geçler beni de alın yarışlara.

kullanıcı adım xerodna.

ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: molarrr

geçler beni de alın yarışlara.

kullanıcı adım xerodna.

ne yapmalıyım?

müdür dgrl veya beni ekle her akşam giriyoruz.. ben bazen kaçırsamda maşallah emre hep online..
  • akşam b-spec sezonluğa ayarlayıp dışarı çıkmıştım.Gece 23:45 gibi eve geldim, kafada biraz kıyaktı yatıp uyudum (yada sızdım ) Bu gece geç saatlere kadar on-line olucam.
  • quote:

akşam b-spec sezonluğa ayarlayıp dışarı çıkmıştım.Gece 23:45 gibi eve geldim, kafada biraz kıyaktı yatıp uyudum (yada sızdım ) Bu gece geç saatlere kadar on-line olucam.

Haci aksam sov yaptim sen kacirdin insallah bu aksam. 11 den sonra gelirim ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

akşam b-spec sezonluğa ayarlayıp dışarı çıkmıştım.Gece 23:45 gibi eve geldim, kafada biraz kıyaktı yatıp uyudum (yada sızdım ) Bu gece geç saatlere kadar on-line olucam.

Haci aksam sov yaptim sen kacirdin insallah bu aksam. 11 den sonra gelirim ;)

O zaman bekliyorum.Ben bu akşam evdeyim, biraz sonra geçerim ps3 başına sabaha kadar GT5
  • Sanırım bu akşam yine tam kadro toplanıyoruz
  • quote:

Sanırım bu akşam yine tam kadro toplanıyoruz

bu akşam GT5'de şenlik var
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.