Şimdi Ara

HEPSİBURADA SEPETE EKLENEN BİR ÜRÜNÜN YANINDA BELLİ ÜRÜNLERDE 10 TL İNDİRİM ALT LİMİTSİZ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
14
Favori
36.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

iptal edildi yazıyor ama iptal işlemleri yapılmamış sanki dondurulmuş gibi geldi bana

dediğim gibi oldu sanırım aktif etmeye başladılar
  • Hepsiburadaya kizan arkadaslar daha cok 50-100 tane siparis gecen kisilere kizsin..

Dun burda hepsiburadayi bilginiz aptal yerine koyanlar vardi..

Tesekkur edilip saygi duyulmasi gerekten yere kendini uyanik saniyorlar..

Siyaset dedigimiz seyde boyle birsey iste.. Simdide tutturmuslar hepsiburada parayi calistirmak icin boyle birseye giristi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar , iptal olan siparişlerim tek tek geri dönüyor. İptal olan siparişler kısmından teker teker siparişlerim kısmına geliyorlar. Gönderilecekler sanırım. Doğrusu da bu zaten. Ne fiyat hatası, ne sistemsel hata ya da açık, hiç bir şey söz konusu değildi.
  • 1 saat önce baktığımda siparişlerin hepsi iptal edilmişti. fakat şimdi sadece 3 tanesini işleme koymuşlar kargo parası ödediğim 5 sipariş daha vardı onlar gelmemiş bekleyelim bakalım belki gelir :)
  • Beni aradilar az once iptal olan siparisleriniz icin ozur amacli 100 tl cek tanimlicaz dediler

• anlamadıgım kahve+corap iptal edilmesi hadi dogru degil ama olabilir kabul edilir diyelim...arkadaşım kargo parasını ödediğim ürünü neden iptal ediyorsun..5 tl verdigim enerji içeceki+ corap neden iptal ediyorusun 3 kuruşa almadık 5 tl verdik ...5 tl 50 cift corap alabilirken hadi kargocu kardeşe yazık git gel yapmasın hp zarar etmesin diye iyi niyetle dusunup 3 kuruşa kahve almadık 5 tl enerji içecegi aldık niye iptal...
  • Dönüşler başlamış.. Aferin böyle yola gelin..
  • o değil de 30 kuruşluk kahve üreticiden gelecekmiş kulaklar çınlayacak kesin
  • valla geri yuklemeye başlamışlar.. hepsiburada bir bir kafayı yedik lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: adagio16

1 saat önce baktığımda siparişlerin hepsi iptal edilmişti. fakat şimdi sadece 3 tanesini işleme koymuşlar kargo parası ödediğim 5 sipariş daha vardı onlar gelmemiş bekleyelim bakalım belki gelir :)

bütün siparişler eksiksiz geri geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue82

valla geri yuklemeye başlamışlar.. hepsiburada bir bir kafayı yedik lan

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

o değil de 30 kuruşluk kahve üreticiden gelecekmiş kulaklar çınlayacak kesin

benim siparislerin biraz once 3ü geri gelmişti şimdi 5 oldu son 2 sipariş kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

Beni aradilar az once iptal olan siparisleriniz icin ozur amacli 100 tl cek tanimlicaz dediler

Cek yuklenmis 10 gun gecerli

• Kardeşim ben kuralara göre alılveriş yaptım nedir bu hasetlik anlamadım
    Ki vaktim var emin olun tüketici haklarına başvurcaktıaz önce arayıp özür dilediler
    Alt limitsiz 50 çek vericez dediler bende fırçaladım biraz dedim koca şirket kampanya yapmayı bilmiyp
    Sonuç olarak hertürlü hakkımızı arayabiliriz hiçbi açık filan yok kampanya şartları ortada
    Alamayanlar yok 50 -100 tane alanlar yüzünden iptal oldu diyo resmen kıskançlıkdan
    Kim olsa aynı şeyi yapar bende 60a yakın sipariş geçmiştim çoğu iptal edilmişti
    Şimdi hesabıma bi girip bakayım ne olmuş ne bitmiş
    Iadeler içinde hemen gerçekleşicek dediler bu arada

• 5 TL lik siparişim iptal olmuş ve Toplam Tutar: 0,00 TL gözüküyor ? Kartada iade olmamış
  • ilginç iptal olan siparişlerim geri gelmiş
    Az önce çek için aramışlardı çözemedim olayı keşke konuşmayı kaydetseyim elimizde kanıt olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: cloves

+1
    Forumda kendinin hırsız olduğunu söyleyen de var o değilde işin içine bizide karıştırıyor.

Hirsizlikla ne alakasi var arkadasim, ben 1 adet siparis verdim. Kahvenin parasini odemismiyim evet, corabin parasini odemismiyim evet(hepsiburada 10 tl indirim ile), ee kargo da ucretsiz, peki daha ne yapmam gerekiyor??

Hersey ortadayken ustelik hepsiburada bu kosullari kendi saglamisken bir de duyuru ile ilan etmisken ve ben de siparisini verip odemesini yapmisken siz nasil oluyor da beni hirsizlikla suclabiliyorsunuz anlamis degilim.

Mantığa bak arkadaş!

• ne diye 2 çift aldık ya :) keşke 50-60 çift alaydım. harbi bendede iptal yazıyo ama kargoya verilmiş . tüh mezarcı olmayan kafama :)
  • Son yarım saat içinde adım adım 13 siparişimin teker teker geri dönüşüne şahit oldum. Şu an hepsi geri döndü şimdi de hediye çeki bölümünü yokluyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.