Şimdi Ara

Hepsiburada kargo sorunu! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
8.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acura07

ptt kargo yıgını altında kaldı

kargoları sadece teslım alıyorlar heralde ıstanbulda rehı kaldı kargolar

Alıntıları Göster
    adamlar 10gündür şehiriçi teslimatı yapamadı, sözde bugün dağıtımdaymış ki %99 yalan. ptt son 1 senede çok bozdu.

Hepsiburada kargo sorunu!

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

adamlar 10gündür şehiriçi teslimatı yapamadı, sözde bugün dağıtımdaymış ki %99 yalan. ptt son 1 senede çok bozdu.

Alıntıları Göster
    Ptt'de 4 yıl çalıştım. İş bilmez,paragöz yönetim yüzünden çok sorun yaşanıyor. Taşeron olarak çalışmıştım berbat durumda maalesef. Personel azlığı iş yükünün fazlalığı bunaltıyordu. Siz siz olun Ptt ile çalışmayın.

• Aras kargo 5 gün şubede yattıktan sonra adres tanınmıyor diye geri gönderdi.ptt kargo şubede 5 gündür dağıtımı bekliyor.

Olan gönderici firmalara olacak.Bircok geri iade olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Amazon’dan söyleseydim çoktan gelmişti Amerika’dan. Ve aynı fiyattı sırf Türkiye garantisi olsun diye bu iş bilmezlerden aldım. Lanet olsun sizden aldığım güne

• Durum vahim hakkaten. Ben de 26 Kasım'da süper hızlı etiketli bir ürün sipariş ettim satıcı hepsiburada olan, yanında bir de hb'deki başka satıcıdan sipariş verdim. Satıcısı hb olmayan 27'sinde kargoya verdi 29'unda geldi. Satıcısı hb olan 29'unda kargolandı, hb'de tahmini 13 aralık teslim diyor. Hepsijet'se tahmini 11 aralık diyor. Ürün iki haftadır "HB DEPO Transfer Merkezi"nde yatıyor. Güya kargolandı, bir depodan alıp diğer depoya geçirdiler.
  • Dün akşam saat 21'den 23'e kadar whatsapp'da müşteri hizmetlerinden cevap alabilmeyi bekledim.
    Daha önce site üzerinden kargo verilmiş fakat takip bilgileri sisteme düşmediğinden bilgi veremiyorum demişlerdi.

Bende bunun üzerine,
    Kargom şuan nerede? takip numarası istiyorum dedim.
    Aldığım cevap ''aciliyetinizi ilettim, başka bir işlem yapamıyorum'' oldu.
    Bu söylemden sonra başka birşey yazmama fırsat verilmeden 2 saat bekletilmiş olmam önemsizmişçesine çalışma saatlerinin bittiğini belirten bir mesaj ile sorgusuz sualsız konuşmayı kesti.

Üstelik ana ekranlarında başka, mesajda söylenen başka, sohbeti bitirdiği saat ise daha alakasız bir çalışma saati...
    Hepsiburada kargo sorunu! Hepsiburada kargo sorunu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A365F80C -- 10 Aralık 2019; 13:42:45 >

• Torba kapandı yazıyor yola çıktımı acaba :)

• 2 Aralık'ta kargoya teslim edilip, 16 Aralık'ta teslim edilecek gözüken HepsiJet kargom bugün geldi.
    Yoğunluktan bahsedince buradaki depoda da çok fazla paket olduğunu, İstanbul Depo'da yaklaşık 600.000 adet kargo olduğunu belirtti.

19 ve 24 Aralık'ta teslim edilecek yazan 2 siparişim daha var bakalım onlar ne zaman gelecekler.
  • Horoz loj. deposuna gidip teslim alabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ürün siparişi falan vermeyin adamlar getiremiyor. bende amazon kitap siparişi geçtim express kurye seçenği ile getirmediler. kızgın değilim ama ağaç gibi evde bekliyorum.bu sıra kargo kurye hepsi sıkıntı gidip mağazadan alın. şimdi yılbaşı geliyor yine kampanya yaparlar...
  • Ankara HepsiJet YENİMAHALLE Dağıtım Merkezi şubesi nerde bilen var mı acaba? Hiçbir yerde adresi bulamadım orda şubeden teslimat falan yapmıyorlar mı?
  • Hepsiburada kargo sorunu! ürünü 28 kasımda aldım hemen aynı gün kargoda ibaresi vardı ona güvendim hepsiburada tam bir çöplük müşteri hizmetleri denen şey yok gibi ulaşamıyorsun. Ben gelir gelmez iade edecem. Ucube firma kötü yorumları da yayınlamıyor benim yorumumu yayınlamadı. Trendyolu tek geçerim adamlar en azından altına yazıyor 15 gün gecikebilir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz488

