Şimdi Ara

Hepsiburada teklifleri değerlendirmek için Goldman Sachs'ı yetkilendirdi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şirketlerin ilk amacı kardır. Kim gelirse gelsin etik davranmaz. Devlet yaptırım yapmadıktan sonra Avrupalı Amerikalı farketmez. Hepsi fırsatını bulsun. Dibine kadar kökler

İstanbul Deniz otobüslerini İngilizlerin de ortak olduğu bir şirkete sattılar. 21 lira olan İstanbul bursa bileti bir anda 50 liraya çıktı. Buldu mu geçirir kimse seni beni düşünmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

GittiGidiyor ile birlikte, sevdiğim kuruluşlardan biri. Özellikle cep telefonu satın almada; Teknosa, Vatan Bilgisayar, Bimeks gibi "kazıkçı" mağazalardan kurtardılar insanları (en azından bir kısmını).

Geçtiğimiz ay Samsung'un online mağazasında ve yukarıda saydığım "kazıkçı" mağazalarda 4499₺'ye satılan Samsung Galaxy S8+'ı 3499₺'ye aldık Hepsiburada'dan.

Gerçekten büyük nimet. Özellikle de teknolojik ürünlerin çok pahalı olduğu bir ülke için.

Amazon da 2018 itibarı ile resmi olarak hizmete başlayacak. Umarım her şey daha güzel olacak biz kullanıcılar için.

Telefonları nasıl o fiyata sattıklarını mesut çevik açıkladı.Saydigin diğer markalar kimseyi kazıklamiyor aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

GittiGidiyor ile birlikte, sevdiğim kuruluşlardan biri. Özellikle cep telefonu satın almada; Teknosa, Vatan Bilgisayar, Bimeks gibi "kazıkçı" mağazalardan kurtardılar insanları (en azından bir kısmını).

Geçtiğimiz ay Samsung'un online mağazasında ve yukarıda saydığım "kazıkçı" mağazalarda 4499₺'ye satılan Samsung Galaxy S8+'ı 3499₺'ye aldık Hepsiburada'dan.

Gerçekten büyük nimet. Özellikle de teknolojik ürünlerin çok pahalı olduğu bir ülke için.

Amazon da 2018 itibarı ile resmi olarak hizmete başlayacak. Umarım her şey daha güzel olacak biz kullanıcılar için.

Telefonları nasıl o fiyata sattıklarını mesut çevik açıkladı.Saydigin diğer markalar kimseyi kazıklamiyor aslında

Resmi garanti ve açılmamış kutu olduktan sonra, beni geri kalan hiçbir şey ilgilendirmiyor.

• Ben mecbur olmadıkça hepsiburada kullanmıyorum. 6 yıldır bunlara gıcığım. n11 yada GG beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı.

Sahibinden.com da pislik dolu.

IDE hdd aldım kilitli çıktı
    Ekran Kartı için anlaştım Kerim Güneş dolandırıcısı çıktı..

En güzeli amazon. Alarmlı disk kilidi arızalı dedim bi baktım 3 gün sonra yenisi gelmiş, adam daha ne yapalım diye bile sormadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Türkiye'de Amazon bile bozulur farkında değilsiniz bence. Mesela Türk Telekom -> Söğüş Telekom, mesela Digturk -> beIn Sports gibi. Media Markt gelince de havalar uçmuştuk. Neredeyse en fahiş fiyatlar ve kalitesiz hizmetler onlardan çıktı. Amazon gelince .com .de ya da .jp gibi olacağını düşünüyorsanız rüyadasınız uyandırayım istedim.

Digitürk söylemine katılıyorum eskisinden daha kazık oldu değişen bir şey yok sanırım.

Digiturk eskisinden kazık olmadı. Aksine totalde daha iyi fiyatlar. Eskiden 20 lira giriş 10 lira hd 5 lira keyif 50 tl şampiyonlar 30 lira film yok o yok bu derken 130-140 liraya yaklaşan fiyatları vardı. Şimdi sporun yıldızı paketi var. Herşey içinde 99 lira. Üstelik adamlar kredi kartına 900 lirayı 12ye bölüyorlar. Ayda 75 liraya bütün ligler ve kanallar açık paket sunuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brshr

Nedenmiş?

Selvi nasıl Hürriyet'teyse ondan.

• Ürün yorumlarının çogu sahtedir ve kargo ücretleri aşırı kazıktır... Bunların dışında sorun yaşamazsınız...

• İnşallah Amazon alır.

• Her şeye rağmen Yerli bir firma alır inşallah.
    Türkiye'de tüketici hakları konusunda hiçbir firma çok iyi değil ama Amazon da babamızın oğlu değil.
    Amazon kazandıkça paramızın bir kısmı daha yurtdışına gidecek.
    Ayrıca Amazon gelince her şey güllük gülüstanlık olmayacak.
    Hepsiburada ile ilgili yorumların birçoğu kişisel görüşler. Objektif görüş belirtilmediğini düşünüyorum. Evet, kargolar geç geliyor ama bunun dışında ben bir mağduriyet yaşamadım.
    Türkiye ne kadar düzgünse Hepsiburada da o kadar düzgün.
    Yerli bir firma alırsa bu değer en azından ülkemizde kalır.

