Şimdi Ara

Hepsiburada - Udemy 1 alana 1 bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
5.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arteona

Selim ışıkı almayı düşünüyordum bonus oldu.
    Hocam ingilizcen varsa nefis bir site gitar dersi için.. Ve tamamen ücretsiz.
    https://www.justinguitar.com/
  • Teşekkürler bilgilendirme için. Vazgeçmiştim diğer yorumlara bakarak. Siz işe yarar diyorsanız deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Hocam ingilizcen varsa nefis bir site gitar dersi için.. Ve tamamen ücretsiz.
    https://www.justinguitar.com/

Alıntıları Göster
    Mesajımı şimdi gördüm. Selim hocanında 100 videoluk ücretsiz eğitimi vardı youtube destek amaçlı aldım. Hak ettiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Ben geçen haftalarda almıştım. Bilsem 1 hafta daha beklerdim.
    HB üzerinden alıyorsunuz, kupon kodu eklenmiş tek kullanımlık bir link veriyorlar. Udemy hesabınıza girip o link üzerinden Udemy hesabınıza tanımlıyorsunuz.
    İade et hocam 30 gün iade hakkın var. Ben de senin gibi geçen hafta kurs aldım şimdi iade talebi oluşturdum hb den toplu alım yapıcam.

• haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    Dijital ürünlerde iade hakkı yok, verilen linki de kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

85 kurs var, 15 tanesi bitti.yazılım üzerine.

Alıntıları Göster
    Hocam java ya geçmiş sin. Bıraktın mi .net i.?

• Teşekkürler baya faydalı oldu. Udemyde çok iyi kurslar var arkadaşlar. Ücretsiz kurslar genelde benim içi zaman kaybı olur. Ucretli kurslar elle tutulur bilgiler veriyor. Bu arada hb kampanyası ne zamana kadar devam ediyor?

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Direk udemy den almadın herhalde o yüzden edilmiyor olabilir. Ben direk udemyden aldigim kursu iade etmiştim.

• haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    HB üzerinden aldığımı zaten belirtmiştim. Konu da HB'deki bir kampanya üzerine.
    Udemy'de iade olduğunu zaten biliyorum, kurs sayfalarında hep yazar ama HB'den alınırsa olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

Hocam java ya geçmiş sin. Bıraktın mi .net i.?

Alıntıları Göster
    ekmek parası.
    para nerde biz orda. cobol'da 2 kat maaş verseler, ömür boyu da iş garantisi olacak deseler, senyor ultimate uber cobol developer olurum.

ama bi yerden sonra yazılım dili sınırı kalkıyor bizde, geçen hafta .net projesi çıktı, hallettik, node.js, angular yazdığımız da oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya bitti mi acaba?

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    ingilizce için demiyorum ama diğerleri için şu güzellik var, hocaya soru sorabiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizim ve İspanyolca aldım, krizi fırsata dönüştürmek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurs öneriniz varmı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1481

Kampanya bitti mi acaba?
    Hayır hocam devam ediyor şu an. Ben de 4+4 ya da 5+5'lik bir sepet yapacağım ama seçim zor gerçekten.
  • Almadan önce Udemy'den yorumlara falan bakın mutlaka.

Yabancı kurslar çok daha iyi oluyorlar genelde çünkü "öğretme" işini meslek olarak yapan çok kişi var. Yani adam sadece o konuyu bilmiyor, ayrıca gerek böyle kurslar gerekse de bire bir olarak binlerce kişiye ders vermiş ve nasıl öğretilebileceği konusunda tecrübeli. Türk kursiyerler genelde işi bilen ama anlatma konusunda eksik kalan kişilerden oluşuyor. Soyut olan şeyleri anlatabilmek için hem iyi örneklere hem de yeni başlayan birinin nasıl düşündüğünü, nerelerde zorlanacağını bilmeye ihtiyaç var.

İsim vermeyeyim ama eğitmen puanı çok yüksek olan ve bir çok öğrencisi olan ama hiç anlatamayan biri var Udemy'de. Genelde kurslarını ilk yayınlandığında 24 saat kadar falan ücretsiz olarak dağıtıyor (gerçi bu durum Udemy tarafından engellendi galiba artık) ve o arada binlerce kişi kayıt olup hemen 5 yıldız veriyorlar. Onun müritleri gibi bir şey herhalde. Çeşitli mesajlaşma grupları falan da var zaten. Udemy sırf böyle peşinen verilen 5 yıldızlar olmasın diye ücretsiz kurs dağıtımını engelledi galiba.

Kısacası İngilizceniz varsa hiç bunlarla uğraşmayıp Udemy üzerinden 28 liraya 1 tane alın daha iyi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 27 Mart 2020; 14:55:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Almadan önce Udemy'den yorumlara falan bakın mutlaka.

Yabancı kurslar çok daha iyi oluyorlar genelde çünkü "öğretme" işini meslek olarak yapan çok kişi var. Yani adam sadece o konuyu bilmiyor, ayrıca gerek böyle kurslar gerekse de bire bir olarak binlerce kişiye ders vermiş ve nasıl öğretilebileceği konusunda tecrübeli. Türk kursiyerler genelde işi bilen ama anlatma konusunda eksik kalan kişilerden oluşuyor. Soyut olan şeyleri anlatabilmek için hem iyi örneklere hem de yeni başlayan birinin nasıl düşündüğünü, nerelerde zorlanacağını bilmeye ihtiyaç var.

İsim vermeyeyim ama eğitmen puanı çok yüksek olan ve bir çok öğrencisi olan ama hiç anlatamayan biri var Udemy'de. Genelde kurslarını ilk yayınlandığında 24 saat kadar falan ücretsiz olarak dağıtıyor (gerçi bu durum Udemy tarafından engellendi galiba artık) ve o arada binlerce kişi kayıt olup hemen 5 yıldız veriyorlar. Onun müritleri gibi bir şey herhalde. Çeşitli mesajlaşma grupları falan da var zaten. Udemy sırf böyle peşinen verilen 5 yıldızlar olmasın diye ücretsiz kurs dağıtımını engelledi galiba.

Kısacası İngilizceniz varsa hiç bunlarla uğraşmayıp Udemy üzerinden 28 liraya 1 tane alın daha iyi yani.
    Tamamen katılmakla birlikte ek olarak eğitmenin udemy'deki örnek videoları da kesinlikle izlenip fikir sahibi olunmalı. Bazı eğitmenlerin ses tonu mıy mıy ve uyku getiriyor. Çok yavaş anlatım hızları var sanki masal anlatır gibi. Dün geceden beri ince eleyip sık dokuyorum çünkü kaliteli kurslar için 1+1 kampanyalar pek sık denk gelmiyor.

• neverktulu kullanıcısına yanıt
    60-70-80 küsür saatlik Türkçe kurslar var bir sürü. Çok daha iyi öğreten ve bunu 25-30 saatte yapan yabancı kurslar da var çünkü nasıl anlatacağını biliyor ve kısa örneklerle anlatıp önceki derslerle birleştiriyor. Bir programlama dilini öğrenmek için 80 saat konuşmaya gerek yok zaten. Önemli olan efektif ve hızlı şekilde kodlayarak öğretebilmek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.