Şimdi Ara

Hepsiburada tarafından dolandırıldığım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Visa kampanyasına gereken şartları sağlayarak alışveriş yaptım. O gün sırf visa kampanyası için gereksiz sayılabilecek ürünler aldım. 15 haziranda söylenen olmadı anında kayıt açtım 3 güne çözülecek dendi çözülmedi. 4. Gün Müşteri temsilcisi bu akşam yatacak mail attım dedi olmazsa yarın arayın kesin arkadaşlarımız hediye çeki tanımlar dedi aradım yine oyaladılar kaydınız tamamlanması lazım dediler. En son ihtar için aradım yaptığınız dolandırıcılık ya şimdi yatırın ya da o gündü alışverişimi iade edeceğim dedim Müşteri temsilcisi yalandan sesinizi alamıyorum deyip yüzüme kapadı...

Aynı kampanyaya trendyol üzerinden katıldım kargo dahil 9 liralık ürün aldım 100/40 çek anında tanımlandı. Ürünü sipariş geçip ürünler geleni çok oldu hepsiburada ise yüzüme telefon kapatıyor. HB den 200 liralık ürün aldım 300/50 yatmadı 20 kez aradım yüzüme telefon kapattılar. Trendyol dan 9 liralık ürün aldım 100/40 yattı.

Hepsiburada pişmanlıktır, her şeyi geçtim telefonu surata kapatmak terbiyesizliktir işine gelmeyince 20 dakikadır konuşuyoruz sıkıştırınca mahkemeye gideceğim deyince sesinizi alamıyorum deyip telefonu kapatıyorlar. WhatsApp dan da aynı 2 saate bağlanıyorlar otomatik mesaj atıp 10 saniye sonra yanıt alamadım diyip görüşmeyi sonlandırıyorlar. Bu kadar müşterisini küçümseyen firma görmedim

Desteklerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada eskiden iyiydi, bu aralar baya bozdular. Yahu aldığım her ürün 1 gün sonra indirime giriyor, kendimi enayi gibi hissediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.