Şimdi Ara

HEPSİBURADA ESKİ TELEFON FİYATI KADAR HEDİYE ÇEKİ (KENDİLERİ BELİRLİYOR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
21.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyelimli teklifi beğendik nasıl alıyorlar teli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu neden biten sıcak fırsatlarda?
  • Gözüm gibi baktığım, 28 ay daha garantisi olan, çiziği bile olmayan s7 edge telefonuma 1750 verdi. Resmen kapitalist sistemin kölesi yapacaklar. Vermiyorum bu telefon ölene kadar da kullanırım. Gerek yok 8 e 10 a

• s7 edge telefonumu cuma gönderdim cumartesi ulaştı bugün aradım durum nedir diye 10 iş günü içinde biz size haber vereceğiz diyorlar sanki servise cihaz yaptırmaya yolladık
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    s7 edge gibi bir telefonu verdiniz ve üstüne ekleyerek iphone 8 mi alacaksınız? iyimisiniz?

• Discovery1 telefonumu ikinci telefon ve evde film ve youtube izlemek icin kullaniyorum. S7 edge telefon neden takasa verilir. Ayri bi gezegendeki dusunce yapisi gibi geldi bana.

Not: telefonum meizu m2 note.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bir uygulama 2013 yılında çıkan discovery 1 telefonu kabul edip 2015 yılında çıkan 4g one modelini kabul etmemek kamillik bildiğin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, iphone 6 telefonumu pazartesi günü kargoladım, salı günü bunlara ulaştı, bugün de hediye çekini verdiler.

Pek güvenemiyordum o firmaya ve hepsiburada'ya ama sorun çıkmadı. Telefon fiyatı fazla sayılmaz ama değiştirmem gerekiyordu telefonu.

Hediye çeki bekleyenler hepsiburada profilinden "hediye çeklerim" kısmını kontrol etsin. Bana herhangi bir bildirim gelmemişti, baktığımda çek gelmişti.

HEPSİBURADA ESKİ TELEFON FİYATI KADAR HEDİYE ÇEKİ (KENDİLERİ BELİRLİYOR)

• romantik pepe kullanıcısına yanıt
    Cihazın ne gibi sorunları vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romantik pepe

Merhabalar, iphone 6 telefonumu pazartesi günü kargoladım, salı günü bunlara ulaştı, bugün de hediye çekini verdiler.

Pek güvenemiyordum o firmaya ve hepsiburada'ya ama sorun çıkmadı. Telefon fiyatı fazla sayılmaz ama değiştirmem gerekiyordu telefonu.

Hediye çeki bekleyenler hepsiburada profilinden "hediye çeklerim" kısmını kontrol etsin. Bana herhangi bir bildirim gelmemişti, baktığımda çek gelmişti.

HEPSİBURADA ESKİ TELEFON FİYATI KADAR HEDİYE ÇEKİ (KENDİLERİ BELİRLİYOR)

Sahibinden.com koysaydın zaten 1100 TL alan olurdu.

• Iphone 7 plus i 2900 e aliyorlar yerine iphone 8 plus alsak deger miki? Hem telefon yenilenmis olur hem teknolojiye ayak uydururuz :)

• Telefonu gönderdim ( s4 mini ) , iki gün sonra telefon bizim garantiden değil açıklamasıyla geri göndermişler ;))) muhabbete bak ya gülsem mi ağlasam mı. Ne demek istemişler Allah aşkına :D

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 17 Ekim 2017; 10:28:28 >
  • Garantisi bitmişti ve bazen uygulamalarda takılmalar oluyordu. ios 11 zaten sıkıntılıydı. dfu mod ile yüklememe rağmen. Kozmetik sorun yoktu, hemen çeki verdiler.
  • Emektar Iphone 4s'i yolladik lakin ses seda yok firmadan:/ 230 tl teklif etmislerdi. Bakalım neler olacak.

• Lg g3 var ithalatçı garantili ve sorunları olan 280 lira verdiler göndermeyi düşünüyorum. Gönderip olumlu/olumsuz dönüş alan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. İyi forumlar

• Sistemi kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz? Neye göre telefonu onaylıyorlar veya onaylamıyorlar? İletişim bilgilerini girince aranıyor muyuz yoksa sitede adres verip göndermemizi mi istiyorlar?
  • Ben galaxy s4 göndermiştim. ekranı filan değişmişti. ekranı değiştikten sonra dokunmatik problemleri olmaya başlamıştı. sağı solu ezik vuruk kırıktı. 100 tl teklif ettiler. ben de şarj aleti ve telefonu kendi kutusuna koyup gönderdim. 1 hafta içinde hediye çekimi tanımladılar.
  • Arkadaşlar bende de lg g4 var. Ekranı çatlak, bataryası ölmüş durumda ve arka kamerası sıkıntılı titreşim yapıyor sürekli. 350 tl teklif verdiler. Kabul ederler mi bu şartlarda ki telefonu fikri olan yazsın
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Eğer bunları belirtip teklifi ona göre aldıysanız kabul ederler sıkıntı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.