ürünü 28 kasımda aldım hemen aynı gün kargoda ibaresi vardı ona güvendim hepsiburada tam bir çöplük müşteri hizmetleri denen şey yok gibi ulaşamıyorsun. Ben gelir gelmez iade edecem. Ucube firma kötü yorumları da yayınlamıyor benim yorumumu yayınlamadı. Trendyolu tek geçerim adamlar en azından altına yazıyor 15 gün gecikebilir diye
    aynı durum bende de var hocam kitap aldım hala bekliyorum ancak şikayetvar a felan yazdım adamlar artık orayı bilşe tınlamıyor önceden otomatik de olsa cevap vardı

• hb'den cuma günü bir hocama(kalbi temizmiş) benim hesaptan yelek aldık.sportcity mi ne satıcı.cmt kargoya verdiler pzt günü geldi.güya perşembe verip öteki hafta gelecekti bundan daha hızlı gelmez herhalde.vay be dedik.hb teknobiyotikten iki tane fan aldım o da şak diye geldi.hb'den başka bir siparişim 6 gün önce kargoya verildi daha gelemedi.yola bile çıkmadı görünüyor ptt.şak diye gelenler arastı sanırım ikisi de.başka siparişim var o da ptt o da 4 gün oldu çıkış merkezinde görünüyor yani bu iş satıcıya göre değişir kargo firmasına göre ise kesin değişiyor tamamen hb'nin kabahati değil ama ptt ile çalışmamayı bi düşünsün bence yeni senede.cumadan pzt'ye şak diye yolluyor adamlar demek ki oluyormuş sene sonu bahane değil.
  • Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

Bu ne demek oluyor?

• An itibari ile 21 Kasım'da sipariş verdiğim ürün hala kargoya verilmedi arkadaşlar tamı tamına 21 gün oldu. Satıcı hepsiburada diye güvendim sipariş verdim fakat ben hayatımda böyle rezil bir hizmet görmedim hizmet dahi yok ortada daha doğrusu. Paramı nasıl geri alabilirim alacağım üründe falan gözüm kalmadı artık sadece paramı istiyorum ürün gelmeyecek zaten belli. Ne yapmalıyım 175 lira tutarında siparişimin parasını nasıl alabilirim?

HEPSİBURADA ÜZERİNDEN ÖZELLİKLE HEPSİBURADA SATICISINDAN ASLA ALIŞVERİŞ YAPMAYIN ARKADAŞLAR. KONUDA BU GECİKMELER NORMAL KARŞILAYAN TİPLER MEVCUT 21 GÜNÜN NERESİ NORMAL OLABİLİR BİZ YAPTIK SİZ PARA KAZANDIRMAYIN ŞU FİRMAYA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etzel45 -- 12 Aralık 2019; 16:50:21 >
  • hepsibura.com 'a nolmuş gümlemiş mi açılmıyor
  • 3 Haftalık bekleyişimden sonra İşlemcim bugün elime ulaştı. Daha kasa gelecek :)
  • deniz488 D kullanıcısına yanıt
    Trendyol benim yorumumu uygun bulmadığı için yayınlamadı. Sebep de olumsuz yorum olduğu için.

Hepsi aynı bunların. Trendyoldan da 20 gündür kargo bekliyorum. Birdaha da hiçbirinden alışveriş yapmam. Giderim ihtiyacım varsa alışveriş merkezine bir yerlere neyse alırım. Bari kafam ağrımaz. Bıktım şu boş işlerle uğraşmaktan. Yok iade ile uğraşmaktan. Ne günahım var ki bunlari çekmek zorundayim. Almam biter tamam.

• 21 Kasım'da verdiğim siparişin bir kısmı geldi bir kısmı hala kargoda gözüküyor. Arıyorum açan yok mesaj atıyorum dönen yok. Nasıl çalışma mantığı anlamadım ben.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.