Şimdi Ara

hepsiburada jack wolfskin 1 alana 1 bedava (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-1 fiyatı bile çok şişkin,sazan avına çıkmış adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Ağırlığı fazla gibi, husky bizam da alabilirsiniz. Aynı paraya gelir, çoklarınca denenmiş, sevilen bir üründür.

Bu daha çok 4 mevsimmiş gibi geldi,kış aylarında husky bizama güvenebilirmiyim

Sanmam hocam.
    4 mevsimde kenarlarda etek olur, üzerine kar vs.. atılır haliyle rüzgara dirençli olur. Polleri de kompozit yerine aluminyum olur.
  • Geçen gün hanıma 109,90 dan kaz tüyü mont aldım. Fiyat ve ürün kalitesi iyi ama ürün bi geldi sanki enkaz altında yıllarca kalmış. Kirli mi kirli. Hb değişim yok iade edin diyor. İade etsem fiyat 580 tlye çıkmış yenisini alamam.kk kampanyası var oda sıkıntı olacak. Hanımda beğendi. Hb yaptı yine yapacağını. Bence bilerek fiyat düşürüp elden çıkarıyorlar. Acaba bu ürünler taşıma yada saklama koşulu nedeniyle defolu olup hb ya bedava mi geldi de bize kaptiriyor.

• hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum.
    Hafta sonu,
    led mum aldım berbat
    Patates soğan saklama kabı kırık
    Gece lambası ürün özellikleri hatalı
    Led ampul aldım adeti hatalı
    3 ayrı 100 tl sipariş. İade etsem kk kampanyası sıkıntı olacak. İçlerinde saklama kabı 20 tl bi onu iade etmek mantıklı. Diğerleri bana zarar. Ulan hb senden bunun acısını çıkaracağim

• Logosu çok hoşuma gidiyor ama bu fiyatları kesinlikle haketmiyor

• Jack Wolfskin Polar 79.90 TL kaliteli midir acaba ?
  • Ayakkabisini almistim birkac gunde dagildi. Tisortunu aldim birkac hafta icinde siyah tisort gri oldu. Bir daha asla almam, parasini son kurusuna kadar haketmeyen bir marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssakalli

Jack Wolfskin Polar 79.90 TL kaliteli midir acaba ?

N11 de gördüklerizden bahsediyorsunuz sanırım. Onlar sahte

alacaksanız hepsiburada.com da Helly Hansen polarlar da 3 alıp 2 ödüyorsunuz.

http://www.hepsiburada.com/helly-hansen-mount-polar-fleece-kirmizi-p-OUTTESHH12001111L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 29 Şubat 2016; 11:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinangin

Ayakkabisini almistim birkac gunde dagildi. Tisortunu aldim birkac hafta icinde siyah tisort gri oldu. Bir daha asla almam, parasini son kurusuna kadar haketmeyen bir marka.

bende bu outdoor mrkalarının bu kadar pahalı olmasına bi anlam veremem. north facei jack wolfskin , columbia estetik olarak da çirkin ürünler. ha çok daynıklı kesinlikle su geçirmez falansa tamam da sizin dediğiniz gibiyse sadece adına para veriyor millet
  • VLX kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama yorumlar çok iyi, yıkamadan sonra görmek lazım tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLX

quote:

Orijinalden alıntı: ssakalli

Jack Wolfskin Polar 79.90 TL kaliteli midir acaba ?

N11 de gördüklerizden bahsediyorsunuz sanırım. Onlar sahte

alacaksanız hepsiburada.com da Helly Hansen polarlar da 3 alıp 2 ödüyorsunuz.

http://www.hepsiburada.com/helly-hansen-mount-polar-fleece-kirmizi-p-OUTTESHH12001111L

Helly Hansen'den 4 tane polar aldım gerçekten muhteşemler. Tane fiyatı da indirimlerle 36 liraya falan gelmişti.
  • quote:

Ayakkabisini almistim birkac gunde dagildi. Tisortunu aldim birkac hafta icinde siyah tisort gri oldu. Bir daha asla almam, parasini son kurusuna kadar haketmeyen bir marka.

Bende botu var tank gibi maşallah
  • The North Face bot almıştım 237 TL'den. Bugün mail yazmışlar temin edilemiyor diye.
  • quote:

Kullanmasak kandiracaksin bizi , birkac gune dagilmismis , bizimki niye yillardir dagilmiyor ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Kullanmasak kandiracaksin bizi , birkac gune dagilmismis , bizimki niye yillardir dagilmiyor ???

sana yalan borcum mu var? sen şanslıymışsın ürünün güzel çıkmış güle güle kullan. kendi tecrübeni yaz, gerisi sana düşmez laf kalabalığı yapma.
  • Almanya'nın resmi markası gibi okadar çok insan giyiyorki fiyatları Türkiye'de bindirimin üzerine indirim olmuş.imkanınız olursa Almanya'dan alın fişini atmayın çünkü garantisi Burdada devam etmekte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.