Şimdi Ara

Hepsiburada Kargodaki Ürünün İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sipariş oluşturmuştum, bugün kargoya verilmiş. Ürünü satın almaktan vazgeçtim. Bu durumda doğru hamle ürünü kargodan teslim alıp hemen geri götürüp iade koduyla iade etmek mi? Yoksa hiç teslim almadan geri dönmesini beklemek mi? Ürünü teslim almasam iade prosedürü doğru şekilde işler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben teslim almadım kargoyu ona rağmen uğraştırdılar anladım ki alıp iade etsem kesinlikle kabul etmeyecekler.

27nisan da kargoyu hepsiburada aldı.

11 mayısda chargeback yöntemiyle geri aldım yoksa daha da uzun sürecekti.

Ardından üyeliğimi iptal ettirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Ben teslim almadım kargoyu ona rağmen uğraştırdılar anladım ki alıp iade etsem kesinlikle kabul etmeyecekler.

27nisan da kargoyu hepsiburada aldı.

11 mayısda chargeback yöntemiyle geri aldım yoksa daha da uzun sürecekti.

Ardından üyeliğimi iptal ettirdim.
    O halde ben de teslim almayayım doğrudan geri gitsin. En azından ürünü açtınız kurcaladınız iddiasında bulunamazlar.

• Chargeback için doğrudan bankayla mı irtibat kurdunuz? Nasıl bir yol izleniyor?

• Belki sizde harcama itirazında bulunmanıza gerek kalmadan 2 iş gününde paranızı iade ederler. Beni uğraştıracaklarını farkına vardığım ve artık tahammül edemediğim için hepsiburadaya harcama itirazında bulunmuştum. Evet bankanıza yapıyorsunuz. Sadece kredi kartı için bulunabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyasa krizde
    kartsız alış veriş yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

piyasa krizde
    kartsız alış veriş yapmayın
    Kesinlikle haklısınız hocam. Ben kredi kartıyla satın almıştım ve satıcı da hepsiburada.com’du. Şuanki planım ürünü kargodan teslim almayarak iadesini bu şekilde sağlamak. Umarım sorun çıkarmazlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.