Şimdi Ara

HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
59
Favori
123.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Binlerce saçma sapan yorum hala yayında olsa da yayınlama kriteri belli. Ürünün özelliği ile ilgili yorum yapacaksınız ki yayınlansın. Kötü bir söz kullanmadım gibi bir mantık yorumlarda çalışmıyor.

Alıcılar da artık yorum nedir, nasıl yapılır, amacı nedir anlasa çok güzel olur. Kargo hızlı geldi, ürünü aldım ama henüz açmadım, üstte gözüksün diye 5 yıldız verdim gibi saçmalıkladan kurtulsak bütün herkes için en iyisi olacak.

• Forumda bu amazon hayranlığım çözemedim yıllarca ürün çeşitliliği sıfır satıcı sınırlı sayıda..satıcısı Amazon olanlarda da devamlı iptal ediyordu siparişleri bende kullanmıyorum..Trendyol kullanıyorum rekabetçi ve cüzdan ödemede yüzde 2 para ..hepsi yüzde 3 ise tutar bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakiriz demiyorlar üzerine amazon Vs. hepsiburada yapıyorlar HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL 

• avastos A kullanıcısına yanıt

milleti mağdur etmesinler, kimsenin bişey beklediği yok. daha yeni eksik ürün talebi açtım, görseli aşağı atıyorum.

HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

haydaaa, benim de eksik ürün talebim var,

5 gündür değerlendiriliyor...

bişeyler tuhaf...

• b0Ni kullanıcısına yanıt

konu dışı ama, çok plaza Türkçesi duydum, "abuse etmek"i ilk defa duydum. :D

bilmeyenler için, abuse: istismar

• sak0575 kullanıcısına yanıt

kafalarına göre eksik ürün talebini reddedip, eksik ürünü iade edin diyorlar. olmayan ürünün iadesi mi olur. 50tl lik üründe bu rezilliği yaşatıyorlar.

birkaç ay önce de elektronik ürün almıştım, ürünü direk kendi ambalajı ile yollamışlar. kendi kutusu gelene kadar paramparça olmuş, ürünün koruma kutusu olmasa uğraş dur sonra.

sonra neden amazon övülüyor muhabbeti çıkıyor, adamlardan çöp poşeti alıyorum, onu bile kutuya koyup gönderiyorlar.

• Geç gördük, kaçırdık mı ne oldu yav (:

Rekabet harbiden harika bir şey.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Hizmet kalitesi konusu tartışılır, amazon o konuda zaten en önde. Ancak bu başlıktaki mevzu farklı.

• HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL
  • Eksik ürün için ucuz da olsa pahalı da olsa kim gönderirse göndersin video kaydı ile kutuyu açarım. Önce tüm kutuyu çok yakından çekerek başlar tüm parçaları tek tek çıkartırım.

Bu güne kadar hiç eksik ürün gelmedi ama tedbirli olmak iyidir.

Amazon afillate programı için bu kadar övgü biraz fazla. Bu kadar para mı kazanıyorsunuz. Hepsiburada da aynı programı mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olumsuz yorumları bile yayınlamaktan aciz bu müşteri sömürücü hb denen firmayı savunan bile var ya bu memlekette diyecek başka birşey bulamıyorum.

• Arkadaşlar temsilciye sordum dün sınırlı sayıda ön satış yapılmış 1 temmuzda herkese satışa açılacakmış

• 2 sene boyunca kulağının pasından tüm gözenekleri tıkanmış kulaklığını bozulunca iade alması Amazon'u harika bir şirket yapmaz. Yok öyle bir dünya! Adam dünyanın en büyük şirketi olmasına yani parasına güveniyor. Bunu örnek gösterip, başka firmalarla kıyaslamak mantıksız. Sen satıcı olsan ister misin aylarca kullanmış olduğun ve yasalarda bile hijyenik ürün olduğu için 14 gün koşulsuz iade kapsamı dışında tutulan kulaklığı iade almayı?

Ayrıca internetten sürekli alışveriş yapan ben de, bir ürün alacakken aklıma bile Amazon gelmiyor. Dönüp bakmıyorum bile. Maşallah adı eksik olmuyor forumlarda, sosyal medyada... Görünen o ki; Amazon'un gönüllü reklamını yapanlarla, para karşılığı reklam yapanlar karışmış durumda. Bunu gözlemliyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım nokta ürün neredeyse bir hafta sonra kargolandı paketlemesi de kötüydü streçe sarılıp gönderildi dediğim yorum hangi kurala aykırı da yayınlanmıyor anlamadım. Bir de Trendyol express dahil bütün kargolar 1 günde getiriyorlar Hepsijet bugün 3. gününde hala kargo yok. Premium diye görünce aldım fakat bi ürün için 3 gün bekleyemem açıkçası.

• glory34 kullanıcısına yanıt

Bu zamana kadar firmalar bu milleti hep çarpmışlar, iteleyip kakalamışlar, bir tekme de bunlar vurmuşlar.

Dünyada müşterinin kalbine dokunmasıyla tanınan ve paraya para demeyen amazon, bu meşhur dokunuşları bizim insanımıza da yapınca tabi doğal olarak amazondan çok etkilendiler, böyle firma olur mu dediler, böyle bir davranış şeklini hiç görmedikleri için şaşırdılar afalladılar.. Bu dokunuş gönülleri fethetme dokunuşudur; tezlere konu olabilecek bir yapıdadır.

Etkileyici ve dillere destan olan iade politikaları neticesinde uğradıkları zarar, kendi ciroları yanında çerez parası bile değildir.. İşte, bu çerez parası bile olmayacak bir maliyetle, ancak servetler değerinde yüksek reklam maliyetleri neticesinde elde edilecek müşteri memnuniyetini kazanıyorlar.. Yani amazon kaleyi içten fethediyor, reklamını böyle yaptırıyor; yani müşteri canı gönülden ve isteyerek amazonun reklamını hiç farkında olmayan yapıyor. Ben bunları bildiğim için senin gibi ben de bişey alacağım zaman aklıma amazon hiç gelmez, ben cebime bakarım kim ucuza veriyorsa oraya giderim.

• HepsiBurada Premium alımı açık şu an, kapanmadan alan alsın.

• mhasal kullanıcısına yanıt
    Sepete eklenemedi diyor...

Edit: favori listesinde tükenmiş olarak gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H A N -- 21 Haziran 2022; 13:56:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Sepete eklenmiyor hocam siz tarayıcı filan mı kullandınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

teşekkürler satın aldım, hala 1 yıllık blutv veriyor. sonradan düzeltirler mi bilmiyorum HEPSİBURADA PREMİUM 9,90TL 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Haziran 2022; 13:50:39 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.