Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cabali , rht Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.615
Cevap
1.773
Favori
2.558.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

HB kampanyayı bitirdi ama bazı ürünlerde hgala net %15 sepettee amblemi var,

ama sepette düşen bişiy yok.. Çok pro çalışan bir site.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ben de kampanya dün bitti diye biliyorum. ama bugün indirim ibaresini görünce "acaba mı?" diye giriştim. neyse sağlık olsun. teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsaneler kulubüne üyelik hesabını nasıl yapıyorlar ben çözemedim. Detayları bilen arkadaş var mı acaba burda.11 Kasımda 3000 Tlden fazla alışverişim oldu.Üzerinden 15 gün geçti.Alışverişler tamamlandı. Ama yaptığım alışveriş tutarı 600 TL olarak hesaplanmış. Alışveriş sayımda yanlış. Müşteri hizmetleri de bişey bilmiyor.

• ssalman67 S kullanıcısına yanıt
    Sipariş size teslim edildikten sonra 15 gün süre geçmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendime Xdrive koltuk aldım 1 hafta sonra kargoyu iptal ettiler göndercez deyip, daha sonrasında geçen hafta farklı modelini aldım 24 saat içerisinde kargoda yazıyordu 1 hafta geçti hala daha kargonuz gönderilecektir deyip gönderilmiyor, sanırım alışveriş yapılacak en kötü site

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar slm,
    Edu.tr mail konusu hakkinda bilgi almak istiyorum
    Hepsiburada edu tr maili ile kargo ucretsiz faydalanmak icin normalde acik hesabimdaki mail adresimi mi güncelleyeceğim yoksa edu tr mailli yeni hesap mi açmalıyım
    Bilenler yesillendirirse sevinirim şimdiden tesekkurler, keyifli alışverişler 😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KUPON SEPETİ K kullanıcısına yanıt

yeniden aç hocam 1 aydır kullanıyorum güzel oluyor :) 1 tl ürün alsanda ücretsiz

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Tskler bilgi icin👍
    Eskide mail guncelleme yapsak olmaz mi yani
    Peki kota var mi 30 kasima kadar mi kargo ücretsizdi yoksa devam ediyor mu ayrica baska kampus indirimleri olarak kampanyalar da edu.trye ozel mi sadece?

30 kasıma kadardı belki uzatırlar yine yine illaki bir kampanya olur sanırım hocam kota yoktu bazı ürünlerde çıkıyordu moda vs

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Ozel ürünler mi oluyor istedigimiz atıyorum gofret kargosuz alinmaz mi? Önceden sadece 1 kez kargo ucretsizmis sanirim simdi sinirsiz ise cok iyi

Kayit olurken eski hesabimdaki tel noyu yazarsam sıkıntı olur mu dogrulama vs icin tel no gerekli mi?

alınır hocam ben cok ürün siparişi geçtim, 50 kurus üründe bile almıyordu :) geçen hafta tüm ürünlerde kargo ücretsiz , sadece tel pcde kargo var

hayır tel sorun olmaz yazabilirsiniz eski hesabınızdan o tel no kaldırılıp yeni hesaba eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 29 Kasım 2021; 16:5:14 >
  • Filtre Kahve fiyatları serbest uçuşa geçmiş.Bu uygun gibi geldi aldık bakalım.3'lü Tchibo Gold 69.

Umarım SKT geçmiş veya yakın değildir.

https://www.hepsiburada.com/tchibo-gold-selection-filtre-kahve-250-gr-3-lu-paket-p-HBV00000IIGON?magaza=MarkettenGelse

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt

Çekirdek olanı varmı aynı serinin ?

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt

Bu daha uyguna gelir. Hatta 80-86 ya satılmıştı.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Fiyat iyiymiş teşekkürler.Satıcı aynı HB ile.

• Trendyol filtre kahvelere güzel fiyat bindirmiş kuponla bile alsam hb den daha pahaliya geliyor şuan benim kullandığım ürünler

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.