Şimdi Ara

Hepsiburada optimum sporcu besinleri %20 indirimli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
2.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amazon da kargo dahil 175TL'ye geliyor. siparişi geçtim tarihi yenidir herhalde
    https://www.amazon.de/gp/product/B000QSNYGI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

amazon da kargo dahil 175TL'ye geliyor. siparişi geçtim tarihi yenidir herhalde
    https://www.amazon.de/gp/product/B000QSNYGI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

geliyor mu hocam amazon.de den sporcu takviyesi ürünler. gümrükten geçmiyor falan yazıolardı en son. bu son değişikliklerle gelebiliyorda haberim mi yok acaba dedim

• Siparişi vermiştim şuan kargoda,son kullanma tarihini sorduğumda aşşağıda ki cevabı vermişlerdi.10 lirada indirim kullanıp 173 liraya aldım.
    Cevap: Değerli Müşterimiz,

Sitemiz üzerinde yer alan ürünün son kullanma tarihi 2018 Nisan ayı.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    İyiymiş hocam burası. Gelip gelmediği konusunda bizi haberdar et de sonrakini buradan alırız, sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gelmez hocam büyük ihtimalle tarım bakanlığının gözetiminde giriyor bu ürünler
  • gelip gelmeyeceğini ben de bilmiyorum. şuan için iptal olan birşey yok. gelirse buradan yazarım tekrar.
    Gelmez hocam.Doktor recetesi lazım

• Ürün geldi bu arada skt 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Gelmez hocam.Doktor recetesi lazım

Benim bildiğim kadarıyla Milli sporcu üzerine alınıyorsa hak var, değilse nafile. Reçeteye teşhis ne yazılabilir ki? (Protein tozu için söylüyorum)

NOT: Düzeltme;
    Merak ettim araştırdım, arkadaşımız haklıymış;

"bu kapsamdaki ürünleri doktor tavsiyesi ile kullanan kişilerin, hastalıklarına dair resmi hastaneden alınmış bir raporu ve doktorun önerdiğine dair bir reçeteyi, milli sporcuların ise "Milli Sporcu Belgesi"ni gümrük idaresine ibraz etmeleri halinde söz konusu ürünleri posta ve hızlı kargo yoluyla getirmelerine izin verilir." gibi bir bilgi var,

Ancak Nasıl bir hastalıkda protein tozu kullanmak gerekiyo anlamadım. Malnutrisyonlarda falan mama denilen takviyeler, bazı durumlarda total parenteral nutrisyon denilen damardan kişiye beslemeye yarayan solüsyonlar var ama bunlar ilaç gibi muamele görürler, Amazondan falan alınamazlar. Ve bu kişiler de pek spor yapacak durumda olmazlar. Tekrar söylüyorum nasıl bir hastalık raporu ile bu ürün gelecek ve gümrük görevlisi ikna olup bize verecek o ürünü?
    6 ay önce başka bir ürünüm gümrüğe takılmıştı. Müdür beyle genel bir konuşma yapmıştık. Bana bir özet geçmişti. Sporcu gıdaları ile ilgili milli sporculuk gerekliliğini vurgulamıştı.
    2. Düzeltme;
    Çok da önemli değil, yeni kurlarla bazı şeyler Türkiyede daha ucuz artık. Bu konuya ilgim şu ürünü temin etmek üzere başlamıştı;

https://www.amazon.com/VINTAGE-BUILD-Essential-Monohydrate-L-Glutamine/dp/B00H2TDITW/ref=sr_1_2_s_it?s=hpc&ie=UTF8&qid=1479056532&sr=1-2&keywords=old+school+labs

İnternetten alamadım ancak direk yolcu ile gelebildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 13 Kasım 2016; 20:4:29 >

• Yurtdışında bu tip ürünler gelmesi yasak. Gümrükte takılıyor. Ancak doktor reçetesi lazım. Bizde bilmeden istedik takılınca durumun farkına vardık :))

• hepsiburada'nın kampanyası bitti mi arkadaşlar? sepette fiyat düşmüyor gördüğüm kadarıyla.
  • Bir şansımı deneyeyim diye ben de vermiştim siparişi. skt 2018.
  • Ürün amazon.de'den geldi ilgilenenlere duyurulur.

Hepsiburada optimum sporcu besinleri %20 indirimli
  • Edit: kutunun köşeleri baya yırtıkdı. büyük ihtimalle birileri kutunun içine bakmış. son kullanma tarihini de göremedim. tam olarak nerede yazıyor Türkiye'dekilerde?

Hepsiburada optimum sporcu besinleri %20 indirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 18 Kasım 2016; 14:3:26 >
    Vay bee sanslıymıssiniz.Bu konular birazda gümrük memurunun insiyatifine kalıyor

• Dün belgeselde İngiliz doktorlar laboratuvar ortamında test ettiler, protein tozu zerre fark yaratmıyormuş.. Günlük beslenmemizdeki 30 gr protein zaten yetiyormuş, fazlası idrar olarak atılıyormuş.

"Peki ne işe yarıyor bu tozlar" diye soruyor, cevabı "daha pahalı idrar üretmeye"
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Zaten günlük o kadar alamıyoruz diye alıyoruz tozu. Ama sağlıklı mi? Tartışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: filmlove

Zaten günlük o kadar alamıyoruz diye alıyoruz tozu. Ama sağlıklı mi? Tartışılır.

Mutlaka alıyorsundur hocam, 30gr 2 yumurta demek.
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Hangi yumurtaymış o ?
  • Deve kuşu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.