Şimdi Ara

HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
60
Favori
122.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu ay 50,07 TL hepsipapel kazandim. Ayrica arada gunluk ozel indirimler cikti. Bugun Altinyildiz Classics icin 250/50 vardi, kullandim.

• Hepsiburada , bir alışveriş sitesinden daha fazlası olamaz ama amazon bir platform. Adamlarda her iş var. aws bile tek başına hepsiburadayı tokatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu premium üyelikte 20 TL indirim düşmüyor. Sipariş verip sonra iptal ettim gene düzelmedi .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 aylık hepsiburada premium aldım blu tv kod verdi.Bunu istediğim zaman 1 aylık blu tv aboneliği olarak kullanabilir miyim?2-3 defa daha preimum alırsam elimde 2-3 ayrı kod olur değil mi istedipim zaman aktifleştireceğim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • barosgoal B kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı

• Sheva24 kullanıcısına yanıt

Geçen ay ilk kez premium olunca kod gelmişti onu da blu tv ye girince aktifleşmişti, ay sonu premiumu iptal etttim ve geçen gün yeniden premium aldım ama bu kez kod gelmedi ama şu an bakınca blu nun devam ettiğini gördüm. hesapta da premium aboneliği devam ettiği sürece devam edecektir diyor.

Sanırım ilk kodtan sonra hesapları ilişkilendiriyor, o şekilde devam ediyor.

edit:

Sanırım kodu hesaba premium aldıktan baya bir süre sonra girmişim, premium bittikten 1-2 hafta sonra bitti blu aboneliği. HB de sayfasından da yeni kod alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 26 Ağustos 2022; 22:56:4 >
  • Dün premium üyelerine visa indirimi ile Madame Coco ürünlerinde %15 indirim vardı acele ederken yanlış ürünü almışım sipariş verdikten sonra farkettim ve iptal ettim tekrar alayım diye sepet yaptığımda iki indirimden de yararlandırmadı.

• Ben dün fırsatı çekten 100/25 çektim. Alacağım üründe de kupon geçerli idi. Premium olalım madem 100/20 de visadan gelsin istedim. Ancak ikisi aynı anda düşmedi. Diğer hesapta premium zaten boşuna olduk. Bakalım bugün yeni bir kampanya olacak mı.

• Hepsiburada, Premium özelliği için anket göndermiş e-posta hesabıma. Programın hangi özelliklerinden memnun olduğumuzu, yeni özellik olarak ne gibi hizmetlerin eklenmesi gerektiğini soruyorlar. Ayrıca Amazon Prime'ın hangi özelliklerini kullandığımızı da sormuşlar. Anketi özenli bir şekilde doldurdum. Özellikle %3 papelin kullanım süresinin yedi gün olmaması gerektiğini belirttim. Anket gelen arkadaşlar da güzelce doldurursa iyi olur.

• Visa indiriminin çözümünü bulabilen var mı ?

• Hepsipapel i 15 gün sonra veriyor ve 7 gün içinde kullan diyor. Bir dünya alışveriş yapıp şehir dışına çıktım, geldiğimde tüm papeller yanmıştı. Tek avantajı papel olayı sayılır dı o da fos çıktı. Yani diyor ki her hafta sürekli alışveriş yap. Ben o taahhütü versem herkes üste para verir zaten.

• 3 yıllık parasını çıkardı bile.. cimrilik yapmayın faydalanın..

HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL
  • Benim 1 aylık süre geçen hafta doldu kayıtlı bankamatikten çekmek istedi ama içinde para olmayınca alamadı şimdi ben yükleyip otomatik tekrar premium olsam ilk ayın bittiği tarihimi sayar yoksa odeme yapılan ilk günümü sayar acaba yeni ay için

• Merhaba, üyelik ödemesi için herhangi bir cashback yok sanırım henüz

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Yakın zamanda gelir diye düşünüyorum

• papel 1 hafta geçmesi sorununa çözüm bulması lazım.böyle olmaz

• gerek var mı bu premiuma geçmeye kaybedenler kulübü olayına dönmesin ?

• Alışveriş sonrası kazanılan papeli sms olarak her defasında gönderiyor ve 1 kuruş bile olsa 15 gün sonra hesabınıza yatırılacak diyor. Sonrasında 7 gün gecerli. Madem kazandık neden siliyorsun.

• premium alırken kullandığım kartı kayıtlı kartlar alanına ekledi

kayıtlı kartlardan silemiyorum premium hesap bu karta bağlı diyor

bunu nasıl silebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.