Şimdi Ara

Hepsiexpress 120 ye 40 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
11.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 62
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1234Rambo (9 mesaj) dekareme (7 mesaj) Akhenatonnn (6 mesaj) aeozbay (5 mesaj) vindobona (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (30 mesaj) Mini (24 mesaj) (13 mesaj) (16 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    369 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bölgenizde aktifse güzel fırsat. Dünde 100 e 35 tl vardı. 23-07 tarihi yani bugun de 75 e 25 var. Sayelerinde tchibo kapsullerden stok yaptik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeozbay -- 23 Temmuz 2021; 11:15:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hiç sanmıyorum, hatta zararda olduklarını düşünüyorum.. Artistlere, fenomenlere verecekleri eşek yükü reklam paralarını, bu şekilde her gün dikkat çekici indirim yaparak millete dağıttıklarını düşünüyorum

İleri tarihli sipariş verirken dikkat edin. Misal bugün kampanyada indirimli bir ürün aldınız. Yarin teslimat seçtiniz, ürün yarın kasadan geçiyor ve indirim bittiyse geçmiş olsun, pahalı fiyattan geçiriyorlar. Benim başıma geldi, yoğunluk kaynaklı yarın sabah teslimat uygun diye siparişi geçmiş bulundum, ertesi gün indirimsiz fiyattan yolladılar ürünü.
    Happy center, mopaş sıkıntılı. Alternatif ürün istemiyorum dememe rağmen ne bulurlarsa onu yolluyorlar, aramak sormak da yok.
    Yoğurt, kaşar peyniri vs bu sıcakta motor kurye ile gönderildi hep, hiç soğutuculu araç görmedim istanbul-Maltepe civarında.

Kar marjı yoktur. Hepsiexpress kampanyaları olduğundan beri migrosta ve bimde 1 kurus harcamadim. Paso Carrefour ve şok. Amaç alışkanlık kazandırmak.

Evet 👍 Aşağıdakileri toplamda 51,74 TL ye aldım.
    3/2 öde ve 120/40 indirimi ile . Parça başı 5 TL ye geldi 👍

Bu indirimler elbet birgün bitecek. Şuan için bol bol stoklamali ancak indirim var diye normalde almayacagimiz ürünleri fiyati iyi dahi olsa almamali.

Her indirimi neredeyse kullaniyorum ve yalnizca temel ihtiyac malzemelerini stokluyorum. Dikkat çekmemek ve sparis iptaline sebebiyet vermemek icinse ayni üründen çok fazla eklemiyorum.

Genelde teraygi ( 10kg oldu suan icin ), Salça ( Stt 2024 oyuzden yeterince stoklanabilir ), Kaşar peyniri, süt ( 24 tane oldu suan Stt leri 10-11. Ay) Tuvalet kagidi, bakliyat, Soda, Un ve Sivi yagi.

Elbette hanim laf edecek ama siz aldiris etmeyin evde yer varsa alin.
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Evony maskemiz bitmişti, 80 liraya 300 tane aldık.

|
    |
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj

Bölgede sadece Carrefour' da çalışıyor ve nedense her kırmızı et siparişimi iptal ediyorlar.

|
    |
  • Binbaşı
    1403 Mesaj
    soğuk zincir sıkıntılı olmasa iyi alışveriş yapardım ama çekiniyorum, bu sıcakta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj

eve Omo beyazlar toz deterjan lazımmış kampanya kullanacağım ama 3 markette de yok :) şaka bir yana 75/25 de güzel onu bekliyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj

Araçların hepsi soğutuculu araçlar. Ben hemen her gün alışveriş yapıyorum bir kere tavuk bozuk geldi o da muhtemelen marketten bozuk çıktı, hemen para iadesi yaptılar.

Dün kaşar aldım, 1kg sipariş ettim 700gr geldi, bildirdim, kaşar bende kaldı ve para iadesi yaptılar(gelin alın dedim ama almıyorlar)

Hepsiexpress bu şekilde piyasada şu an bir numara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1234Rambo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj
    Bugün de kullandık..
    Yarın piknik için sucuk aldım.

