Şimdi Ara

HEPSİBURADADAN ALINMA NOTE 6 PRO 9 AYLIK VE REDMI AIRDOTS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Xiaomi >> HEPSİBURADADAN ALINMA NOTE 6 PRO 9 AYLIK VE REDMI AIRDOTS
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    74 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı
    22 Ocak 2012

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar. İlanda belirttiğim gibi Hepsiburadadan alınma FATURALI ve 9 aylık daha 15 ay DELTA SERVİS garantisi bulunan ve kutulu Redmi Note 6 Pro telefonum ve redmi airdots kulaklık satılıktır.
    Telefonun herhangi bir arızası sorunu vs yoktur. Model yükselteceğim için satıyorum. Kulaklıkta öyle.
    Telefonun sadece resimlerdede görüleceği üzere sol alt ve sol üst köşelere yakın tarafta muhtemelen kullandığım kılıftan dolayı ufak noktalar oluşmuş. Kesinlikle düşme çarpma vs değildir resimlerden belli oluyor zaten.
    Parmak izi okuyucusu sıkıntısız çalışmaktadır. Videosunuda koyuyorum.

Fiyatı kulaklıkla beraber 800 TL'dir.

Öncelik İstanbul elden teslim olmak üzere diğer illere önce havale, sonra kargo şekilde yollanır.
    (Diğer ilanlarım da olduğu gibi elden teslim önceliktir. Hem sizin içiniz rahat olur hem benim.)

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    Parmak izi çalışma videosu:https://www.youtube.com/watch?v=Jg14keZN4fU

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXXskylineXXX -- 2 Aralık 2019; 14:14:26 >

|
    |
    md07tr(modern warfare 3 sattım)

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    06 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

Tarafımdan alınmıştır.
    Ödeme yapıldı. kargo bekleniyor..
    |
    |
    (baltazar1903 - nokıa c3 alındı) , (feckless - nokıa c3 alındı) , (awesome - nokıa c3 alındı) , (selbal - samsung chat 335 alındı ) , (emrahyeğin - xperıa mini alındı ) , ( hanra - w995 alındı ) , ( d.k - xperıa mini satıldı ) , ( flexnacht - w880 alındı ) , ( cakocan - w810 alındı ) , ( mcebi001 - hazel alındı ) , ( musty013 - j105 naite alındı ) , ( lavitz - xperıa neo v alındı ) , ( assailant - k750i alındı ) , ( eserkozmetik - parfüm alındı )
    , ( armina35 - s3 alındı ) , ( armina35 - koşu bandı alındı ) , ( zavira - asha 302 alındı ) , ( bacom - hafıza kartı alındı ) , (adliyeci16 - samsung gio alındı ) , ( ertugbilgin - vodafone 945 alındı ) , (değiştir - neo v alındı ) , (jacques1791 - w995 alındı ) , ( pasolvon - samsung ace alındı ) , ( anason - dıscovery 16 gb alındı ) , ( wessaur - huaweı g301 alındı ) , ( garuda - discovery elite alındı ) , (madator - zenfone 6 alındı ) , ( eammonx - zenfone 5 alındı ) , ( oolumbakgitt - ıdeos x5 alındı ) , ( clsguitar - zenfone 5 alındı ) , ( kanarya75 - samsung gio alındı ) , ( ugurkankizilkan - turkcell t50 alındı ) , ( Rasqutin - dıscovery alındı ) , ( fLaVa - zenfone 5 alındı ) , ( deliyek - zenfone6 alındı ) , ( mertnizami - dıgıturkplay alındı ) Hepsi güvenilir , dürüst insanlar...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.