Şimdi Ara

Hepsiburada iade/değişim rezilliği(yeni üründe arızalı geldi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Psikobat (6 mesaj) smclk89 (2 mesaj) nk061 (1 mesaj) boombip (1 mesaj) oguz707 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Hepsiburada iade/değişim rezilliği(yeni üründe arızalı geldi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Komedi devam ediyor arkadaşlar :) her aradığımda para iadesini istediğimi belirttiğim halde ürün yenisi ile değiştirilmiş ve kargoya verilmiş...

Aradım tabi gene yarım saat ugrastıkan sonra anca düşüyor neyse dedim siz dalga geçiyorsunuz ? aa evet haklısınız nasıl böyle birşey olurlar gene hemen kayıt olusturmalar vs..
    Dedim bu kargo kapıma dayandıgında teslim alayım mı almayayım mı nedir dedim süreç gene gereksiz yere uzatmayalım artık yeter felan.Mus hiz talebe cevap vericeklerdir diyor kargo bugun yarın gelicek, 2 gün önce sordugum msj için bugun bana tekrar mus hiz kayıt actıgımızı ona gelen cevabı bekleyecekmişim bakın dikkat ederseniz 2 gün öncede aynısı söylendi cevap gelmediği için bugun gene aradım sizi diyorum yok en başa dönüyoruz :)
    sanırım lanet olsun diyip diski alıp kendim forum üzerinden satacağım.
    Bu arada hb şikayet var da baktımda sayfalarca şikayet var yanlıs ürün gonderilenler,ürünlerin bir kısmını gonderilenler 2 aydır para iadesi bekleyenler kayyum mu atandı bunlara da ne oldu :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 30 Aralık 2017; 11:49:13 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,205
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.