Şimdi Ara

Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası(6-7 Mart) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
7.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByRemake

Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası(6-7 Mart)

Hey gidi eski günler hey ,

Hem resimdeki çocuklara hem de benzetmeyle buradaki insanlara çok ayıp olmuş,özür dilemeye davet ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Biyolojik yaşın kaç bilmiyorum ama akıl yaşının kaç olduğu ortada.

Forumun düştüğü hallere bak, yazık...

Ne zoruna gitti bilmiyorum ama konuyu şöyle açıklayım sana.
    11 Ocak 2014 tarihinde N11 çek dağıtıcak diye bir konu vardı (Sen Arama Link) abartısız ogün geceden günboyunca yüzlerce kişi rekor düzeyde konuya katılım sağladı çek olayı yalan çıkınca sinirden yazılmış hakaret düzeyinde trajik komik yazılar vardı bende ona takiben böyle bir bekleyişi bu resimle anlattım.Bu konuyuda okuyunca ogün aklıma geldi ve o konudaki mesajımı buraya aktırdım.
    Benim yaşımı,zekamı vs hiçbirşeyimi eleştirmek ne sana düşer nede birbaşkasına ve ben buna asla izin vermem zoruna gittiyse mesajımı blokla şikayet et ne yaparsan yap ama şahsımı küçük düşürücü laf söyleme laf sokmaya çalışma;benim bu gece küfrümün edebimi aşmasına izin verme .. .

turgay0651 ; Merhaba, arkadaşım benim burada ki resimle amacım espiri amaçlı idi bu şahsını rahatsız ettiyse senden ve bundan rahatsız olan arkadaşlardan özür dilerim.
    İyi forumlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethan Winters -- 6 Mart 2014; 18:37:11 >

• tırt ya her ay 200 tl lık ne alcam ya 30 tl ındırım kazanmak ıcın sacmalıgın danıskası
  • hb resmen saçmalamış....
  • Arkadaslar alt limitli ve günlü 150 tl çekim var. Bu çeki ileri tarihli alışveriş kuponu yapılabiliyor muyuz.

Mesela 300 tl ürünü. 150 çekle 150 ödeyip siparişi iptal ettiğimizde 300 tl lik mi kupon veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Biyolojik yaşın kaç bilmiyorum ama akıl yaşının kaç olduğu ortada.

Forumun düştüğü hallere bak, yazık...

Ne zoruna gitti bilmiyorum ama konuyu şöyle açıklayım sana.
    11 Ocak 2014 tarihinde N11 çek dağıtıcak diye bir konu vardı (Sen Arama Link) abartısız ogün geceden günboyunca yüzlerce kişi rekor düzeyde konuya katılım sağladı çek olayı yalan çıkınca sinirden yazılmış hakaret düzeyinde trajik komik yazılar vardı bende ona takiben böyle bir bekleyişi bu resimle anlattım.Bu konuyuda okuyunca ogün aklıma geldi ve o konudaki mesajımı buraya aktırdım.
    Benim yaşımı,zekamı vs hiçbirşeyimi eleştirmek ne sana düşer nede birbaşkasına ve ben buna asla izin vermem zoruna gittiyse mesajımı blokla şikayet et ne yaparsan yap ama şahsımı küçük düşürücü laf söyleme laf sokmaya çalışma;benim bu gece küfrümün edebimi aşmasına izin verme .. .

turgay0651 ; Merhaba, arkadaşım benim burada ki resimle amacım espiri amaçlı idi bu şahsını rahatsız ettiyse senden ve bundan rahatsız olan arkadaşlardan özür dilerim.
    İyi forumlar ..

Hocam kaos yaratmayalım lütfen ben de dahil.herşey unutulsun yolumuza bakalım iyi diyen de olacak kötü diyen de ama sabret eşinin bilelim.bazen karşındakini takmamak en güzel savaş olabilir senin için .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Arkadaslar alt limitli ve günlü 150 tl çekim var. Bu çeki ileri tarihli alışveriş kuponu yapılabiliyor muyuz.

Mesela 300 tl ürünü. 150 çekle 150 ödeyip siparişi iptal ettiğimizde 300 tl lik mi kupon veriyorlar.

Bu sorumun cevabı var mı?
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    onceden oluyordu ama artık kullanılan cek sıpars ıptal edıldgnde tekrar gerı gelmıyor
  • 7 mart saat 23:43 de sipariş geçtim inşallah geçerli olur çek tanımlarlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tireliim

7 mart saat 23:43 de sipariş geçtim inşallah geçerli olur çek tanımlarlar..