• Umarım Amazon almaz. İçindeki iş bilmez elemanlarla uğraşmayız.

Bu arada Doğuş ufak ufak kaçıyor galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Baştan aşşağı sahte ürünler satan site.

Zaten sitenin ne mal olduğu olumsuz yorumları yayınlamayıp silmesinden belli.

Yorumların hepsi sahte.

Yorumlara bakıyorum hep aynı kelimeyle başlıyor yorumlar. Yok ürün 2 günde elime ulaştı. Yok ürün hemen ulaştı.

Bütün yorumlar mı aynı olur?

Demekki doğru da yorumların hepsi aynı. Onlarca alışverişim oldu 1 kere sıkıntı yaşamadım bende.

• YouTube sayfaların da yaptığı canlı yayın konularından birisydi ama hangisi hatırlamıyorum inan şuan

• Umurunda olup olmaması değil mesele yada hangisini tercih ettiğin.Dalavere ile resmi fiyatın altında satış yapan bir yerin karşısında resmi fiyata uyan yere kazıkçı demen.Ben de telefonumu GittiGidiyor dan aldım ama tutup da diğer yerlere çamur atmadım orada daha yüksek diye fiyatı.İmkani olsa kazıkçı dediğin yerlerde o fiyata iner rekabetçi olabilmek için dimi mantıken? Bilmeden,oturduğunuz yerden karalama yapmayın herşeye.

• bu sitede böyle yapıyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

Umurunda olup olmaması değil mesele yada hangisini tercih ettiğin.Dalavere ile resmi fiyatın altında satış yapan bir yerin karşısında resmi fiyata uyan yere kazıkçı demen.Ben de telefonumu GittiGidiyor dan aldım ama tutup da diğer yerlere çamur atmadım orada daha yüksek diye fiyatı.İmkani olsa kazıkçı dediğin yerlerde o fiyata iner rekabetçi olabilmek için dimi mantıken? Bilmeden,oturduğunuz yerden karalama yapmayın herşeye.

Resmi fiyata mı uyuyorlar yoksa Hepsiburada ve GittiGidiyor gibi oluşumlardan bihaber olan insanları kazıklamak mı istiyorlar? Rekabet Kurumu'ndan yedikleri cezalar da ortada. Onlar birbirlerini bile kazıklama peşindeler.

Hukuk son sınıf öğrencisi kuzenim bile çağdışı bir hareket yapıp, Teknosa'dan Samsung Galaxy S8+ alıyordu ben olmasaydım. O savunduğunuz Teknosa'daki çalışan ne derse beğenirsiniz? "İnternette satılanların garantisiyle bizim sattıklarımız aynı değil". Bunları onlara patronları öğretiyor, insanları aynı cihaz ve aynı garanti servisi için binlerce lira zarara uğratıyorlar.

Kraldan çok kralcılık yapmaktan vazgeçin. Babanızın şirketleriyse anlarım.

• Madem büyüyor, kar ediyor, gelişiyor, ileri dönük olumlu ilerlemeler var. E neden satarsın.!? Bu kadar olumluysa neden altın yumurtlayan tavuğu başkasına satarsın.! Eğer altında başka bir neden yoksa tam bir gerizekalılık örneği olur bu satış. Ayrıca diğer arkadaşlar da yazmış, ürün aldınız ama olumsuz yorumunuz varsa %90 o yorum yayınlanmıyor. En az 8-10 kere yaşadım bunu. Satılan ürünlerin sahteliği konusunda başıma öyle bir şey gelmedi ama.

• volkie kullanıcısına yanıt
    Üstüne bende ilave yaparak belirteyim, amazon giriş yaptığı yani satışa başladığı ilk 6ay içinde sadece HepsiBurada değil diğer Doğan grubu markası D&Rında sonunu getirmiş olacak çünkü sektöre yeni giriş yapan T&K da Doğan grubunu ürkütmeye başladı. Söylendiği gibi kar eden bir marka neden satışa çıkarılsın! Ya başka alıcı çıkacak (hiç tahmin etmiyorum böyle bir ihtimal için) ya da ortak olan katarlılar alacak, alsalar bile amazon karşısında ne kadar etkili olur şüpheli bir durum olur.

• Bunların kesin kendi analistleri çok uzun vade de bir risk gördü ki bunlar marka tepedeyken markayı satma girişimlerine başladılar kimse altın yumurtlayan kazını satmaz bu tip adamlarda hiç bir zaman ters köşeye gelmezler

• Adamların indirim zihniyeti şu fiyat arttırıp o fiyat üstünden indirim yaptık tam bir çakallık.
  • https://youtu.be/DQETNy5xXwQ

Sanırım eskilere çok bakmamışsın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.