Şimdi Ara

hepsiburada worldpuan kampanyası ( 3 - 30 eylül) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
9
Favori
18.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar site üzerinden aadım aradım bir türlü bulamadım para puanımızla nasıl ödeme kuponu oluşturuyoruz hepsiburada da acaba?
  • 3 ay erteleme hangi aşamadan sonra çıkıyor acaba ? birde çek bekleyelim derken bu ertelemeden olmayalım. erteleme olayı her zaman devam ediyor mu yapı kredi world kartı için
  • Arkadaşlar ben şimdihttp://www.hepsiburada....qqsKs1bkCFU5f3godrAgAfg 649 tllik bu ürünü alacam worldcardla.
    Kazanacağım 75 tl worldpuanı gerçek 75 tl yerine geçiyor di mi? Birde ben bunu direk alacağım ürününde kullanabilir miyim yani ürünü 574 tlye alabilir miyim? Alamazsam eğer ben bu 75 tl worldpuanı nasıl harcayabilirim?
  • Tabiki kullanamaasiiniz .ger kampanya kosullarini okumusolsaydiniz bu puanin kampanya bittiktensonra ve sureli olarak verildigini gorurdunuz .puaniniz gelince istediginiz alisveriste para yerine kullanabilirsiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 eylül çek kampanyası yapmadılar

alırım alacağımı patlatırlar kampanyayı kesin
  • 850 liradan lumia 820 vardı çek falan beklemedim
    999tl olmuş telefon.
    sizde indirimli ürün alacaksanız çek falan beklemeyin borsa gibi bir çıkıyor bir iniyor.
  • çek yapılacak mı diye sordum hb ye dönemsel olarak yapılıyor denildi. acaba döneme girdik mi :D
  • vakif niye yok bu kampanyada bilen var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Arkadaşlar ben şimdihttp://www.hepsiburada....qqsKs1bkCFU5f3godrAgAfg 649 tllik bu ürünü alacam worldcardla.
    Kazanacağım 75 tl worldpuanı gerçek 75 tl yerine geçiyor di mi? Birde ben bunu direk alacağım ürününde kullanabilir miyim yani ürünü 574 tlye alabilir miyim? Alamazsam eğer ben bu 75 tl worldpuanı nasıl harcayabilirim?

aynen hocam 75 tl.

ancak ucak biltleri otel rez. otobus biletlerinde katlanarak kullanilabiliyor

• world puanlar sadece peşin alımlardamı geçerli yoksa taksit yaptırdığımız zamanda world puanı kazanabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonguc1903

world puanlar sadece peşin alımlardamı geçerli yoksa taksit yaptırdığımız zamanda world puanı kazanabiliyormuyuz?

Peşin veya taksitli farketmez ..

• ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • çek kampanyası gelmeyecek sanırım
  • ipad4 satışı 1219 ve 150 tl wp...Kampanyadan önce fiyatını takip eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

ipad4 satışı 1219 ve 150 tl wp...Kampanyadan önce fiyatını takip eden var mı?

bunu alsak ne kadara okuturuz acaaba?

yada alsam benden 1070 liaya alacak olan olur mu ki?
  • canverse C kullanıcısına yanıt
    20-30 da avantajix verse iyi olurdu amma..elektroniğe vermiyor..
  • çek kampanyası gelmeyecek sanırım. klima alacaktık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: university

çek kampanyası gelmeyecek sanırım. klima alacaktık..

+1

• Şu worldpuan kampanyası biter bitmez bir paraf puan kampanyası başlasa süper olacak
    5 - 6 ayda paraf'dan kazandığım puan neredeyse 14 - 15 yıldır kullandığım worldpuan özellikli kartımdan kazandığım puanları yakaladı
    Paraf puanlar Adese alışveriş merkezleri'nde de geçmeye başlamışken bayram alışverişini bedavaya getirsek süper olur
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.