Şimdi Ara

Hepsiburada Thermoform Heavy Yetişkin Termal Alt İçlik )beyaz) 24.86 yanıyor.!!! 50 üzeri kargosuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Thermoform Heavy Yetişkin Termal Alt İçlik in beyaz rengini çok uyguna koymuşlar. 24.86tl şuan.

50tl ye sepeti tamamlarsanız kargosuz oluyor.

avantajix ten de gelir ufak ta olsa.

ben kaptım bir tane. ihtiyacı olan değerlendirsin.

diğer sitelerde bu marka alt içlik 89 tl civarı gördüm. bu sebeple çok sıcak geldi bana şu kış ayları başlarken.

link burada
    https://www.hepsiburada.com/thermoform-heavy-yetiskin-termal-alt-iclik-p-HBV0000017Y0W?magaza=Hepsiburada

• Beyazmis rahmet Kemal Sunal gibi dolaniriz artık bunlarla.
  • Gayet iyi. Ama siyah olsa daha iyi. Olurmuş 😂
  • Bende kargo dahil 23e filan geldi ne iş
  • Yorumlarında 10 tl aldık diyenleri görünce vazgeçtim
  • Siyah rengi olsaydı düşünmeden alacaktım fakat bu renk zorluyor insanı biraz. Fırsat için teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Yorumlarında 10 tl aldık diyenleri görünce vazgeçtim
    yorumlardan hiçbiri hb üzerinden satın almamış hocam, siparişi olmayan adamlar yorum doldurmuş. belki de satıcılar kendileri yapmış olabilir ürünü desteklemek için.
    artık hb değişti gelişti, sipariş verip öyle yorum atılırsa mavi bir işaret oluyor aynı twitter onaylı hesap gibi bişe
  • ben durumu nasıl? normalde l giyene m olmuş.
  • Avantajix alternatifi artıway var arkadaşlar. Ben avantajix cambazını bırakıp stresten kurtuldum, tavsiye ederim.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    hocam içindekini kim görecek beyaz olup olmadığını. alemsin.:))

fiyat çok uygun l beden ben sepete eklerken 16 adet vardı şimdi baktım tükenmiş.. yuhh sömürülmüş..)
  • Beyler gecen wildlife miydi neydi termal iclik vardi hani. Ondan aldim. Sıcak tutmaya tutuyor ama soyle bir sorun var. Teri oldugu gibi iceride birakiyor. Terli kalıyorsunuz evet. Teri ne emiyor ne disari atiyor. En temizi yün iclik bence. Bilginiz olsun diye dedim
  • Pi kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/thermoform-active-unisex-termal-iclik-takim-p-OUTHZL001-SXL?magaza=%C4%B0scielbiseleri

hocam bu ta siyah teri dışarı atan daha kaliteli içlik takımı

xl bedeni çok uygun 69tl

bunu da kaçırmayın derim. diğer renkleri 110tl civar takımı
  • sonerakgun kullanıcısına yanıt
    Hocam onda da ayni ozellikler vardi. Teri atar nefes alir falan yaziyordu. Ama begenmedim. Cakma miydi bilemiyorum artik. Belki bu dedikleri gibidir. Alanlarin yorumlarina bakalim bir
  • Yorumlarda yıkayınca çektiği, erkek için kollarının kısa olduğu, teri emmediği falan yazıyor.

Alacak olsam gider Decathlon'dan alırım. Şimdiye kadar ne alsam f/p ürünüydü.
    https://www.decathlon.com.tr/simple-warm-iclik-id_8343537.html
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    Hocam oradan almıştır ama yorum yaparken hesap panelindeki aldığı ürünler kısmındaki yorum yap kısmından değil de direkt olarak ürünün bulunduğu sayfadan yorum yaptığı için öyle görünüyordur.
  • Mobilde %30 indirim var.
  • Aldım 3tane 52 tl kargo bedava. Teşekkürler 😊
  • Thermoform çok kalitelidir rengine takilmayin elbisenin altına giyiyorsunuz zaten bu fiyata kacmaz
  • bilemedim nasıldır hüsnü
  • 177 ve 70 kiloyum ama bacak gövdeye oranla kalın sayılır. M olur mu ki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.