Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Hepsiburada-Gittigidiyor-Kliksa WORLD

0
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Giriş
      1077 Mesaj
      Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      04 Aralık 2014 13:40:50 Konu Sahibi
      World kartım ile hızlı ve güvenilir olarak

>>> www.hepsiburada.com internet sitesinde 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 125TL indirim ile yardımcı olunur. <<< {01.12.2014 sat 15:35 itibariyle KULLANILDI kim tarafından : Rebelyus süreç ile alakalı bu üyemize sorabilirsiniz }

>>> www.gittigidiyor.com internet sitesinde 1000TL ve üzeri alışverişlerde 125TL indirim ile yardımcı olunur. <<< {01.12.2014 sat 13:00 itibariyle KULLANILDI kim tarafından : voqka35 süreç ile alakalı bu üyemize sorabilirsiniz }

>>> www.kliksa.com sitesinde 1000TL ve üzeri alışverişlerde 125TL indirim ile yardımcı olunur. <<< <<< {01.12.2014 sat 15:35 itibariyle KULLANILDI kim tarafından : isolayn007 süreç ile alakalı bu üyemize sorabilirsiniz }

Altın vb hariçtir.Tek çekim taksitli farketmez.Pazarlık kesinlikle yoktur.

KULLANIM HAKLARI DOLMUŞTUR.TEŞEKKÜR EDERİM.
      Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

|
      |

Burak'a referans değil kefilim.Ha benden almışsınız ha ondan farkı yoktur:brkrdn
      Anlık mesajlaşma kullanmıyorum zaman israfı oluyor.Bu yüzden msn vb programlarla görüşmek yerine lütfen özel mesajı kullanınız veya telefon numarası isteyiniz..

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.