Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: f_kilinckaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
6.023
Cevap
863
Favori
986.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1415
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 57 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 863
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • antique (146 mesaj) ensar14 (146 mesaj) MarionCobretti (113 mesaj) onurkse088 (109 mesaj) beko64 (98 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2610 mesaj) Mobil (1065 mesaj) Mini (514 mesaj) (729 mesaj) (1105 mesaj)
  • @
80 oy
Öne Çıkar
Giriş

20 lira değil 20 kuruş etmez. Tadı kötü kıvamı ondan kötü. Hayatımda ilk defa bu kadar yoğun boza gördüm, akmıyor bile. Bir de sorumsuz firma hafta sonuna denk gelecek şekilde kargoya vermiş hadi Pazar günü şubede kalmasın dedim dağıtıma çıkmasını beklemeden gittim kendim teslim aldım geldim.

• den d kullanıcısına yanıt
    tadına bakmadım henüz ama kıvam konusunda hatalısınız. hayatınızda hiç vefa 'da boza içmemişsiniz belli ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

1 ay süresi var neredeyse bozaların. acele edip almaya gitmenize gerek yoktu :)

• Arkadaşlar noldu bu fırsatı cek, tikla falan yok mu artik
    Bugun kargo ücretsiz degil miydi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu geçeni %50 papel ler ne zaman yüklenecekti?

• hrn001 h kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, Yarisi Bizden ile 50.00 TL Hepsipapel kazandin. Hepsipapellerin siparisindeki urunleri iade etmedigin surece 15 gun sonra Cuzdanina yuklenecek. Yuklenen papelleri 25 gun suresince kullanabilirsin.https://www.hepsiburada.com/cuzdanim/ B002

• @1234Rambo Nasıl oluyor vefa bozası kaşıkla mı yeniyor.

@Evrekas Hocam dışarıda durdukça daha çok daha hızlı fermente oluyor. Adamlar hiçbir soğutucu önlem almadan yollamışlar. Biz de bozayı bazıları gibi hafif gırtlak yakan haliyle değil de tatlı halini seviyoruz. O yüzden gidip aldım geldim hemen dolaba attım. Ama bu yoğun halinin dolapla alakası yok onu da söyleyeyim.

• Hızlı Market Migros'ta Premium üyelere teslimat ücretsiz denmişti ama kısa sürede vazgeçmişler bundan, artık 175 TL üstüne teslimat ücretsiz diyor...

vefa semtindeki, vefa bozacısının bozası da yoğun kıvamlı idi. (şimdi nasıl , bilmem) ama tadı iyiydi.

bu boza ise hem yoğun kıvamlı, hem az şekerli hem de ekşi olmayan bir boza. az şekerli neyse de, ekşi olacak boza. beğenmedim.

• glory34 kullanıcısına yanıt
    yorumunuzu görünce denedim sepette premium üyelerine ücretsiz teslimat çıkıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dostlar Hepsiburada Premiumdaki Burger king Menü kodunu kullanmayaacak varsa bana verebilir mi rica etsem .

Kardeşimle bi yemek yiyelim:)

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

sepette 280 oluyor kaçırdık mı

• serssseri kullanıcısına yanıt
    Evet.fiyat yukselmis.

• Arkadaşlar, süresi dolmak üzere olan papellerle hepsiburada satıcısından sipariş verip iptal etsek iade gelen papel sürelerini uzatabiliyor muyuz?

• nike35 kullanıcısına yanıt

hayır

• ParlaMert kullanıcısına yanıt

Hocam o nerede yazıyor ben göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

Aynı ürün ayrı sipariş me demek hocam?

Bende de eşim üzerinden aldığım için çoğu silinmiş, adres aynı görününce galiba. Link paylaşıyorum sonuöta ne fark eder yani? 132 lira beklerken 14 lira yüklendi. Neye göre bilemiyorum.

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt

HB uygulamasinda profilde premium ayrıcalıkları bölümünde alttaki bannerda çıkıyor hocam King Beef menü diye  

• ParlaMert kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Tıkla gelsin uygulamasını indirip orada mı kullanacağız hocam? Ben o uygulamayı hiç kullanmadım yani eve geliyor öyle mi?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.