Şimdi Ara

MEDIAMARKT-TCHIBO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.268
Cevap
88
Favori
265.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Elektronik #MediaMarkt Firma #Tchibo
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GittiGidiyor 120/30 çek alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet gg 120/30 aldım sorun yok ama KESİNLİKLE tavsiye etmiyorum
    kimde ucuzsa ondan alacaksın hepsinin derdi para olduğundan sende çıkarına göre alışveriş yapacaksın net.
    zatn çok ukala bir tip. para nasip etmeyeceksin bunun gibilere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberti2 -- 16 Ekim 2018; 10:32:29 >
  • İki tane GG 120/30 kod kullandım.Hızlı ve güzel alışveriş oldu.Arkadaşa teşekkür ederim.
  • Cok ilgili arkadas 3. Alisverisimiz teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam PM attım bakabilir misiniz ?
  • 5 adet çek alındı. Sorunsuz
  • hocam avansas 300 50 için pm alabilir miyim
  • sorunsuz alışşveriş tşkler.
  • gittigidiyor 80/20 var mı
  • Hızlı alışveriş için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Ukalalık nerde hocam? okudum hepsini ama birşey göremedim. Yarım saat beklediğiniz için mi bu serzeniş?
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    İnsanlar kendilerinden kaynaklanan bir sıkıntı anında ve özellikle haksızlarsa özür dilerler. En azından ben öyle yapıyor. 30 dk oldu denilince iban isteyip özür dilemeden tek kelam iade yapılmasını, bir muameleyi kendinize reva görüyorsanız buyurun hocam.

Kişinin ozur dilememis olmasi buyuk nezaketsizlik katılıyorum. Daha da buyutulecek bisi olmadigini dusunuyorum.

• phantasm P kullanıcısına yanıt
    Büyütmüyorum. Cinnet geçirip elimi kana bulamadım :) Mesajlarımı takmayıp ardından beni engelleyen arkadaşın tutumunu burada paylaştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de kupon satıyorum, doğru bekletmiş sizi ancak o sırada ne yaptığını bilmiyoruz ki. Ne bileyim acil dışarı çıkması gerekmiş bile olabilir. Haklısınız tekrar yazınca birşeyler yazabilirdi o ayrı. Ama aynı şeyi alıcılar da yapıyor. Mesela ben genelde alıcı mağdur olmasın (ürün stokları biter, o üründe kupon geçmez vb) diye önce hesabı verip şipariş verince haber verin ödemeyi alayım derim. Sizin dediğiniz şekilde alıcı hesabı alıyor, daha karar vermedim, ürünlere bakıyorum, fiyat artmış, ucuzunu arıyorum vb ile oyalıyor. Sonra kupon günü geçiyor, saatlerce sonra cevap veriyor, almaktan vazgeçtim diyor vb yani satıcının vaktini boşa harcıyor, hem de kupon boşa gidiyor. Kısacası alıcı da satıcı da kendini karşı tarafın yerine koyup düşünmeli bence.
  • Sorunsuz ve hızlı alışveriş. Teşekkür ederim
  • Arkadaştan bu güne kadar 20 ye yakın gittigidiyor hesabı satın aldım ve sorunsuz alışveriş yapıldı. Kendisine teşekkür ederim.
  • arkadaşla 2-3 defa alışveriş yaptık bir sıkıntı yaşamadım güvenilir bir arkadaş..
  • daha önce işlem yapmıştım bugün de 2 adet hesap aldım sorunsuz kullandım, kargomu bekliyorum. tavsiye ederim güvenilir biri
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.