Şimdi Ara

Hepsiburada Fenomen İndirimler başladı! (19-23 Eylül) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
10
Favori
20.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ürün alacağım, 100 TL'ye 20 TL indirim geçerli. Ürünün fiyatı 99,95 TL
    5 kuruş yüzünden 20 TL indirim alamıyoruz yani. Yanına 3-5 liralık yada işime yarar zaten indirimli olan ev ihtiyaç ürünü bulamadım 100 TL 20 TL indirim geçerli olan. Ürünlerin çoğu 150 TL'ye 25 TL indirimli.
    100 TL / 20 TL indirim uygulanan ürünlerin listesini de göremiyorum bulamıyorum.

Biri bir el atsın da şu 99,95 TL olan ürüne 3-5 TL'lik 100 / 20 ürünü bulup ekleyelim de 20 TL indirimi alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

ucuz birşey ekle sonra onu iptal et

• .Eray. kullanıcısına yanıt

başka 100 / 20 dahil olan 10 tl altı ürün bulsam alacagim zaten iptale gerek yok..Çoğu ürün 150 / 25 şuan,100 / 20 yok. Bi tek benim alacagim ürün çattı 100 / 20 ama fiyatı da 99,95 TL. 5 kuruş daha olsa 20 tl düşecek 80 tl olacak. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

yine aynısı olacak yılı en rezil kampanyası gecen sene olduğu gibi bu sene de n11 den gelir.

n11 ölmüş ağlayanı yok. n11'de 1.5 yıldır satıcıyım, son 1 yıldır adam akıllı sipariş bile gelmiyor.

piyasadan yakında silinecektir.

bu arada şunu söyleyeyim, hb ve trend'den çok daha kalitelidir n11. n11 ve gittigidiyor'u ikisine de tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 20 Eylül 2021; 19:20:31 >
  • Fenomen 4 al 3 öde kampanyası var süper bişey Aynı Mont ve Ayakkabıdan 4 Tane aldım 10 sene gider bana:)

https://www.hepsiburada.com/tca-studio-make-up-nail-color-no-136-p-HBV00000EIT65?magaza=kozmotrendd

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

n11 ölmüş ağlayanı yok. n11'de 1.5 yıldır satıcıyım, son 1 yıldır adam akıllı sipariş bile gelmiyor.

piyasadan yakında silinecektir.

bu arada şunu söyleyeyim, hb ve trend'den çok daha kalitelidir n11. n11 ve gittigidiyor'u ikisine de tercih ederim.

Alıntıları Göster

yaw he he n11 miş

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Ne açıdan kaliteli? O kadar da çöp yerine koymuşsunuz,iflas etti bitti gibi anlamlara gelecek anlatımla. Merak ettim hangi yönden kaliteli? Şampuan aldın,gelince baktın yarısına yakını boş,ya alınmış ya dökülmüş bir yerlerde. Kutuda dökülme yok. n11 iade alıp ücreti ödüyor mu? Trendyol'da böyle bişey oldugunda Trendyol afedersin ama s'tir çekiyor,ne halin varsa gör diyor. 2 gündür fiyarlarını inceledigim ithal şampuan Trendyolda 280 TL,Hepsiburada'da 300 tl, n11'de 199 TL. Biliyorum ki n11'deki satıcı ürünü açıp yarısını alıp su dolduruyor. Trendyoldan alsam satıcı 280 TL verip aldığım şampuan yerine patlıcan koysa gönderse paramı almak için savcılıkta soluğu almam lazım ancak. Trendyol satıcı ile işbirliği yapar,kazancına bakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Ne açıdan kaliteli? O kadar da çöp yerine koymuşsunuz,iflas etti bitti gibi anlamlara gelecek anlatımla. Merak ettim hangi yönden kaliteli? Şampuan aldın,gelince baktın yarısına yakını boş,ya alınmış ya dökülmüş bir yerlerde. Kutuda dökülme yok. n11 iade alıp ücreti ödüyor mu? Trendyol'da böyle bişey oldugunda Trendyol afedersin ama s'tir çekiyor,ne halin varsa gör diyor. 2 gündür fiyarlarını inceledigim ithal şampuan Trendyolda 280 TL,Hepsiburada'da 300 tl, n11'de 199 TL. Biliyorum ki n11'deki satıcı ürünü açıp yarısını alıp su dolduruyor. Trendyoldan alsam satıcı 280 TL verip aldığım şampuan yerine patlıcan koysa gönderse paramı almak için savcılıkta soluğu almam lazım ancak. Trendyol satıcı ile işbirliği yapar,kazancına bakar.

