Şimdi Ara

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
18.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sipariş geçtim hocam öyle böyle alicaktim zaten.Sagolun.
    Laptoplardan hiç anlamam,kısaca takip etmem en son 2010 yılında Arçelik laptobum vardı.Kola dökmüştüm o gündür laptoplari ne takip ederim ne severim.
    Bana hep masaüstü sıcak geliyor.
    2015 de 5 bin liraya 6700k,16gb ramlı,1070li,M2 ssdli sistem kurdum halen günümüz oyunları ultraya yakın oynuyorum.İsinma sorunu 0.
    Şimdi bunu aldık 1-2 seneye inşallah ısınma sorunu olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkurt86

Ben notebooklara baktım. Belki geneldir.

Şu bilgisayar 6500'e geliyor. 480 lira iade alınırsa çok iyi.

https://www.hepsiburada.com/hp-gaming-pavilion-15-ec2035nt-ryzen-5-5600h-8gb-512gb-ssd-4gb-gtx1650-15-6-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-4g8u3ea-p-HBCV00000F0DRY?magaza=GpnTeknoloji

Şu ürün için TR bir inceleme bulamadım, ısınma vb. konularda nasıl ürün acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt

Bu kasadan kullanan arkadaşım gayet memnun.

• merkezvartegetvarcekdik M kullanıcısına yanıt
    Ryzen olan versiyonu kendime almıştım o düşmüyor bir türlü

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz hocam Ryzen 8gb ramdi sanırım ben 16 diye bunu tercih ettim

Canavar gibi hocam. Açmadığı şey yok batarya çok güzel gidiyor. Her şeyiyle mükemmel cihaz hayırlı olsun. Bende bunu alacağım galiba 6.7 16 ram için uygun

Aynen hocam donanımı çok iyi gözüküyor siz de alacaksanız kaçırmayın derim ben takip ediyordum hayırlı olsun şimdiden

Teşekkürler hocsm güzel günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: zkurt86

Bu kasadan kullanan arkadaşım gayet memnun.

Hp pavillion mu monster mı arasında kaldım . Monster ekran 144hz

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkpad-e15-ryzen-5-4500u-8gb-256gb-ssd-156-fhd-freedos-20t8001ttx-p-HBV000010DBWR?magaza=VOB%c4%b0TEKNOLOJ%c4%b0

buyrun 4900. ileride bir ram takarsınız, evladiyelik kullanırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Kardeşim universiteye başlıyacak bilgisayar mühendisliği için ideal midir hocam?
    Kendisinin oyunla hic işi olmaz,Office yazılım falan.
    Yoksa daha düşük uygun seviye mi bakmalı miyim?

hafif bilgisayar alın hocam

• Asus TUF RTX 3050 alınır mı arkadaşlar? 9211'e geliyor.

• Acer Nitro 5 an515-44 R5 4600H 1650Ti 512GB SSD 8GB RAM 60Hz 7.449TL'e geliyor alınır mı? Ekran kartı birinci tercih olduğu için Ti olmayan modellere bakmadım 5-10 FPS fazla olsun diye. E-spor CS Go gibi oyunlar yerine hikaye tarzı FIFA Pes yarış oyunlar için ekran Hz yeterli herhalde. Ben eski cihazında 60Hz ekranla Cs:Go takılmıştım bir ara hiç rahatsız etmemişti genellikle ilk 5 sıralama girer bazen birinci çıkardım gruptan.

• fatihkm kullanıcısına yanıt

Çok yakın iki bilgisayar. 250 ssd yetmez ama başka slot varsa sorun olmaz. Monster'ın servisi iyi, 6 ayda bir ücretsiz bakımı var. Kasa kalitesi düşük. Menteşesi kırılan bilgisayarı ücretsiz tamir ettiler.

Bu fiyatlara şu an için ikisi de iyi.

Ryzen modeli hangisi acaba? bende 14 inc bakıyorum fiyatlar belki 1-2 ay sonra daha da düşer diye bekleyeyim dedim

• Arkadaşlar sizden ricam bi yorum yapmanız ryzen 5 4500u fiyat 4800tl ile i5 11 nesil intel(mx450 ekran kartı var) fiyat 6800tl hangisi alınır ikiside lenovo fiyat farkı bayağı var değermi sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt

400-500 olsa neyse de 2000 liralık bir fark yok. Kasalarda aynıysa.

Thinkpadler her zaman hoşuma gitmiştir.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkpad-e15-ryzen-5-4500u-8gb-256gb-ssd-15-6-fhd-freedos-20t8001ttx-p-HBV000010DBWR?magaza=VOB%C4%B0TEKNOLOJ%C4%B0

• Ben iadeye verdim laptob u hb hesabıma baktım 200tl cuzdan yüklemiş galiba bu laptopu aldığım daki kampanya firma iade alırsa ve ben bu 200tl yi kullanırsam ne olur hb tarafında

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Ben iadeye verdim laptob u hb hesabıma baktım 200tl cuzdan yüklemiş galiba bu laptopu aldığım daki kampanya firma iade alırsa ve ben bu 200tl yi kullanırsam ne olur hb tarafında

Papelleri kullanırsan kul hakkı olur. HB, neden hemen ertesi gün papelleri yüklemiyor da 2 hafta sonra yüklüyor sanıyorsun. İade süresi geçsin diye. İaden kabul olursa hb otomatik olarak papellerini geri çekmezse, bu durumu hb ye bildir ki, papellerini geri alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 14 Ağustos 2021; 18:24:17 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Kul hakkı diye girdin konuya hb ye söyle papeli geri çeksin diye bitirdin tebrikler
    Merakımızdan bi soru sorduk düzgün cevap vermeniz gerekirdi iyi günler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.