Şimdi Ara

Hepsiexpress 120 ye 40 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
11.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 - 9 ağustos arasıda 150 ye 50 tl indirim vardı. Birde şöyle tavsiye verebilirim sepeti 150 yaptınız ve 100 e indi, daha sonra siparişinizi verdiniz. Siparişlerimden istemediğiniz sırf sepet tutarı tutsun diye eklediğiniz ürünleri iptal edebilirsiniz. Böylece almanız gereken ürünleri almış olabilirsiniz. Bu durum şu ana kadar sıkıntısız işliyordu fakat emin olmamakla beraber şu konuda uyarayım, ödemeler provizyon olarak alınıyor yani 100 lira provizyon olarak çekildi ve ürünleri iptal ettiğinizde hepsiexpress kupon indiriminizi iptal edebilir çünkü amaç 150ye 50 siz 150lik sepeti kuponla 100e indirip sipariş verip sonra siparişlerimden ürünleri iptal edip en son 100 lira ödediğiniz sepeti 50 liraya indirirseniz provizyon olarak çekilen tutar değiştirilir kupon iptal edilir ve 50ye aldığınızı zannettiğinizi ürünü farklı tutardan fatura kesebilirler belki... Son zamanlarda bu olayı deneyen varsa bildirebilir mi ? Ben uzun zaman önce yaptım indirim iptal edilmedi ve istediğim fiyatlarda aldım fakat uzun zamandır denemiyorum belkide fixlemişlerdir bu olayı. Ayrıca ileri tarihli alırken dikkat edin diyen arkadass fiyatlar hiçbir şekilde değiştirilemez, hepsiexpress içindeki fiyatlar ve kampanyalar hepsiburada güvencesi altında gerçekleşir ve kullanıcı siparişi verdikten sonra o ürünler o fiyatta artık kullanıcıya aittir, marketteki kampanya bitsin veya bitmesin kullanıcı sipairşi verdiği gün artık o ürünlerin sahibidir henüz teslim edilmese bile. Sadece gr farklılıklarında ufak değişiklikler olabilir genelde meyve sebzede olur. Tüm satıcılar hepsiburada satış koşullarını kabul eder. Aksi durumda hepsiexpress'e 08502524004 den şikayet edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canonur31 -- 9 Ağustos 2021; 13:20:53 >

• Kuponun yüzdesi iptal oluyor, 150 tl lik alışverişin 50 sini iptal ederseniz, indirim kuponu da o oranda azalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90/30 olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • efsaneler kulübü hesabıma 150/50 banner'ı gelmiş ama expresste çıkmıyo. 90/30'u kullandım ondan sonra gelir diye ama yine yok.

Hepsiexpress 120 ye 40 tl
  • damienn kullanıcısına yanıt

sepet ekranında üstte çıkması gerekiyor son gün 9 ağustostu

• quote:

Orijinalden alıntı: canonur31

sepet ekranında üstte çıkması gerekiyor son gün 9 ağustostu

son gün 9 ağustos olduğu nerde yazıyor? varsa ekran görüntüsü atar mısın? ben hiç göremedim

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Gördüğüme eminim ama şu an bende bulamadım nerde gördüğümü. Hatta 3-9 ağustos arasında geçerlidir yzıyordu ve bende sırf bugün son günü diye kullanmıştım. En iyisi müşteri temsilcisiyle görüşüp bilgi almak. Efsane üyesin sanırım kaçırmamanı isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: canonur31

Gördüğüme eminim ama şu an bende bulamadım nerde gördüğümü. Hatta 3-9 ağustos arasında geçerlidir yzıyordu ve bende sırf bugün son günü diye kullanmıştım. En iyisi müşteri temsilcisiyle görüşüp bilgi almak. Efsane üyesin sanırım kaçırmamanı isterim

2 kere aradım ama açan yok.. habire meşgul. hb yi aradım, o da orayı işaret etti biz bakamıyoruz diyorlar.

• bu indirim geçenlerde verdiği mi acaba? onu kullanmıştım zaten ama sana özel kısmında böyle bi banner yoktu daha önce. bugün belirmiş. eskisiyse kullandık zaten :)

• Paraf kullanan oldu mu alışverişinde market kampanyasına sayıyor mu?

• damienn kullanıcısına yanıt

hepsiexpress sepet ekranında indirimi göremiyorsanız kullanmışsınızdır

• geç getiriyorlar sıkıntı. etler bozulacaktı neredeyse.

alacaksanız etli ürünler almayın

bir daha da kullanırmıyım bilmiyorum.

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Kredi kartıyla online ödeme yapınca nasıl pahalı fiyattan geçirecekler?

• rudolfo3639 kullanıcısına yanıt
    En dandik markadır mis.

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

Mis marka ne aldıysam tadı tuzu yok bir daha almam

Kaşari fena değil, içim kasardan daha iyi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.