Şimdi Ara

Hepsiburada ile Heyecanlı Bir Yolculuk (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
4
Favori
4.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Cevap: Merhaba Mehmet Bey,

Konuyla ilgili tüm detaylar incelenmiş olunup, çağrı merkezi ile görüşmeniz sonucunda tarafınıza hatalı bilgi verildiği görüntülenmiştir.

Belirttiğiniz özelliklere ait ürün stok kodunu tarafımızla paylaşmanızı rica ederiz.

Firmamıza göstermiş anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Buda benim verdiğim cevap
    Soru: Merhaba,

Sitenizde şuan 27" 2K 144 Hz 1ms G-SYNC olan Acer modeli bulunmuyor. Çünkü 2K olarak o hatalı bilgileri olan model çıkıyor. Ürün temini konusunda destek olacaksanız belirtilen özellikleri Acer Türkiye sitesinden kontrol ettiğimde ürün için Acer Predator XB271HUAbmiprz bilgisi çıkmaktadır.

Muadil ürün konusunda destek olabilecekseniz aynı özelliklerdeki sitenizdeki tek model
    Asus ROG SWIFT PG278QR - Stok : HBV000002NXQ3

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Ciryatan

Benzer bir durumu 2015'de yaşadım. Yanlış ücret durumu vardi. Hakem heyeti durumu çözdu ve 1500 tl olan urunu yanlis girdikleri 472 tl ye satmak zorunda kaldilar. Bu islere hakem heyeti bakiyor.

Hakem heyeti ile nasıl iletişime geçtiniz?

e devlet ile giriş yaparak online şikayette bulunabiliyorsunuz artık.
  • quote:

quote:

quote:

Benzer bir durumu 2015'de yaşadım. Yanlış ücret durumu vardi. Hakem heyeti durumu çözdu ve 1500 tl olan urunu yanlis girdikleri 472 tl ye satmak zorunda kaldilar. Bu islere hakem heyeti bakiyor.

Bunu bilmiyordum, çok iyi oldu teşekkür ederim.
  • Geçen hatalarını kabul etmişlerdi. Şimdi ürünün özelliklerinde 2K yok diyorlar ve kabul etmiyorlar 100 TL hediye çeki verelim diyorlar ahaha :D daha özelliklerde yazan QHD bilgisinin 2K olduğunu bile bilmiyorlar.

Neyse il hakem heyetine ve İstanbul Ticaret odasına gerekli başvuruları yaptım. Ayrıca bugün Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na da şikayette bulunuyorum.
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ama mobil imza istiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartms kullanıcısına yanıt
    Yok duzletmisler onu artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yok duzletmisler onu artik.

var mı gelişme ? Arada dizi izlemekten sıkılınca açıp burayı takip ediyorum
  • ee hani müşteri her zaman haklıdır reason'u vardı :) tam da dediğim gibi olmuş :)
  • Gelişme yok henüz hakem heyeti malüm bi 2 ay falan sürüyor. Be tabi dayanamadım amazon.de de aradigim urun tr gonderime acildi ve 2230 TL ye dustu. Hemen siparis ettim. Hakem heyetinden cevap cikinca da ihtiyaci olan birinin almasi icin yardimci olucam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi aradılar eş değer ürün olan Asus'u alabilmem için hediye çeki tanımlayacaklarını ilettiler. THH işe yaramış. :D
  • hala hediye çekini tanımlayamadılar. Sözde sistemsel hata varmış. Ürün fiyatı 4200 TL oldu
  • Bugün sipariş vereli tam 49 gün oldu ve hakem heyetinden sonuç çıktığı halde hala hediye çekini tanımlamadılar.
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    İhtar çek.
  • qwert345 kullanıcısına yanıt
    Sitelerinden yazdım bakalım ne cevap verecekler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.