Şimdi Ara

Hepsiexpress Süpermarket Siirt Antep fıstığı 47TL, Kuruyemiş ve atıştırmalıklarda %25 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aldığımda fıstığın normal fiyatı 62,90tl'ydi. Sepette düşüyor. İlk sipariş vereceklere de 25 tl indirim var sanırım.

Rize turist çayı 1kg 25tl.

Hepsiexpress Süpermarket Siirt Antep fıstığı 47TL, Kuruyemiş ve atıştırmalıklarda %25 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nötron yozluğu -- 23 Haziran 2021; 11:58:39 >

• İlk alışveriş indirimi ya da farklı bir indirim kuponu ile birleşmesi için kupon tutarı kadar, sepetinizde kategorisi atıştırmalık olmayan ürün olmalı.

Örneğin 25₺'lik kuponunuz var. Market minimum sipariş tutarı 30₺ ise
    Yapacağınız sepet; en az 25₺'lik farklı ürün grubu olmak üzere indirimli fiyatlarıyla atıştırmalık grubu ürünüyle toplam 55₺ olmalı. İsterseniz daha fazla atıştırmalık ya da farklı ürünlerle de yapabilirsiniz.
    Günün özel fiyatlı ürünleri (örneğin 1₺'ye türk kahvesi vs) kampanyayla birleşir.

X kategori 25₺
    Atıştırmalık 40₺ (%25 ile sepette 30₺)
    Toplam 55₺
    -25₺ kupon
    =30₺ ödenecek tutar.

Sepette sadece atıştırmalık grubu olursa tutarı isterse 869362 ₺ bile olsa kuponlar birleşmez.
    Ya da 50₺'lik atıştırmalık, 5₺'lik farklı ürün alıp kupon kullanırsanız minimum sipariş tutarı geçildiği için kupon aktifleşir. Ancak sadece o 5₺'lik diğer ürün grubunun fiyatı düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt

Aynen, bana 20tl kupon tanımlıydı(ilk sipariş kuponu değil). Kupon indirimi sadece Atıştırmalık grubundan olmayan ürünlere uygulandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nötron yozluğu -- 23 Haziran 2021; 11:42:20 >
  • 150/50 vermiş kişiye özel sanırsam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim bulunduğum yerde antepfıstığı yoktu o yuzden alamadım ancak güzel konu açan arkadaşa teşekkurler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siirt fıstığı 51 TL ye geldi. Çay da bedavaya geldi indirim koduyla. Teşekkürler arkadaşım.

• Siirt fıstığının kalitesi çok iyi değil ama 44 liraya idare eder,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercankd -- 23 Haziran 2021; 12:52:14 >
  • Bulunduğum yerde fiyatı değiştirmişler 80tl yazmışlar, 60tl'ye geliyor öyle de güzel geldi, daha önce alıp deneyen varsa nasıl fıstık? Trendyolda 500gr şeklinde 60tl'ye satılıyor iyi geldi o yüzden.

• sercankd kullanıcısına yanıt

Hocam burda 60tl'ye geliyor peki 60tl'ye nasıl kalitesi?

• Yararlandım. Paylaşım için teşekkür ederim.

• Fişi de bu. 140 Gr fazla göndermişler bir de.

• Tesekkuler haber veren arkadaşa bende cayla 1 kilo fistik verdim 48 liradan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2kg fıstık ve 1kg çaya 94 lira ödedim
    100/25 kupon tanımlanmış herkese sınırlı sayıda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Hocam fıstık nasıl güzel mi? 60tl'ye geliyor burda anlamadığım sebepten dolayı, sizce 60tl'ye uygun sayılır mı?

• 100/25 ile birleşti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişi teslim aldım 100/25 kupon işi çıktı. Kaçırdık komboyu.

• fiyat arttı,

düşmüyor %25

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam fıstık nasıl güzel mi? 60tl'ye geliyor burda anlamadığım sebepten dolayı, sizce 60tl'ye uygun sayılır mı?

Daha tadına bakmadığım için bilemiyorum.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Geçen gün 95 liraya şu kutuyu aldım

https://www.n11.com/urun/fistikcim-mansur-ana-catlak-siirt-fistigi-1-kg-1361235?magaza=fistikcimmansur

Hepsiexpressten aldığım bunun yanında tuzlu fıstık gibi kalıyor tadı, arada baya fark var. Ama bana 44 liraya geldi fiyatına göre iyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.