Şimdi Ara

HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
60
Favori
122.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de bu sabah ancak çözdüm. İptal etmeden kart güncellemek istedim ancak bir türlü olmayınca en sonunda bilgisayardan iptal edip tekrar satın aldım ve oldu.

• An itibariyle 990 liralık uçak bileti alımımdan 29,70 papel geldi. Hepsifly kampanyasından da 40 papel geliyor. Premium üyeliğin avantajları beni tatmin etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde oldu üyeliği tekrar satın alamıyorum kredi kartı da ekleyemiyorum müşteri hizmetlerini aradım onlarda çözüm bulamadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • VesPerN kullanıcısına yanıt

Hava yolunun kendi sitesinden satın alsan zaten 40 TL ucuza alacaksın hizmet bedeli ödemeyeceksin

Aynı durumdaydım, dediğim gibi bilgisayardan iptal ettim daha sonra tekrar sipariş verir gibi kredi kartı bilgisi girerek satın alabildim premium üyeliğini. İptal ettiyseniz ve hala aynıysa acele etmeyin ben de gece iptal ettim aynı sorun devam ediyordu sabah kalktığımda premium sayfam güncellenmişti.

• merhaba , blutv uyeligi olan varsa banada paylasabilir mi ? bir dizi var onu izleyip bitince cikis yaparim

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt

Bende masaüstünden iptal ettim ama tekrar satın alamıyorum. Kyıtlı kart yok ödemeyle ilgili hiçbir yönlendrme yok nasıl çözdünüz ?

• yigit_dark kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var

Benimde başıma geldi,m.hizmetleri günlerce çözemedi,sonra 1 ürün satın alıp yeni kartınızı kaydedin.dedi.Bende 1 ürün aldım 75 tl.lik kartı kaydedip,ürünü iptal ettim.Muhtemelen yarın sabah yeni karttan üyelik yenilenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serden -- 5 Ağustos 2022; 14:55:39 >
  • serden kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetleri de aynı şeyi söylüyor kayıtlı kart olmadığı için çekilmiyor dedi. Bende iptal edip yenilesem olur mu deyince öyle yapın dedi ama onlarda bilmiyor nasıl olacağını.

söylediğim gibi 75 tl.lik bir ürün alın kartınız kayıt edilsinmi yazısına evet e basıp kaydedin,hemen sonra ürünü iptal edin.Otomatik olarak kayıtlı oluyor zaten.Sonra üyelik yerinden ödeme kartınızı güncelleyin.her sabah 08 : 30 da çekiliyormuş karttan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serden -- 5 Ağustos 2022; 15:15:2 >
  • Kullananlar memnun mu arkadaslar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    güzel aslında ama bu hepsipapeli anında vermeyip 15 gün beklemesi, hadi bekletti 7 gün içinde harca demesi kötü. Markette hepsipapeli kullanılması iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serden kullanıcısına yanıt

Öyle yapacağım. 26 TL'lik de bir ürün alacaktım kargo da çıkmıyor diye şimdi farklı alacak bişey bulmam lazım. Müşteri hizmetlerinin bilgi sahibi olup yardımcı olması lazım aslında onlarında bilmemesi saçma

Kategorilerden dijital kodları seçip en ucuza göre sıralayın, başta çıkan şey en fazla 5 liradır. Kart kaydetmek için daha ucuz bir çözüm benim aklıma gelmiyor ancak dediğim gibi, ben de iptal ettiğimde aynı durum devam ediyordu ancak sabah tekrar baktığımda düzelmişti, premium sisteminden tamamen çıkmıştım. Böylelikle yeni kart kaydederek tekrar premium satın aldım.

• Banada hatanın sistemsel olduğunu bir kaç gün içinde düzeleceğini söylediler

O zaman birkaç gün bende bekliyim. Teşekkürler bilgi için

• Ben çok fazla alışveriş yapıyorum hepsipapelleri eksik yatırıyorlar dikkat edin. Mesela çoklu siparişte bir ürün iptal edilse komple satış iptalmiş gibi papeli yatırmıyorlar. Geçen aradım yatırdılar. Şimdi yine başka bir siparişte yatırmamışlar tekrar arayacağım.

• yeni telefon numaram ile yeni üyelik açtım merhaba50 kodu ile bir şey alayım dedim hepsiburada premium yapmadan once kod calisiyordu hepsiburada premium yaptim kodu kullan dedigimde bu sadece ilk alisveris ve tek seferlik gecerlidir dedi kod calısmaz oldu alacagım ürün indirimdeydi şu an indirim bitti kod calismadigi icin alamadimda müşteri hizmetleri ile görüştüm farkli cihaz, mobil uygulama vs zırvalıyor her yolu denedim olmadi premiumdan once calisan kod calismaz oldu talep acıldi bakalim magduriyet giderilecek mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cycIone kullanıcısına yanıt
    Premiumu da ürün gibi satıyor bununla alakalı muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.