Şimdi Ara

Hepsine zam geliyor: İnternet, telefon, su, sigara, kira, araç vergisi, kredi faizi... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
14.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operatörlerin karı konusunda bir merakın olmasın hocam, bankalar çok fazla kar ediyor diye ek vergi gelmişti aynısı operatörlere de olur. Bugün değilse yarın o vergi dolayı olarak senin cebinden alınacak. Bir sektör çok kar ediyor diye ek vergi gelmesi nedir ya çok komik değil mi? Sen büyüme diyor adamlara, yurtdışına yatırım yapma burda kal benim cebimi daha çok doldur diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 1 Ekim 2017; 19:31:20 >
  • Eskiden kendimiz için çalışırdık. Artık devlet için çalışıyoruz.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten yapar mı öyle bir şey? Sanmıyorum ya. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meclise bakıyorsun saltanat,saray ayrı bi sarfiyat birde bunların sosyal tesisleri var içinde havuzu saunası olan,vatandaşın lokantada 20tl ye yediği yemeği 2 3tlye yiyorlar.Altlarinda s serileri,a8 ler,bmw 7 serileri hatta maybach lar havada uçuşuyor.Internetlerini,gsm ücretlerini biz ödüyoruz,etraflarında danışmanlar var onlarında maaşları var.Kendi maaşlarınıa zam yapabiliyorlar,biz seçiyoruz ama bize trafikte,sokakta vs vs fırça atabiliyorlar,her türlü üstünlükleri var.Dunyada bu kadar kamu aracı olan bi ülke daha yok

Sonra ona zam buna zam,bu ülkenin nüfusu 80 değil 800 milyon olsa biz bunları doyuramayız.Sorsan hepsi bizden dürüst bizden müslüman

• İNSANIMIZ (BİZ DAHİL) ÇABUK UNUTUYORUZ. NİSAN AYLARINDAKİ DEMEÇLER GENELDE ZAM YÖNÜNDE DEĞİLDİ. AKSİNE HERŞEYİN DAHA İYİ OLACAĞI VAADEDİLMİŞTİ.

Başlıklar şu şekildeydi:
    Kurtulmuş ‘reçeteyi’ yazdı: ‘Evet’ çıkarsa terör örgütlerinin sesleri kesilir.

"Referandum değil deparandum"
    Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Evet çıkarsa ekonomi şaha kalkacak, depara kalkacak. Ben onun için bu referanduma deparandum diyorum” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım ile Bakan Soylu

Evet çıkarsa, terör bitecek diyorlardı... Hatta, terör bitmezse bizden hesap sorun demişti Bakan Soylu...https://www.youtube.com/watch?v=k51jhc6TVNM

Neyse yorum yapamıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster34 -- 1 Ekim 2017; 20:22:20 >

• ödemeyin.af gelir gene ödemeyin.silininceye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Arkadaşlar bakın vergiler halka geri dönüyor.

Nasıl dönüyor?

Yol, su, köprü, hastane, havalimanı vs.

Vergiler %40 değil mesela %20 olsa bunların hiçbirisi olamaz.

Mesela düşünün bir hükümet geldi. Ülkeye yatırım yapacak ama beceremiyor. Ne hastane yapabiliyor, ne köprü ne yol. Mecburen vergileri %15 yapıyor. Ne oluyor halk daha mı güzel yaşıyor?

HAYIR!!!!

Bir hükümet ne kadar çok ülkeye yatırım yapabiliyorsa o kadar vergi alır ve en güzel şekilde halka hizmet eder.

Muhalefetin boş boş eleştirmesine bakmayın hükümetin 4.5g'si ile son hızda internete girer ama beyenmezler bunlar

kardeş Almanyada yaşıyorsun sanırım yada senin eline 1400 lira vereceksin bir ay geçin diyeceksin evli iken görürüm seni o zaman.

• Uzun ve ağdalı yorumlara gerek yok AKP hükümeti yolun sonuna gelmiştir nokta
  • Hayırlısı en azından benim gibi Ak koyunlarda ödeyecek. Sonra diyecekler ki Kandırıldık :)))
  • bunu yapanların Allah belasını versin mı, versin mı????
    tek lider, tek önder Mustafa Kemal Paşa!!!
    gerisi yalan!!!🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  • Bende diyorum kollarım ellerim bacaklarim niye kisaliyor sürüngenmi ne olmaya başliyorum

• Sultanım bir fil yetmez ne kadar varsa o kadar gönder demiş atillaya hoca efendi.....
  • Sonra neden vergi kaçakcılığı artıyor devlet bu vergi kaçakcılığına önlem alıyor da ne oluyor vergi kaçakcılığına önlem için gönderdiği adamlarında cebine kaçakcılar para koyuveriyor sonra devletde zam üstüne zaman bu böğle dönüp gidiyor yarın bir gün millet neden bu kadar zam oluyor diye ayaklandığında hüküme buna benzer cevap verecek ve diyecekki hep birlikde vergi kaçakcılığına önlem alalım ak fanları da reis haklı deyip köşeye çekilecekler.
  • Deniz bitti....
  • Devletin şundan farkı kalmadı. NET!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskoçbırayt -- 1 Ekim 2017; 22:7:54 >
  • Dünya üzerinde başka hiçbir ülkede muhalefete muhaliflik yapmaktan başka hiçbir iş yapmayan bir medya sistemi yoktur.

• Allah belasını versin bunların. güya ekonomi iyiydi. resmen kriz var ülkede be. a dan z ye herşeye zam var. akapeye oy verenler kına yaksın şimdi..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alamıyorsanız veya ödeyemiyorsanız; almayın kullanmayın...

Siz kimsiniz ki araba sahibi olup, tekonolojiden faydalanacaksınız. Evde kütahya küpü gibi oturun.

• umarım daha fazla zam yaparlar...bu akp li soysuz it ler sürünür.....
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.