Şimdi Ara

Hepsiexpress 120 ye 40 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
11.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sepette en ucuz ürünler bedava oluyor. Migros Carrefour sanal da aynısını yapıyor. Mağazada ise 3 3 geçirip problem çözülüyor.

Farklı ürün seçerseniz de fiyatları yakın ürünleri seçin.

Bölgemde sipariş dolu olmasaydı fındık fıstık alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nsy77 kullanıcısına yanıt

Tebrikler hocam, pes etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Evet 👍 Aşağıdakileri toplamda 51,74 TL ye aldım.
    3/2 öde ve 120/40 indirimi ile . Parça başı 5 TL ye geldi 😎

Hepsiexpress 120 ye 40 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanemre8 -- 26 Temmuz 2021; 2:48:8 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Peynir indirimiyle 25tl kullanayım dedim düşmedi artık kombo olayı bitti sanırım geçmiş olsun

• rudolfo3639 kullanıcısına yanıt

Yüzdeli inirimlerde düşmez 3 al 2 öde 4 al 3 öde vs gibilerde düşer kupon indirimi

• Bu indirimler elbet birgün bitecek. Şuan için bol bol stoklamali ancak indirim var diye normalde almayacagimiz ürünleri fiyati iyi dahi olsa almamali.

Her indirimi neredeyse kullaniyorum ve yalnizca temel ihtiyac malzemelerini stokluyorum. Dikkat çekmemek ve sparis iptaline sebebiyet vermemek icinse ayni üründen çok fazla eklemiyorum.

Genelde teraygi ( 10kg oldu suan icin ), Salça ( Stt 2024 oyuzden yeterince stoklanabilir ), Kaşar peyniri, süt ( 24 tane oldu suan Stt leri 10-11. Ay) Tuvalet kagidi, bakliyat, Soda, Un ve Sivi yagi.

Elbette hanim laf edecek ama siz aldiris etmeyin evde yer varsa alin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Bu indirimler elbet birgün bitecek. Şuan için bol bol stoklamali ancak indirim var diye normalde almayacagimiz ürünleri fiyati iyi dahi olsa almamali.

Her indirimi neredeyse kullaniyorum ve yalnizca temel ihtiyac malzemelerini stokluyorum. Dikkat çekmemek ve sparis iptaline sebebiyet vermemek icinse ayni üründen çok fazla eklemiyorum.

Genelde teraygi ( 10kg oldu suan icin ), Salça ( Stt 2024 oyuzden yeterince stoklanabilir ), Kaşar peyniri, süt ( 24 tane oldu suan Stt leri 10-11. Ay) Tuvalet kagidi, bakliyat, Soda, Un ve Sivi yagi.

Elbette hanim laf edecek ama siz aldiris etmeyin evde yer varsa alin.

Bende neredeyse tüm indirimleri temel gıdalarda değerlendiriyorum. Bu kampanyada bitecek maalesef ve biz bu fiyatları arayacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

Evet 👍 Aşağıdakileri toplamda 51,74 TL ye aldım.
    3/2 öde ve 120/40 indirimi ile . Parça başı 5 TL ye geldi 😎

Bu kadar cipsi yemezsiniz herhalde 🤔 kalp doktoru tanıdık vardır umarım

• İndirimler birleşmiyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde indirim birleşmedi.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

Bakliyat ve un stoklamak bu sicaklarda sıkıntı olmasin, nasil muhafaza ediyorsunuz?

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Koridorda güneş almayan bir dolap var. Onun içerisine koyuyorum. Ambalajli paketlerin ambalajini açip başka bir kaba aktarmiyorum. Yaptiğim özel birşey yok aslinda ama henüz kurtlanma böceklenme görmedim. Birkeresinde hanimin renkli saklama kaplarina aktardiği pirincler kurtlanmisti o zaten stoklamayla alakali bir durum değil.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Normalde tükettiğim markalar değil, çok nadir A101 den Samba alırım Ruffles niyetine. Hanıma arada ufak (sözde) sürpriz 🤗 niyetiyle 1-2 paket çıkarıyorum. Stok bölgesi gizli 🙈

• Bugünkü indirimle kim neler alıyor, paylaşırsanız seviniriz arkadaşlar 😇 Geçen istegelsinden sandalye almıştım ikisi 85 e gelmişti aynı indirimle. Şimdi fiyatı yükseltmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanemre8 -- 28 Temmuz 2021; 13:48:46 >
  • istegelsinin kendi sitesindeki indirimler ve kampanyalar hepsiexpress de pek olmuyor. o kötü

• Ben genelde dondurma alıyorum

Güneş görmeyen serin bir yerde saklama şansınız varsa dediginiz gibi bisey olmaz herhalde. Stoklama şansı olanlara hepsiexpress kampanyalari iyi fırsat gerçekten. Market market dolasmaya gerek kalmadi sayesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 28 Temmuz 2021; 19:20:58 >

Tereyağı Mis marka değil mi? Güzel mi sizce? Tereyağını donduruyor musunuz?

( çünkü evde ordu beslemiyorsak ve hareketsizsek o kadar tereyağını STT' ye kadar bile olsa hızla tüketmek kalp-damarları mahvedebilir)

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Tereyagi Mis ve Carrefour marka aliyorum. Kilosun kampanyalarla 30lira civarina denk geliyor.

Kahvaltida yemek için değilde evde Margarin ve sivi yağ tüketimine alternatif olarak kullaniyoruz. Yemeklere kurabiyelere sürekli tereyaği kullaniyoruz.

Çok mu sorusunun cevabi ise bence çok değil. STT kadar aya vursan ayda 1 kg yapar. Bence bir aile ayda 1 kilo tüketebilir.

Buzluk durumuna gore donduruyoruz. Hatta bazen rulolari 2-3 cm kalinliginda kesip sonsuruyoruz. Lazim oldugunda parca parca cikartiyoruz.

Son olarakta ordu ile alakali cümlenizde dile getirmek istediklerinizi daha yerinde örneklendirme ile de ifade edebilirsiniz.

• Mis marka ne aldıysam tadı tuzu yok bir daha almam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.