Hepsiexpress saolasin ya uyguna geliyor her şey.

|
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj

happy center'dan ne zaman bir şey alsam sıkıntı çıkıyor. 4x1lt pepsi max istiyorsun şekerli pepsi geliyor. 150gr lık biskremlerden söylüyorsun düz 100gr olanlardan getiriyorlar. çikolata alıyorsun bitter geliyor. yahu bir ara sor değil mi? değişim için hepsiexpresse yazdım saha ekiplerini yönlendirdim diyorlar gelen giden kimse yok.

carrefoursa dışındaki marketlerden almayacağım bir daha.

• Yüzbaşı
    951 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

happy center'dan ne zaman bir şey alsam sıkıntı çıkıyor. 4x1lt pepsi max istiyorsun şekerli pepsi geliyor. 150gr lık biskremlerden söylüyorsun düz 100gr olanlardan getiriyorlar. çikolata alıyorsun bitter geliyor. yahu bir ara sor değil mi? değişim için hepsiexpresse yazdım saha ekiplerini yönlendirdim diyorlar gelen giden kimse yok.

carrefoursa dışındaki marketlerden almayacağım bir daha.

happyde bende bu sorunu yaşıyorum.

carrefourda sıkıntı yok.

|
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj

maalesef değil. bana gelen siparişlerden bazıları o kadar erimiş oluyor ki anlatamam. siz hiç erimiş kaşar gördünüz mü? ben gördüm. oyun hamuru gibiydi. bölgeye göre değişiyor demek ki

|
    |
    vindobona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1403 Mesaj

sisteme dahil bütün marketler, tek bir araç filosu ile mi geliyor? misal mini market şok olsun, soğutuculu araç ile mi geliyor? veya iste gelsin.

|
    |
    vindobona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sisteme dahil bütün marketler, tek bir araç filosu ile mi geliyor? misal mini market şok olsun, soğutuculu araç ile mi geliyor? veya iste gelsin.

Klimasız motorsiklet ile geliyor.

• Binbaşı
    1403 Mesaj

arkadaş genelleme yapmış da , ona takıldım .

|
    |
    Cem_Alim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4136 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/64/39/8d/64398d92e6b06f3efef123cb7109dd2e.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/71/39/3e/71393e812523259412bf5a8b91dbf5c3.jpeg&t=0&width=480&text=1

Bizim Mopasin son 2 siparisindeki dondurmalarinin hali bu sekilde. Rezillik diz boyu .Artik dondurma tarzi urunleri yalnizca istegelsinden siparis ediyorum. Ama hb express kampanyalari hakikaten guzel oldu. Keske Trendyol da bu kadar agresif olabilse.

|
    |

• Yüzbaşı
    419 Mesaj

ben başgimpadan aldığımda başgimpa kendi arabasıyla getirmişti karfurdan alırsan hepsiexpress arabasıyla geliyor

|
    |
  • Binbaşı
    1403 Mesaj

bir standart yok yani. ona dikkat çekmek istemiştim. carrefour kendi aracıyla gelse ne fark eder , bütün araçları soğuk zincire uygun.

|
    |
    .Eray. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj

Anında isterseniz motosiklet, ileriki tarihde isterseniz araç ile

|
    |
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj

Soğuk bir şey olmayınca motorla geliyor, diğer türlü soğutuculu doblo tarzı araçla geliyor bana hep. Şok, hakmar, happy Center, mopas, Carrefour siparişlerim de durum böyleydi. Ataşehir de oturuyorum.

Dediğim gibi sıkıntı çıkınca da aynı gün veya ertesi gün para iadesi oluyor. Canlı desteğe bile baglanmakla uğraşmıyorum, iletişim@ maillerine kısaca anlatıyorum işlem tamam.

Misal kaşar gramaj sorunu için mail attım, sonra baktım iade yapmışlar, olmaz gelen alın kaşarı dedim, gelen cevap aşağıdaki gibi

Sayın..... ,

Yaşanan olumsuz durum için özür dilerim. Ürünlerinizin ücret iadesi sağlanmıştır. Ürünler sizde kalabilir, hediyemiz olarak kabul edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder, mutlu bayramlar dilerim.

|
    |
    chesses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Mini market ve kim ileri tarihli de olsa genelde motorla geliyor bazen de taşeron gibi normal arabayla getiriyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj

Benim gördüğüm, soğuk bir şey aldıysam hep kendi araçları ile geldiler, zaten bu ara çok görüyorum etrafta hepsiexpress araçlarını..

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.