Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (283. sayfa)

7 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
22.451
Cevap
1.769
Favori
2.541.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tıkla gelsin uygulamasını indirip kullanacaksınız hocam, eve gelmiyor, gel al da geçerli.

• Bu hepsiburada 750 tl hemen al sonra öde limiti tanımlamıştı, şimdi baktım 1500 tl çıkarmış. Neye göre artırıp duruyor bunlar. Zaten 1500 nedir ki ? Yapıyonuz madem kartlarım gibi 20-30 bin yapın :)

• Sepette fiyat 262.5 TL oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Anlık bir şey miydi acaba, resimdeki fiyat yok ?

Edit: 500 adet stokla sınırlıymış parçalamışlar :) Hayret ilk defa iyi bir kampanya görüyorum bu kampanyalar kısmında.

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sergenss -- 6 Aralık 2022; 10:40:39 >
  • r._fdn R kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun cevabınız için değerli hocam.

• Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

https://www.hepsiburada.com/yui-m18-3-u-1-arada-retro-smoothie-blender-seti-yui-turkiye-garantili-p-HBCV00000Z3DH3

• soniquakee kullanıcısına yanıt

Aldım insallah güzeldir ya

• Circassian81 kullanıcısına yanıt

siz aldınız diye bende aldım, inşallah güzeldir? değilse sizden bilirim

• Hepsiburada’dan siparişim oldu kendi sattığı ürünler iki hafta önce hala gelmedi . Kargoda görünüyor kaç gündür aradım talep oluşturdular. Bugün ürün iptal para iade diye mesaj attılar aldığım ürünün fiyatı katlandı. Kargo da çok ciddiyetsiz firma da mümkün olduğunca bir daha alışveriş yapmayacağım istedikleri kadar kampanya yapsınlar oyalama taktiğinden başka birler değil.

• Hepsiburada ile yaşadığım tecrubeyi aktarayım size. Fikriniz olsun diye seyediyorum.

Hepsiburada üzerinden FLO mağazasından ayakkabı aldım. Siparişi iptal edip yeniden aldım aynısını. Neden yaptın derseniz öyle gerekti. Baktım iptal seçeneği çıkmadı. Aradım ikisini de. Dediler iade edersin olur biter. Dedim tamam.

Ayakkabı geldi. Kod aldım verdim aideyi Aras kargoya. 2 haftadan fazla oldu Floya ulasmadi ayakkabı. Aradım arası (2 kere). Dediler barkod hatası vs oldu.

Sonra Hepsiburadayi arayip anlattım durumu. Aynı gun ücret aidesini yaptılar.

Daha fazla uğraşmamak adına güzel bir deneyim oldu benim için.

Yalnız aradigimda da belirttim. Sizin de hatanız var diye. En azından yarım saat süre içerisinde iptal seçeneği cikmaliydi dedim. Bu da böyle animdir işte.

• Pi kullanıcısına yanıt

Ben mi yanlış anladım siz bir ürün aldınız iptal etmek istediniz olmadı o kargolandı. İkinci bir ürün aldınız istediğiniz ürün oda kargolandı ama siz 1. ürünü almak istemediğinizi söylediniz onlar iptal edemediklerinden iade edin dediler.

Yani bu durumda 1. ürünü kargodan almasaydınız hiç bir sorun yaşamazdınız ben genelde öyle yaparım. Size bunu yaptırmayıp alıp iade için uğraştıran sebep nedir onu anlamadım.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu hocam. Evde bulunamadığım için komşuya biraktirmistim. Akşam saatinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam kargo. Bu da benim şansıma böyle oldu. Sağlık olsun diyelim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

Anladım geçmiş olsun buda öyle yada böyle bir tecrübe oluyor gelecek için

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Sıkıntı olmadıkça iade etme gibi huyum yoktur normalde. Bu da tecrübe olsun bana. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fitarih kullanıcısına yanıt

aradaki farkı talep edin hocam. cüzdan parası ya da kupon olarak tanımlasınlar hesabınıza. twitter'dan @hbaysenur 'a yazın.

• damienn kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam deneyeyim şansımı

• Hepsiburada bazı hesaplara süpürgelerde geçerli 200/100 TL kupon tanımlamış. Kuponu olanlara linkteki dikey süpürge 299 TL'den 199 TL'ye düşüyor.

Sinbo SVC-8602 Dikey Elektrikli Süpürge

https://www.hepsiburada.com/sinbo-svc-8602-dikey-elektrikli-supurge-p-HBV00000WC7HN?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Kupon ile aldım hocam. Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• glory34 kullanıcısına yanıt

firsat guzel ama sinbo deyince insan bi acaba diyor...

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.