satıcı olarak değerlendirdim. o bahsettiğiniz dolandırıcı n11'de de trendyol'da da satıyor. n11'de doladırıcılık yapıp, başka yerde yapmayacak mı sanıyorsunuz anlamadım?

ben tüketici olarak uzun süredir n11'den bile alışveriş yapmıyorum, bunu bir övgü olarak algılamayın. amazon ve hepsiburada'da kendisinin sattığı ürünleri tercih ediyorum sadece.

gittigidiyor ve n11 nispeten bu iki platforma göre müşterisine daha fazla değer veriyor, bunu kesinlikle söyleyebilirim. gittigidiyor özellikle ebay'ın da etkisinden dolayı böyle bir politika izliyor, keşke sahalara daha fazla hakim olabilse. hem tüketici hem de satıcı olarak daha memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 20 Eylül 2021; 22:1:6 >

• Hepsiburada 4al 3 öde kampanyasında ürün alıp iade eden oldu mu? Şu en altta bedava görünen ürün bedeni olmazsa iade edersem para vermeyecek mi? Deneyimi olan var mı? Hepsiburada Fenomen İndirimler başladı! (19-23 Eylül)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 20 Eylül 2021; 22:5:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne biçim 4 al 3 öde anlamadım. Filtre ile Sepete pier Cardin gömlek ekliyorum sadece 1 gömlek te indirim yaptı. Diğer hiç birisine indirim yapmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    2 3 sene önce sıvı deterjan almıştım kargo da 2 si ezildi diye geri alıp para iadesi yapmamıştı bedava diye. Beden olmazsa hepsini iade edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt

Vermeyecek hocam

• 4al 3 öde ile diğer kampanyalar (%20 papel,100/20 indirim gibi) birleşiyor mi,deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnt2541 -- 21 Eylül 2021; 0:15:35 >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Valla hocam n11 bu mahallenin en rezilidir. 1.5 yıldır satıcısınız siz, bizlerde 10 15 yıllık tüketiciyiz. ilk açıldığı zamanından beri bilirim n11'i.

• quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

4al 3 öde ile diğer kampanyalar (%20 papel,100/20 indirim gibi) birleşiyor mi,deneyen var mı?

Papeli bilmiyorum 100/20 ve 150/25'i engellemedi,az önce sipariş geçtim 300 TL'lik alışverişimde 100/20 için 20 TL düştü, 150/25 için 25 düştü. 4 al 3 öde denk getirmiştim,1 ürün ücreti almadı,bedava yazıyor zaten ödeme ekranında. Bir ürün iptal olursa bedava da iptal indirimler de iptal. Hepsiburada bu çakallığı hep yapıyor bakalım ne olacak.

İyiymiş, bütün indirimlerin düşmesi,fakat papellerin sonradan verilmediği yazılmıştı,hatta MH lerine derdini anlatmaya çalışmıştı bir arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Valla hocam n11 bu mahallenin en rezilidir. 1.5 yıldır satıcısınız siz, bizlerde 10 15 yıllık tüketiciyiz. ilk açıldığı zamanından beri bilirim n11'i.

hocam ben bu foruma 15 yıldır üyeyim, kendimi bildim bileli internetten alışveriş yapıyorum. trendyol'dan hiçbiri daha kötü olamaz. n11 hem satıcı hem de tüketici olarak çok nadir sorun yaşadığım bir yerdi. ama hiçbirini amazon'a tercih etmem tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

hocam ben bu foruma 15 yıldır üyeyim, kendimi bildim bileli internetten alışveriş yapıyorum. trendyol'dan hiçbiri daha kötü olamaz. n11 hem satıcı hem de tüketici olarak çok nadir sorun yaşadığım bir yerdi. ama hiçbirini amazon'a tercih etmem tabi ki.

Alıntıları Göster

875 yıldır haberleşiyorum. Türkiye'de internet alt yapısını ben kurdum. En kötüsü sanalpazar.com.

Dağılabiliriz arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.