Şimdi Ara

Hepsiburada farklı monitör gönderdi yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 şubat perşembe günü sipariş ettiğim Viewsonic VX2276(olması gereken) monitör bugün sabah elime ulaştı, kargoyu acelem var diye kontrol etmeden aldım. Açtıktan sonra baktığımda içinden(kutunun üstündede VX2457 yazıyormuş) siparişimden farklı ve 150 200 lira daha pahalı olan Viewsonic'in VX2457 kodlu monitörü çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım değişim talebinde bulundum.

Ancak şöyle bir sıkıntı var iade talebi adı altında değişim yapılıcak diye alıyorlar ve internette karşılaştığım örneklerde paraları iade edilmiş. Aslında sorun yok gibi ama bana 650 liram iade edilirse ben şuan kampanyalı aldığım vx2276 yı 60 lira daha fark vermeden alamam.

Bu konuyu açma sebebim müşteri hizmetlerine "böyle olur mu?" diye sorduğumda bana lafları yuvarlayarak cevap vermesi(öyle olucak derse geri yollamıcam çünkü elimdeki ürünü) ve başına daha önce böyle bir olay gelip nasıl sonuçlandığını söyleyebilecek birisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhusrevaga -- 18 Şubat 2017; 19:20:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizin sipariş verdiğiniz ürün IPS panele sahipken size gelen ürün TN panel. Bilinçli olarak IPS seçtiyseniz TN panelin sizi tatmin etmesi mümkün değil zaten. Başıma daha önce benzer birşey gelmediğinden değişim konusunda kesin birşey söyleyemem fakat iadede hiçbir sıkıntı çıkarmazlar, ellerine geçer geçmez ürün para iadesini gerçekleştiriyorlar.
  • Geri yolla kesinlikle başıma gelmedi ama şikayet edeceğim diye sert çık hemen tamam deme senin değil onların suçu sonuçta ayrıca sipariş ekranında seçtiğin monitör ve modeli görünüyordur illaki bunu kullanabilirsin.
  • İşte ben para iadesi istemiyorum iade olursa o paraya ne gelen ürünü alabilirim ne de ips ekranlı olanı çünkü kampanya bitti. Garantiden feragat edip elimdeki ürünü kullanmayı düşünüyorum, çalıştırdım bir sıkıntısı yok zaten genelde oyun amaçlı kullanıcam gtx1050ti alıcaktım ekran kartını rx480 alınca işime de geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: hhusrevaga

İşte ben para iadesi istemiyorum iade olursa o paraya ne gelen ürünü alabilirim ne de ips ekranlı olanı çünkü kampanya bitti. Garantiden feragat edip elimdeki ürünü kullanmayı düşünüyorum, çalıştırdım bir sıkıntısı yok zaten genelde oyun amaçlı kullanıcam gtx1050ti alıcaktım ekran kartını rx480 alınca işime de geldi

Sıkıntı olmaması lazım, yanlış ürün göndermişsiniz, doğru olanı gönderin diyip o şekilde üzerinde durun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhusrevaga

İşte ben para iadesi istemiyorum iade olursa o paraya ne gelen ürünü alabilirim ne de ips ekranlı olanı çünkü kampanya bitti. Garantiden feragat edip elimdeki ürünü kullanmayı düşünüyorum, çalıştırdım bir sıkıntısı yok zaten genelde oyun amaçlı kullanıcam gtx1050ti alıcaktım ekran kartını rx480 alınca işime de geldi

Para iadesi değil zaten sen direk yanlış ürün yolladınız sipariş ettiğim ürünü yollayın diyeceksin.
  • İnternette karşılaştığım örneklerdede farklı ürün gönderdiklerinde değişim istemişler ama ürünün fiyatı artınca değiştirmemişler doğrusuyla veya uzun süre uğraştırmışlar. Değişimden vazgeçip iptal ettim zaten freesync var üründe oyunlarda daha iyi performans olarak gelen ürün bozulursa da şansa artık diyip uğraşmıcam değişim süreciyle

• hhusrevaga H kullanıcısına yanıt
    Faturada ürün VX2276 olarak gözükürken sizdeki ürün VX2457. İleride bir sorun çıktığında garantiye gönderdiğinizde bunun sorun olmayacağından emin misiniz? Daha yolun başındasınız ama sanki tüm seçenekleri denemiş de sonuç alamamış gibi karamsarsınız. Yine de siz bilirsiniz tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreDZ -- 19 Şubat 2017; 18:45:20 >
  • Yarın tekrar görüşüp ona göre değişim isticem bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.