Şimdi Ara

Hepsiexpress Fırsatları [ ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
80
Favori
68.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teslimat ücretli olduysa bundan sonra milyonlarca lira döktükleri Cem Yılmaz'a gitsin teslim etsinler siparişlerini.

Kupon yoksa alışveriş de yoktu, şimdi teslimat ücreti ile uygulamasına bile girmeye gerek kalmadı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2,90 teslimat görünce uygulamayı sildim son zamanlarda sepet indirimide yoktu zaten güle güle express

trendyol market varken kullanmam bile Hepsiexpress Fırsatları [ ANA KONU] 

• çay %50 geldi bana özel. Mopaş her çeşitten 2 tane alıma izin veriyordu 10 ceşit 20 kilo çay aldım hop iptal etti mopaş,

Allahtan indirim iptal olmamış carrefour her çeşide 1 tane kota koymus 10 kilo aldım. geldi

hayır madem yollamayacaksın adet sınırı koy, yada yarısını iptal et komple siparisi niye iptal ediyorsun.

• Hiç kupon da vermiyor artık dışarda illaki hepsiexpress motorları denk gelirdi artık yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt

Aynen en son sepette indirimle 25 ekimdd vermişim.yazık dünya kadar insan işsiz kalıcak talep yetersizliğinden eskiden her hafta kesin siparişim olurdu bAzen haftada bir kaç sefer kendi kendilerini bitirdilee insan arada sırada kupon verir bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkay23 kullanıcısına yanıt

Bana 30 tl kupon vermiş fakat 100 lira alt limit var.Eskiden alt limit olmuyordu.

• ufak ihtiyaçlar vardı kupon olmadıgından artık pek kullanmıyordum bugün dedim buradan alayım odeme de gönderme ücreti çıktı iptal ettim migros hemen ücretsiz ve yakınımda oldugundan 10 dakka da geliyor avantajı kalmadı benim için hepsiexpressin

• İlgili okumuyormu acaba 80e 20ye bile razıyız.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

hesaptaki en son sipariş tarihi ne zaman

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

13 Eylül

• (Adana) Hepsiexpress üzerinde CarrefourSA mağazasında LAVA 30 cm yuvarlak ızgara tava 89 TL'ye satılmakta.

Benzer şekilde LAVA 26x32 cm bölmeli ızgara tava da 78 TL.

İlgili ürünler:

https://www.carrefoursa.com/lava-bolmeli-izgara-tava-26x32-cm-p-30163606

https://www.carrefoursa.com/lava-yuvarlak-izgara-tava-30-cm-p-30027273

• Geçenlerde ikramlık herhalde 20 tl bi indirim kuponu verdiler. Sonra da 3 lira teslimat ücreti aldılar :)

• 100e 15 verdi aldım 2 saate geldi 😂😂

• Helvasını yemeye geldim de, kaldı mı Hepsiexpress’in helvası arkadaşlar ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Günlük indirim çekleri bittiğinden beri sipariş geçmemiştim. Dün, bana özel 20/100 indirim tanımlamışlar. Eskiye nazaran ürün çeşitliliği azalmış gibime geldi.

• Bazı hesaplara %50 çay indirimi tanımlamışlar kullandım.

• bacombacom B kullanıcısına yanıt

Banada verilmiş iyi oldu.

• %50 çay indirimi tekrar tanımlanmış. Tek bir ürün için geçerli, hesapları kontrol edin. Hepsiexpress Fırsatları [ ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.