Ben 23:59 da yaptım.
    Tabi ki tanımlayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Tabi ki tanımlayacaklar.

hesaba tanımlımı olacak bilginiz var mı?
    hesaba tanımlı olmayacaksa buralar satılık hediye çeklerinden ağustosa kadar geçilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

quote:

Tabi ki tanımlayacaklar.

hesaba tanımlı olmayacaksa buralar satılık hediye çeklerinden ağustosa kadar geçilmez

Bilemiyorum hesaba tanımlı olmayacaksa kod şeklinde mi olacak?İşimize gelir öyle olursa.
    Bence diğer türlü de satılır hesaplar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

quote:

Tabi ki tanımlayacaklar.

Bilemiyorum hesaba tanımlı olmayacaksa kod şeklinde mi olacak?İşimize gelir öyle olursa.
    Bence diğer türlü de satılır hesaplar.

hediye kod şeklindeyse daha iyi olur tabi, öbür türlü hesaba tanımlı kod almadım, almam da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hedıye cekı ve 20 tl lık ındırım kullanarak 191 tl lık alısverıs yaptım. yanı 25+20 kullandım ve cekler dusunce 191 tl odedım ama hepsıburada cek kullandıgınız ıcın kampanyadan faydalanamazsınız dıyor. ılandakı 2. satırda hedıye ceklerı ındırım kuponları harıc 150 tl olmalıdır dıyor. Sızce benmı haklıyım hepsıburadamı. Cek cok onemlı degılde durum sınır bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

hedıye cekı ve 20 tl lık ındırım kullanarak 191 tl lık alısverıs yaptım. yanı 25+20 kullandım ve cekler dusunce 191 tl odedım ama hepsıburada cek kullandıgınız ıcın kampanyadan faydalanamazsınız dıyor. ılandakı 2. satırda hedıye ceklerı ındırım kuponları harıc 150 tl olmalıdır dıyor. Sızce benmı haklıyım hepsıburadamı. Cek cok onemlı degılde durum sınır bozucu.

8 nisanda yüklenmeyecek mi, şimdi yüklenmeyeceğini nereden duydunuz? ben de buna güvenip çeklerle almıştım
  • quote:

hedıye cekı ve 20 tl lık ındırım kullanarak 191 tl lık alısverıs yaptım. yanı 25+20 kullandım ve cekler dusunce 191 tl odedım ama hepsıburada cek kullandıgınız ıcın kampanyadan faydalanamazsınız dıyor. ılandakı 2. satırda hedıye ceklerı ındırım kuponları harıc 150 tl olmalıdır dıyor. Sızce benmı haklıyım hepsıburadamı. Cek cok onemlı degılde durum sınır bozucu.

Faydalanırsınız öyle saçmalık olmaz sonuçta 150 yi geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

8 nisanda yüklenmeyecek mi, şimdi yüklenmeyeceğini nereden duydunuz? ben de buna güvenip çeklerle almıştım

vallaha hocam alısverıs yaptıktan sonra kampanyadan faydalandınız dıye herhangı bırsey gormeyınce bende huysuzlandım vede msj attım. bende toplamda 45 tl ındırımı kullanarak 230 lıralık mal aldım.

Gelen cevap bu
    0976774 siparişiniz hediye çeki ve indirim kodu kullanımı nedeni ile kampanya dışı olmaktadır. Maalesef farklı bir işlem yapılamamaktadır

Saygılarımızla.

• şikayetvara yazarım yüzde yüz. Sahtekarlara bak bahaneye bak..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

vallaha hocam alısverıs yaptıktan sonra kampanyadan faydalandınız dıye herhangı bırsey gormeyınce bende huysuzlandım vede msj attım. bende toplamda 45 tl ındırımı kullanarak 230 lıralık mal aldım.

Gelen cevap bu
    0976774 siparişiniz hediye çeki ve indirim kodu kullanımı nedeni ile kampanya dışı olmaktadır. Maalesef farklı bir işlem yapılamamaktadır

Saygılarımızla.

alışverişlerdeki harcama tutarı, ödeme kuponu, hediye çekleri, kargo hariç KDV dahil tutardır.

bu açıklamaya bakılırsa hediye çeki vermek zorundalar. vermeyeceklerse de ödeme kuponu ve hediye çeki kullanılarak yapılan
    alışverişler kampanya dışındadır yazmaları lazımdı. açık açık bunları çıkınca KDV dahil 150 tl alışveriş yapın alın çeklerin hayrını görün anlamı çıkıyor. hele 8 nisan bi gelsin,
    çekleri vermezlerse burada hb mağdurları diye bir başlık açarız, örgütlenip şikayetvar a falan komple yazarız. çok da önemi yok çeklerinin ama alışmasın hb çamura yatmaya. seviyorlar bunu yapmayı.

• Hepsiburada ile yazismam. Maksat cek degil yapilan sahtekarlik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.