Şimdi Ara

Hepsiburada Visa kredi kartını kaydet, 50 TL indirim kazan (01-31 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
12.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada Visa kredi kartını kaydet, 50 TL indirim kazan (01-31 Mart)

https://www.hepsiburada.com/staticpage/630463812259874

Kampanya koşulları

• 01-31 Mart 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Hepsiburada’da Visa kredi kartını ilk kez kaydeden müşteriler 15-30 Nisan 2020 (bu tarihler dahil) 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır.
    • Kampanya, 01-31 Mart 2020 tarihleri arasında Visa kredi kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir.
    • Daha önce herhangi bir Visa kredi kartı kayıt edilmişse kampanyadan faydalanılamamaktadır.
    • Visa kredi kartı ile alışveriş yapılıp ilk kez kart kaydedildikten sonra 15-30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli 50 TL değerindeki indirim, altın, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde Visa ile ödemelerde geçerli olacaktır.
    • 50 TL değerindeki indirimin yansıması için ödemenin Visa ile yapılması gerekmektedir.
    • Altın, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar hariç 300 TL ve üzeri sepet oluşturulduğunda , Visa kart bilgileri girildikten sonra 50 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik düşecektir.
    • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
    •Her bir üye hesabından yalnızca ilk kez kaydettiği Visa kayıtlı kredi kartı ile 1 kez kampanyadan yararlanılabilir.
    •31 Mart 2020 tarihine kadar (bu tarih dahil), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
    • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
    • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Mart 2020; 0:56:47 >

• Sonra satıyorlar mı bizim numaraları ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaydedin de görün şenliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300/50 olması hiç iyi değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada'dan alışveriş yapanların çoğunun kart bilgileri şu an satılıyor internette, çevremde de çok var kartıyla yetkisiz alışveriş yapılan. Dikkat edin.
  • Hepsiburada kart güvenliği konusunda sıkıntılı.

• Riskli kart kaydetmek.

• Limiti sıfırlanmış sanal kart numarasını satarsa satsın. Ama anlıyorum ki herkes fiziki kartını kaydediyor bu tür sitelere.
  • yıl 2020 sanal kart diye bir şey var kaydedin ne yaparlarsa yapsınlar sonra.
  • 10 lira farkla kart bilgilerinizin Trendyol yerine Hepsiburada üzerinden çalınmasını ister misiniz?
  • Trendyol'un visa kart kaydetmeye indirim çeki gelmedi bana, muhtemelen aynı kartı otomatik kaydetti daha önce ben farketmedim. Çok güzel indirimleri olan lanet sinir bozucu site..

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sanal kartların kampanya dışı olduğunu söylediler

• tosunkaya kullanıcısına yanıt
    Yok öyle birşey

• Dün gözden kaçırdığım Trendyol'dan geçen hafta sipariş sonrası bir tek Trendyol'da kayıtlı Akbank kartımdan YDS diye yurt dışı bir siteden önce 0,01 TL sonra 11,75 TL işlem yapılmış. Bugün de aynı şekilde aynı yerden yine Trendyol'a kayıtlı abimin Akbank kartından işlem yapılmış. Bulaşmayın derim. Zorla kartınızı kaydediyor resmen benim gibi gözden kaçıranlar için sonrasında silmeyince böyle oluyor. İşin garibi Cimer'e şikayet de oluşturamıyorum yazıyorum her şeyi son aşamada sistemden atıp başta giriş ekranına atıyor.

Bakanlığa şikayet etmek lazım bu Trendyol'u, kafasına göre kartı zorunlu olarak kaydediyor sipariş sonrası unutunca silmeyi böyle şeyler başa gelebiliyor.
  • 500-50 çek hemde kart bilgilerinizin çalınması garantisi ile sadece 1000tl..

1000 tl sipariş geçeceksin 50 tl düşecek tırt
  • Kaydettiklerimin hepsi sanal kart hiç bir cacık yapamazlar kartları sildirip sildirip vuruyorum kırbacı

• Hepsiburada'dan uzak durmak lazım. Yine alışveriş yapanlar kendileri bilir de..
  • Amazonda kaydediyor kartları benim fiziki kartım kayıtlıydı 3 hafta önce farkettim sildirdim. Amazondan alışveriş yapanlar girsin bir kontrol etsin ben kaydedildiğinin farkında bile değildim amazonda.
  • Beyler visa kartı ile 5 tl lik sipariş versem , ürünü sonra iptal etsem indirim hakkı kazanamıyorum değil mi ? İlla başarılı bir sipariş olması gerekiyor ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.