Şimdi Ara

hepsiburada worldpuan kampanyası ( 3 - 30 eylül) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
9
Favori
18.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibonline

quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

beyler bu world puanlarda öncelik durumu vs nasıl oluyor?
    Diyelimki kartımızda 100 lira puan var. 100 lira da bu kampanyadan kazandık. etti 200 lira puan. 125 liralık alışverişte puanalrı kullandık kaldı 75 lira. Şimdi bu 75 lira kampanyadan kazandığımız puandan mı oluyor? 23 Ekimden sonra siliniyor mu?

hayir silinmez kullanilan her puan da oncelik suresi olan kampanya puanlaridir.

Teşekkürler usta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay 100 lira çek tanımlanacak kişilere bomba oldu bence. 250 liralık bir geri dönüş söz konusu olacak onlara.
  • Kurbanlik satisi yaparlarsa diye temenni ediyorum :-)

• iyi bir notebook tavsiyesi bekeleniyor :DD

• şahane kampanya 1000 lira üzeri 150 tl worldpuan ayrıca yapıkredi bankası da dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat425

şahane kampanya 1000 lira üzeri 150 tl worldpuan ayrıca yapıkredi bankası da dahil

zaten yapıkredi veriyor world puanı başka ne varki?
  • Arkadaşlar puanı yüklememe gibi bi durumları olabilir mi şartlara uyulduğu sürece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

hepsiburada'dan alacağım Samsung S4 mini'nin garantisi hangi firmada olur?

Bunu ben de merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J. Marston

quote:

Orijinalden alıntı: baboker

hepsiburada'dan alacağım Samsung S4 mini'nin garantisi hangi firmada olur?

Bunu ben de merak ediyorum.

yazıyor ya ürün linkinın altta, samsung garantisinde diye.

• hepsiburadaya sordum işte cevapları:

İlgili ürün tüm yetkili Samsung Türkiye Teknik Servisleri tarafından 2 yıl süre ile garantilidir.Ürün direkt olarak Samsung firmasından temin edilmektedir.

• J. Marston kullanıcısına yanıt
    hepsiburada ithalat garantili ürün satmıyor. İçiniz rahat olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

iyi bir notebook tavsiyesi bekeleniyor :DD

Lenovo Y500 1999 tl idi 2400 tl yapmışlar

• az önce HB'dan S4 mini siparişini verdim.. 1128 TL

12 taksit kargo bedava + 150 TL WP
  • Hem banka kartının arkasında world üyesi alışveriş yerlerinden puan kazanırsınız diyor gel gelelim hiç bir kampyanyaya banka kartları dahil değil ne kadar dolandırıcı yalancı bu bankalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Hem banka kartının arkasında world üyesi alışveriş yerlerinden puan kazanırsınız diyor gel gelelim hiç bir kampyanyaya banka kartları dahil değil ne kadar dolandırıcı yalancı bu bankalar.

quote:

Gıda marketi, akaryakıt, giyim ve kırtasiye alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız ilk 100 TL alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL'ye 10 TL toplam 50 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları
    Kampanya 3 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, hobi ve oyuncak sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri ile Business kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Anadolubank Worldcard'lar kampanyaya dahil değildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için SMS katılımı yapılması gerekmemektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Ekim 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ekim 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ekim 2013'te geri alınacaktır. Banka kartı için Worldpuan yükleme tarihi 12 Ekim 2013'tür. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/worldden-50-tl-worldpuan-bonkorlugu/s-23/c-1662.aspx

• cancantürk kullanıcısına yanıt
     hepsiburada worldpuan kampanyası ( 3 - 30  eylül)

PEki üsten 4. şıkta yazılanlar nedir. Banka kartları geçerli değildir diyor.
  • Banka kartları normal vadesiz hesap kartların, onlarıda alışverişte kullanabiliyorsun, onlar hesaptan çektiği için bankanın işine gelmiyordur.

Yapıkredi World'ü iptal ettirdik, Vakıfta kendini herşeyden soyutlamaya başladı, son Gittigidiyorda yok, bunda yok. Vakıfa bir
  • Hepsinde geçer diye birşey söylemedim. Benim yazdığım kampanyada banka kartları geçerli.

• cancantürk kullanıcısına yanıt
    Geçerli diyosunda benim yazdığım yerdede banka kartları geçersiz diyor kendi bankası harici banka kartlarını mı kast ediyor.

Ben o resimdeki şartları okusam misal bu kampanyaya ben katılamıyorum derim insanı şaşırtıcı bir şey yazmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.