Şimdi Ara

Hepsiburada Fenomen İndirimler başladı! (19-23 Eylül)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
14
Favori
19.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 60
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 14
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (6 mesaj) Hey Jude. (4 mesaj) ScriptKidie (4 mesaj) OkumadanAlma (4 mesaj) uzunibo (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (33 mesaj) Mini (7 mesaj) (7 mesaj) (27 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> Hepsiburada Fenomen İndirimler başladı! (19-23 Eylül)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hepsiburada.com fenomen indirimler başladı! (19-23 eylül)

ben pek indirim adına bişey göremedim ama ilgilenenler ya da indirim bulanlar paylaşabilir.

Xbox Series X takip ediyordum uzun zamandır, fiyat nasıl?

https://www.hepsiburada.com/microsoft-rrt-00010-xbox-series-x-1tb-ssd-oyun-konsolu-siyah-1-kol-beyaz-1-yil-gamepass-microsoft-turkiye-garantili-p-HBV0000129P7K - 8.699,00 TL

• Amazon yeri başkadır hocam. Kötüye kullanılıyor gibi geliyor ülkemizde ama Amazon ve diğerleridir ve eminim daha iyi olacaklar.

O günde bir gereksiz arkadaş trendyol bunların babası diyordu 500 tane de hesabı varmış :) herkes bişe diyor ama n11 bu tempoda mücadele edemez hele bu 40 lira faciasından sonra bi cacık olmaz oradan da.

Edit: İmla

Fenomen ayağına hitap ettikleri instagram kitlesini kandırabilirler anca. Müşteri olan bizler her geçen gün fiyat analizi ve fiyat karşılaştırma olarak daha da bilinçleniyoruz. O fenomen dedikleri işsizlere ayırdıkları bütçeyi indirim/kupon olarak dağıtsalar hem bünyesindeki satıcıları sevindirecekler hem de trendyolun tahtını sallayacaklar.

Valla hocam n11 bu mahallenin en rezilidir. 1.5 yıldır satıcısınız siz, bizlerde 10 15 yıllık tüketiciyiz. ilk açıldığı zamanından beri bilirim n11'i.

21.00 de reklamla başladı. Ama almak ne mümkün ne uygulama nede site sepetten öteye geçemedim. Sepete ekledim fiyat tutmadı fiyat düştü satın alamadım. Sipariş veren arkadaşı tebrik ederim. Yalandan yoğunluk oldu hikayesi anlatacaklar sanki 85 milyon siteye yüklendi. Adı kampanya olan 5 dklık sözde indirimlerle olmaz eyyyyy hepsiburadaaaa
  • Binbaşı
    1539 Mesaj
    Lapop lazımm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    900 liralık Hotiç ayakkabı 130 olmuş ...yersen
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Çaykur tiryaki 1 kg 29 TL en fazla 2 adet alınabiliyor.
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj

İki ekleyince 78 TL oluyor
    |
    |
    Averell Dalton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1043 Mesaj

hemen gerı artıı cayy

|
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj

Amazon dururken HB'den bu fiyata Xbox mu alınır hocam? Amazon'a hiç bakmıyorsun sanırım. :)

https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Oyun-Konsolu-Siyah/dp/B08K3F3VQG

Edit: Ekstra Gamepass ve gamepad'i görmemişim. Bunlar dahil edilince 200-300 TL daha uyguna geliyor. Değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 19 Eylül 2021; 22:22:24 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj

Fiyat 39 TL oldu çünkü. 29 yazıyor ama sepete ekleyince 39 oluyor. Ben 29 TL iken 2 adet aldım.

|
    |
    iolp2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Teşekkürler teb visa.

|
    |
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

hepsiburada geleneksel fenomenlere parayı yedir ürünlere gelince zamı geçir indirimleri başlamış.

• Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Bindirim indirim günleri.
  • Binbaşı
    1043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Bindirim indirim günleri.

boş reklam hep

|
    |
  • Yarbay
    2930 Mesaj
    Peçete tuvalet kağıdı alım kampanyası
    Baktığım teknoloji ürünlerde ind yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1690 Mesaj
    Reklam parasını tüketiciye bağlayan firma ihya olmazsa herkes jölelinin yüzüne tükürsün
  • Çavuş
    56 Mesaj

fenomen bir çok dilde var ama bizde anlam kayması var herhalde;brezilyalı ronaldo gibi oynayana fenomen diyorlar kardeş,maldonado gibi oynayanlara değil!

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Çocukları olan icin molfix bebek bezlerinde 250/40 ile 200/50 TEB birleştirildi. 307 liralık Ürün 217₺ ye alındı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yak89 -- 19 Eylül 2021; 22:44:53 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    Gündüz 240 liraya n11’den alacaktım son anda vazgeçtim,Hepsiburada fiyatı 229 yapmış TEB ile de 50 daha düştü 179 liraya geldi.

İndirim benim işime yaradı

• Binbaşı
    1979 Mesaj
    1 haftadir 2000 bin tl olan grundig tv fenimen indiriminde 2250 tl cikmis lanet gelsin sizede bindiriminizide
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/selpak-tuvalet-kagidi-32li-pudra-kokulu-p-ZYECZACI7900061?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail selpak almaya çakışanlar pudralısı gözden kaçmıl galiba 44.00 tl diğeri ile aynı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,299
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.