Şimdi Ara

hepsiburada satılan sahte/yanlış ürünler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardeşim hepsiburada üstünden xiaomi piston fresh almış güzel kulaklıktı bana linkini attı aynısından almak istedim

2 farklı renk seçeneği vardı gümüş ve siyah aralarında da 25-30₺ gibi bi fiyat farkı var orda bi şüphelendim ama kardeşim aldığı yeri atmıştı satıcı da hepsiburada yazıyordu renk yüzünden bu kadar fark olması saçma gelse de aldım gümüş olanı

2-3 gün sonra geldi kulaklık buradaki linkten de görebileceğiniz gibi "link" ürünün ne fotolarla ne de açıklamayla alakası yok ve bununla alakalı bir çok yorum yapılmış

meğer renk seçerken satıcı değişiyomuş ve ben bunu fark etmedim kulaklık yorumlarına baktığımda özellikle 1 yıldızlılara herkes aynı ürünün fotoğrafını atmış ve benzer yorumu yapmış

kardeşimde olan kulaklıkla bana geleni karşılaştırmak mümkün bile değil kablosu 1 milyoncularda satılan çamaşır ipi gibi saçma sapan kalitesiz bir kablo ve ses kalitesi zaten yok

hepsiburada'ya şikayet etmek için "beni arayın" ya da "bana ulaşın" gibi bir yazıya tıkladım aradılar görüştüm çakma ürün sattıklarını söyledim yorumlara bakın dedim siparişin üstünden 13 gün geçmiş ve satıcı hala aynı sahte ürünü aynı sahte fotoğraflarla satmaya devam ediyo

dikkatsizlik ettim siz alırken dikkat edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.