Şimdi Ara

Hepsiburada Satın Aldığım Ürünü Yollamıyor!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hepsiburada Satın Aldığım Ürünü Yollamıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    372 Mesaj
    Hepsiburada.com satın aldığım ürünü kargoya teslim etmesi gereken 05/12/2017 tarihinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen tarafıma yollamadı. Konuyla ilgili müşteri hizmetleri ile sayısız görüşme yaptım. Her defasında "Bu gece kesin kargoya verilecek" diyerek beni oyalıyorlar. Bazende "Ben işlemlerinizi hızlandırmak adına şikayet kaydı oluşturuyorum" diyorlar.

Neticede geldiğimiz nokta hala "Evet bir sıkıntı görünüyor, konuyu ilgili birime iletiyorum" dan ileriye gitmeyerek Hepsiburada.com tarafıondan oyalanmaya devam ediyorum.

Bu konuyla ilgili ne yapabilirim? Bilgisi yada daha önce başına gelen tecrübe etmiş birileri fikir verebilir mi acaba?

|
    |
    ---===[ Cooler Master HAF 912 ADVANCE /// Asus ROG MAXIMUS IX CODE /// i7 7700K 4.20 GHZ /// Corsair DOMINATOR® PLATINUM ROG Edition 16GB (4x4) /// Asus ROG Strix GTX 1080 8GB 256BIT /// 1x Samsung 970 Evo NVMe M2 SSD (500GB) /// 1x Corsair Force GT SSD 120GB /// 2x WD HDD (1TB) /// 1x Asus VG278QR 27" 165Hz 0.5ms G-sync - Freesync Monitör /// 1x Dell SE2719H 27" 60Hz 8ms Monitör /// A4 Tech Bloody v7 Mouse /// Corsair K95 RGB Platinum Mekanik Klavye /// Logitech G930 7 1 Wireless Kulaklık /// M-Audio Firewire Solo Harici Ses Kartı /// Rode NT1-A Condenser Mic /// Event 20/20 BASS Studio Referance Hoperlor ]==--
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Stokta yoktur ondan oyalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj
    Ürün stokta mevcut. Ayrıca neden yollamadıklarını merak etmiyorum. Bana beyan ettikleri tarihte ürünü göndermediler. Hala da göndermemeye devam ediyorlar. Bu hususta ne yapabilirim diye soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ---===[ Cooler Master HAF 912 ADVANCE /// Asus ROG MAXIMUS IX CODE /// i7 7700K 4.20 GHZ /// Corsair DOMINATOR® PLATINUM ROG Edition 16GB (4x4) /// Asus ROG Strix GTX 1080 8GB 256BIT /// 1x Samsung 970 Evo NVMe M2 SSD (500GB) /// 1x Corsair Force GT SSD 120GB /// 2x WD HDD (1TB) /// 1x Asus VG278QR 27" 165Hz 0.5ms G-sync - Freesync Monitör /// 1x Dell SE2719H 27" 60Hz 8ms Monitör /// A4 Tech Bloody v7 Mouse /// Corsair K95 RGB Platinum Mekanik Klavye /// Logitech G930 7 1 Wireless Kulaklık /// M-Audio Firewire Solo Harici Ses Kartı /// Rode NT1-A Condenser Mic /// Event 20/20 BASS Studio Referance Hoperlor ]==--
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.