Şimdi Ara

Hepsiburada Mayıs Ayı Boyunca Ücretsiz Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
5.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük marketlerden önce zaten bu platformlara bir kere kategori zorunluluğu getirilmeli.

Sen Trendyol'sun, moda sektöründeydin ne zaman motorsiklet - tekne satmaya başladın diyen yok ..

Devletin daha doğrusu onu yöneten akape hükümetinin zaten vatandaş umrunda değil, çünkü önemli olan gelen para, yeni alınacak makam araçlarının kime tahsis edileceği. Vatandaşmış hakmış hukukmuş hak getire.. Hoş anayasayı bile yeri geldiğinde tanımayanlardan vatandaşı düşünmelerini, hakkı hukuku beklemekte bi çare..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 6 Mayıs 2021; 11:24:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    olumsuz yorumları hangi site yayınlıyorki zaten.ne yorum yazar ne okurum.çoğu ilanın yorumları bile alakasız farklı ürünlere ait zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol hadise öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor. Hadiseli reklamlarından sonra adeta çöküşe geçti şimdide mağlup İnstagram üzerinden resmen esnaf tipi satış yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok..Amazon yayınlıyor..ayrıca yorum yapmıyorsun ama,alırken yorumda mı okumuyorsun..

• Amazon hepsiburada dan 1 kuruş indirimli satmaya devam ettikçe amazon'a devam . Geçen çamaşır deterjanı aldım hepsiburadadan hepsi jet ile tam tamına 6 gün sonra geldi halbuki tahmini teslimat yarın gösteriyordu satıcısı da hepsiburada. Amazonda da bi keresinde gece 1 de verdiğim siparişim akşam 8'de ulaşmıştı diğer tüm teslimatlar ise ertesi gün teslim ediliyor .

Hepsiexpress dönemi zaten o kadar rezil ki hem kargo parasını ödüyorsun hem +15tl veriyorsun aynı gün teslim siparişin 3 gün sonra varıyor bide gidip avm'den alman gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 6 Mayıs 2021; 11:47:4 >
  • 50 lira altı ürünler için güzel oluyor. tabii extra fırsatlar çıkarsa tadından yenmez.

yorumlara bakmıyorum birinin ak dediğine diğeri kara diyor

• Hangisi hesabıma gelirse ondan alışveriş yaparım hiçbiri babamın oğlu değil. Birisi yabancı diye ona yanlayacak değilim, diğeri yerli diye zarara mal alacak değilim. Kesen için hangisi kârlıysa ben oradayım. Adı ha Amazon olmuş ha hepsi burada ..

• Hayır bilakis kargo ücretli. Mesela laptoplar vs hep ücretli kargo gönderim tipi farklı olduğu için.

Yorumlar iyi, daha elime geçmedi silikon ile daha sağlam olduğunu yazmış satıcı.
  • supedy S kullanıcısına yanıt
    O kadar para veriyorum kargo ücreti çıkıyor neden diye soruyordum bende

• Bana göre hepsi aynı. Satıcılar hırsız, onları bir an önce tespit etmeleri lazım. Her yer dolandırıcı olmuş. Hepsiburada dan memunundum 4lü yumos aldım 3 tane yollamışlar. Bir türlü sorun çözülmedi. Trendyol desen en pahalısı ve ilgisiz kuponları bomboş magazaya göre indirim mi olur. N11 şuan için en memnun olduğum. Amazonda iyi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Amazondan son 20 günde 1300₺ civarı alışveriş yaptım.
    Hepsiburadayı unutturdu bize amazon.

Prime 👍
  • Platform seçmek sıcak fırsatçıya yakışmaz. Fakat yazdığınız gibi çakallar varsa onların da ardına düşmek gerekir, THH ile paranızı alırsınız, küçük büyük demeden uğraşmak gerekir.

• Hepsijet diye saçma sapan firmalarıyla kargo yollamaya devam ediyorlarsa kalsın, paketim 3 gündür yükleme merkezinde bekliyor İstanbul'da.Bir daha Hepsiburada'yı kullanmayacağım zaten kullanmıyordum Amazon'da istediğim şeyi bulamayınca mecbur kaldım HB'ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Herhalde amazon yüzünden satışlar düştü o yüzden böyle yapıyorlar.

Amazon olmasaydı bunu yaparlar mıydı acaba?

bence salgında satışlar iyice arttı haliyle kazançları da arttı, bunu ücretsiz kargoyla pekiştiriyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Hepsiburada solladı gidiyor.

Bi de robot süpürgelerde güzel bi indirim yapsa da amazon'dan binde 1 daha düşük fiyatla amazon'dan alsak  

Amazon, Trendyol'un indirim günlerinde geçen cumartesi 2194'e sattığı süpürgeyi, sonradan 2300 yaptı, 2300küsür yaptı, şimdi 2900 diyor.

• hepsiburada kendini kral sanıyordu, önce 50 tl olan kargo limiti, 100 tl yaptı sonra trendyol karşısında dayanamadı. şimdi bedava yapmış amaç müşteri çekmek. yeniden o eski aktifliğe kavuşturmak oda zor. kargo bedava ve indirim kuponu olmadan gelmeyiz sana

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Tr değil hb değişti diğerleri aynı
  • Ty çöp kupon vs hikaye birkaç kurumsal dışında bir elin parmaklarını geçmez bu da 😂alışveriş yapılmaz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.