Şimdi Ara

Hepsiburada işlemci rezaleti - Çözümsüzlük rezaleti (iptv uydu alıcısı içerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı durum benim de başıma geldi. piyasadan daha ucuza aldığım ürün yerine başka bir ürün yolladılar.
    https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-yanlis-urun-kurnazligi--143469915#143469915
  • pofpor01 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun üstadım. 2014te mediamarkt ile 1 senelik cebelleşmem oldu. Biraz uğraştım ama burunlarını sürttüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ameyt88 kullanıcısına yanıt
    O kadar arsızlar ki ilk açılan ticketı hiç bir işlem yapmadan kafalarına göre kapatmışlar.

Hepsiburada işlemci rezaleti - Çözümsüzlük rezaleti (iptv uydu alıcısı içerir)

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    İnsanlar özellikle başıma bir şey gelmesin diye bilindik sitelerden alışveriş yapıyor sonuç ortada. Ciddi bir düzenleme ve thhden daha hızlı işleyen bir yapı şart. Ayrıca para iadesi olsa bile kredi kartını işlem hacminden dolayı kart alışveriş yapmanıza izin vermiyor limitiniz yüksek değilse.

• Crystal Mountain C kullanıcısına yanıt
    Bazı hizmetleri kurumsal hale getirmiş hepsiburada anlaşılan

• Ürün ellerinde olmadığında kullandıkları bir yöntem. Bana da bundan 5 yıl kadar önce, mousepad yerine satır göndermişlerdi, dün gibi hatırlarım.

• -kain- - kullanıcısına yanıt
    Ellerinde var aktif satışta ürün.
  • 9 kişi 5 yıldız vermiş ürüne. acaba kargoda çalınma değiştirilme olayı mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 19 Mayıs 2020; 19:5:33 >
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Kutuda her hangi bir hasar veya bant kalkması yoktu. Zaten gelen kutu bir işlemciye göre çok büyüktü. hepsijet'e mail attım kg ve desi bilgilerini istiyorum diye cevap bile vermediler.
  • Hocam ben de islemci almistim. Baska nedenlerden iade ettim urunu hepsijet ile. İade kodumu vermeme rahmen hala urun bende gorunuyor. Hepsijet benden almak icin depodan cikmis gibi gorunuyor her gun. Sisteme girmiyorlar bir turlu. Kac kez aradim, kac kez mesaj biraktim nafile. Urunu kaybetmis bile olabilirler. Para iademi de alamiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killyex -- 20 Mayıs 2020; 1:51:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • killyex K kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun üstad. Bunlar bu olayları kurumsal hale getirmiş anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travers -- 30 Mayıs 2020; 13:3:24 >
  • Geçmiş olsun

• Arkadaşlar hb sıvama moduna geçti. İkinci editte belirttim durumu.

• Dostum böyle ederinden ucuz mal ile karşınızdakini dolandırmaya çalışıyorsunuz sonra zarara uğrayınca ağlıyorsunuz. (ironi)
  • travers kullanıcısına yanıt
    -----------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 18 Haziran 2020; 3:38:16 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

• travers kullanıcısına yanıt
    üstteki mesajı silemiyorum dostum forum log out yaptırıyor o derece salak bir durum var.

bu arada akşam epey araştırıp next 64 hd receiver sipariş geçtim nasıl sübliminalde yatıyorsa artık senin mesajınla harekete geçtim.

bende h100i v2 soğutucu vardı ufak bir işlem için üç tane distribütöre aynı günde gittim, muhtelemen bu olay da beni cinnete getirirdi atlardım motora gebze'ye basar giderdim.

hepsiburada çok takoz bir oluşum, n11 kat be kat üstün bunlardan. Kargosu bile günler sonra geliyor.
  • Eskiden internetin en güvenilir alışveriş sitelerinden birisiydi, benimde başıma mide bulandırıcı olaylar geldi. Son siparişimi verdim Hepsiburada'dan, umarım sıkıntısız tamamlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski_nesil -- 23 Haziran 2020; 12:57:34 >
  • eski_nesil kullanıcısına yanıt
    Amazon köküne kibrit suyu dökecek inşallah bunların.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.