Şimdi Ara

Hepsiburada Verbatim 1TB 2.5' 188,60 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/verbatim-1tb-5400rpm-25-tasinabilir-disk-053016-70/ProductDetails.aspx?productId=bd85305&categoryId=100225&utm_source=mailcampaings&utm_medium=mail&utm_campaign=xhbtasinabilirdisk_11_02_2011

Verbatim 1TB 5400RPM 2.5" Taşınabilir Disk 053016-70

Fiyat: 125,00USD +KDV İndirimli:99,90 USD +KDV KAZANCINIZ .
    %20 |47 TL .KDV Dahil: 188,60 TL|
    Peşin fiyatına 12 x 15,72 TL Havale / EFT: 181,06 TL (KDV Dahil)
    Süper Hızlı Gönderi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• enteresan bir fiyat
  • yok %50 inidirim olsun genede almam hızlı gönderiyi 20 günde evime getirdiler hayatta bir daha bişey almam
  • Vatandan 164 TL ye omega 2,5" aldıktan sonra sıcak fırsat görmedim.
  • iomega şu anda vatan da 213 lira.İhtiyacı olanlar için 181 lira gayet iyi.bu gün için en uygun fiyat
  • bu marka iyimidir arkadaşlar ?
  • marka iyi de site berbat
  • Zamanında iomega 1tb 2.5'' electroword de 149tl idi.. salak gibi almadık
    Şimdi bekle babam bekle
  • Vatan'da sevgililer günü indirimiyle 185'e 6 taksit alınabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

yok %50 inidirim olsun genede almam hızlı gönderiyi 20 günde evime getirdiler hayatta bir daha bişey almam

ben de 2 gün önce kettle aldım dünden beri çıkışa hazır bekliyor, biri paket yapsada gelse of of.. şimdi 20 gün mü bekleyeceğim, çaysız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: c4n

quote:

yok %50 inidirim olsun genede almam hızlı gönderiyi 20 günde evime getirdiler hayatta bir daha bişey almam

ben de 2 gün önce kettle aldım dünden beri çıkışa hazır bekliyor, biri paket yapsada gelse of of.. şimdi 20 gün mü bekleyeceğim, çaysız kaldım

ayrıca garantiden ayın 25inde dönen ürünüm hala kargolanmadı

• Ben şimdiye kadar onlarca alışveriş yaptım, dört beş kez iade ettim, hiçbirinde sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Ben şimdiye kadar onlarca alışveriş yaptım, dört beş kez iade ettim, hiçbirinde sorun olmadı.

iade etmen zaten sorun değil mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan66

quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Ben şimdiye kadar onlarca alışveriş yaptım, dört beş kez iade ettim, hiçbirinde sorun olmadı.

iade etmen zaten sorun değil mi hocam?

hayir degil, 3 kere urun iade ettim. biri dandik cin mali bir mp3 calar idi 2. gununde sorun cikartti iade ettim. 2. si bir usb bellek idi. 2. gununde sorun cikartti iade ettim(degisim istedim). 3. su bir LG monitor idi, tipi ve ekran renkleri hosuma gitmedi (hicbir kusuru yoktu) iade ettim. kullanilmis urun de gonderdikleri olmus ancak bana denk gelmedi hic.
  • Benim arkadaş sıfır cep telefonu aldı rehberi doluydu, hemen değiştirdiler, ama genelde iyi bir yer.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: c4n

quote:

ayrıca garantiden ayın 25inde dönen ürünüm hala kargolanmadı

uzun bir zamandır hb nin burayı okuduğunu düşünüyorum; bir kaç kez benzer durumlar oldu , rastlantı dedim geçtim ama bence rastlantı değil, oh be en sonunda çay içebilecem darısı senin de başına kardeşim.

Hepsiburada Verbatim 1TB 2.5' 188,60 TL

• mesajlara çok geç cevap veriyolar ama bazen ürünler zamanında gelebiliyor :)

mouse aldım, yanında bi de kalem almıştım. mouse hemen çıkışa hazır oldu ama kalem gelmemiş, uzun sürecekse kalemi iptal edelim dedim, ertesi gün mouse'u göndermişler, sonraki gün de kalemi. 1 tane cd kalemi için kocaman kutu yollamışlar :)

bide bekleme olayı şundan dolayı olabiliyor, 2den fazla ürün almışsanız bazılarının tedariki uzun sürüyor, hazır olan 1 tane bile olsa sipariş durumunuz kargoya verildi verilecek duruma geçebiliyor. ama aslında sadece paketleme sırasına alınmış oluyor. tedarik edilemeyeni beklemek zorunda kalabiliyosunuz.
  • HB benim için bitmiştir. Daha da HB'ye gelmem :)

Son LCD monitör indiriminde daha doğrusu sözde indirimde adamlara sipariş verdik. 21 ocaktı sanırım. 3 gün sonraki akşam baktım 'ürün cıkışa hazır' diyor. Ertesi akşam yine aynı durumdaydı. Sonraki gün ögleye dogru kargoya verildi :-S

Esas macera burada başlıyor. Gelen ürünü begenmedim. Parlaklıgı azdı ve 1 tane ölü piksel vardı. Mesaj yazıp 'iade etmek istiyorum' dedim. Normalde HB'de iade için teslim aldıktan sonra tam 8 iş günü süreniz var. Ücretsiz kargo ile hemen geri gönderemiyorsunuz. Form doldurup ONAY beklersiniz ve size verilen kodla sadece Yurtiçi Kargoya gidip teslim edersiniz. Ya da parasını cebinizden verip hemen geri yollarsınız.
    FAKAT: 8 gün içinde iade hakkı veren HB iş iade formu onayına gelince beni tam tamına 10 gün bekletti !!

Adamların keyiflerinin gelip ücretsiz kargo için ONAY vermelerini beklesem yasal iade süresi dolacak yani ;-)

O zaman da yan çizip hem geri almayacaklar, hem de size bir kargo parası daha girecek :)

• İade sebebim üründe sorun olduğu için değildi. Paketini açmadan başka yerde ucuz bulduğum için ikisini geri gönderdim, diğer ikisi de akvaryum için yem almıştım, ürünler küçük geldi beklediğimden. Mesajlarıma hemen cevap verdiler beklediğim olmadı. Ben bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
  • quote:

aynısı bana da oldu...madem hızlı gönderi yapamayacaksın koyma oraya o ibareyi...ne diye adam kandırıyorlar anlamıyorum!!
    kaybettiği müşteriyi bi daha kolay kolay kazanamayacağını da acı yoldan öğrenecekler malesef!!

ek : verbatim 1,5tb 3,5 luk kullanıyorum gayet memnunum...açma kapama düğmesi var acaba bu 2,5 luklarda da oluyor mu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxins -- 15 Şubat 2011; 1:16:55 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.