Şimdi Ara

HEPSİBURADA Utanmazlığı! Destekleyin Tüketiciyi kandıranları kınayın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 aydır 1050ti almaya çalışıyorum. Biraz daha fiyatlar düşsün diye bekliyorum.
    Hepsiburada bilenler hatırlar bir KDV indirimi yapmıştı bilgisayar bölümünde 850 civarı olan Asus strix 4GB OC 1050ti modeli o zaman 634TL gitmişti.
    Sepette yoğun talepten dolayı alamadığım bir ürün oldu. Ama bekledim bir daha olur diye ara ara bakıyordum. Az önce reklamlarda aynı KDV kampanyasını yapmışlar.
    Bir hevesle geldim pc başına ne görelim;

Bundan önceki KDV kampanyasında 634TL ye satılan ekran kartını şuan aynı kdv kampanyası ile 848TL ye satıyorlar. Tamam serbest piyasa var istedikleri fiyata satmak hakları ama bu ürün hiç bir zaman üstünün çizildiği 1109TL olmadı bence bu kadar büyük bir kurumun bu kadar ahlaksızca davranmasına gerek yoktu. Dolar aynı piyasalar aynı yaklaşık 2 ay önce yaptıkları aynı kampanyayla arada 220 lira fark var. Kaldı ki 1080 gibi üst modeli çıkmışken ucuzlayacağına bir de fiyatı yukarıdan veriyorlar utanmadan. Yazıklar olsun.

1300 e normal fiyattan satılan RX480 1600 olmuş peh
    http://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-strix-gtx1050ti-4g-gaming-p-HBV000004KOEW?magaza=Hepsiburada

• HEPSİBURADA Utanmazlığı! Destekleyin Tüketiciyi kandıranları kınayın.

Sogutma farki olabilir ama bunu alabilirsiniz fiyatta iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 24 Nisan 2017; 23:21:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradigin zaman uygun fiyatli urunler mevcut

Fp olmus bu fiyata.En azindan mevcut Tr fiyatlarina gore dusunursek.

http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1060-3gb-oc-192bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-kart-gtx-1060-3gt-oc-p-HBV0000019E9U

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb klasik üç kağıdı %18 kdv indirimi dediğine bakmayın aslında %8 %10 indirim yapmış oluyor.
  • Eyvallah, MSİ ın o modelini tabiki biliyorum piyasayı takip eden biri olarak 1109TL fiyatın üstünü çizip ürünü bu şekilde satışa koymaları tüketici olarak bizim karşısında durmamızı gerektiren bir hareket. Yoksa ben kendi sitelerinden de yazdım tutup fiyatı aşağı çekecek değiller.
  • Bindirimli-indirim işte tam olarak buna deniyor.
  • klasik hb hareketi önce bindirim sonra indirim

ama haklarını yememek lazım bazı ürünlerde iyi indirim oluyor ama nedense bazı ürünlerde tam tersi önce bindirim sonra indirim yapıyorlar herhalde talebe göre değişiyor.
  • Geçen seferki fiyatların üzerine bindirimler olmuş. Dövizde bu kadar artış olmasını gerektirecek bir değişim olmamasına rağmen.
  • Sabah baktığım ASUS monitörlere öyle bir bindirmişler ki indirimli hâli bile sabahki fiyatlardan daha yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane anakart takip ediyordum;

X370 Gaming K4 ; 730 TL'di. 850 TL olmuş

X370-Pro; 750 TL'di. 910 TL olmuş

Sözde KDV indirimi tabi yersen.
  • 1800TL'lik RX 480'i 1350TL yapmışlar. Size de yaranılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

1800TL'lik RX 480'i 1350TL yapmışlar. Size de yaranılmıyor.

rx480 leri 1300, 1500 tl ye indirmişler helal olsun bu hepsiburadaya
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Bu gözler 2600TL'ye 290X gördü.
  • geçen indirimde Asus MG279Q 2500civarına satıldı, bu indirimden önce 2800 küsüre satılıyordu, indirimden sonraki fiyatı 3100küsür.

http://www.hepsiburada.com/asus-mg279q-27-4ms-2xhdmi-mhl-display-mdisplay-freesync-qhd-ips-oyuncu-monitor-p-BD803567

Böyle çok örnek var. Birkaç ürünün fiyatını şişirmeyi unutmuşlar yanlışlıkla indirim görmüş oldu vatandaş.
    R5 1600x alayım dedim aynı, başka sitelerde daha ucuza buluyorum. GTX 1080 fiyatlarına bakayım dedim hemen kapattım sayfayı. Ürün satmayamı niyetleri yok yoksa fiyat takip etmeyenlere iteleyelim gerisi önemli değil diyemi düşünüyorlar anlamadım. Her ne olursa olsun "aldatıcı reklam" yapıyorlar, bunun da suç olması lazım, hukukla alakam yok ama alakası olanlarda uğraşmıyor bu işlerle nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

geçen indirimde Asus MG279Q 2500civarına satıldı, bu indirimden önce 2800 küsüre satılıyordu, indirimden sonraki fiyatı 3100küsür.

http://www.hepsiburada.com/asus-mg279q-27-4ms-2xhdmi-mhl-display-mdisplay-freesync-qhd-ips-oyuncu-monitor-p-BD803567

Böyle çok örnek var. Birkaç ürünün fiyatını şişirmeyi unutmuşlar yanlışlıkla indirim görmüş oldu vatandaş.
    R5 1600x alayım dedim aynı, başka sitelerde daha ucuza buluyorum. GTX 1080 fiyatlarına bakayım dedim hemen kapattım sayfayı. Ürün satmayamı niyetleri yok yoksa fiyat takip etmeyenlere iteleyelim gerisi önemli değil diyemi düşünüyorlar anlamadım. Her ne olursa olsun "aldatıcı reklam" yapıyorlar, bunun da suç olması lazım, hukukla alakam yok ama alakası olanlarda uğraşmıyor bu işlerle nedense.

Üç kağitçılık diyelim buna bazı mağazalara gidersinde fiyat yazmaz %50 indirim yazar ama fiyatı öğrenince çöş derizya bunların yaptığıda o hesap.

• 1 ay önce 3,70 olan USD şuanda 3,56 cıvarında. Bunlar yüksek kurdan aldıklarını bize itelemeye çalışıyorlar bence
  • Msi 1060 6gt ocv aldim . 1050 tl ye. İyimi ettim kotumu hala dusunuyorum.

Backplate, vrm cooling, 0 db fan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 25 Nisan 2017; 8:54:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyClopSx

1 ay önce 3,70 olan USD şuanda 3,56 cıvarında. Bunlar yüksek kurdan aldıklarını bize itelemeye çalışıyorlar bence

Katılıyorum.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Muhahaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.