Şimdi Ara

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
35
Favori
323.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 199 dan 2 tane aldım , birinde bonusları kullanamadım diye iptal ettim, bileydim iptal etmez arkadaşlara verirdim
    Neyse amazonu bekliyoruz daha ucuz olursa hb dadakini iptal ederiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hbnin indirimi az daha uzun sürse amazon düşürürdü de sistem yakalayamadan bitti heralde

• Amazon takip   mi band 5 için hb ye misilleme yapabilir, ezdirmez kendini

• bjkahmet kullanıcısına yanıt

Kestirmeler ile çok kolay bu söyledikleriniz. Telefonda her türlü işlemi kestirmeler ile yapabiliyoruz artık. Söyledikleriniz de dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

ulan trendyol, n11, amazon, hepsiburada, artık kampanya cart curt yapmasa da gittigidiyor hepsinin müdürünü alıp tokatlayacam.

Reklama verdiğiniz paraları mi band 5e yatırsanız 100 kişi değil 1000 kişi faydalanır :/ bu akşam mi band 5'siz uyuyacağım @hepsiburada

Size inat bu siteleri batırmazsak bu sitenin adı da ölücü mekanı olmasın bu saatten sonra.

Biraz önce 199 tl diye bildirim ve afiş vardı ama indirim görünmüyordu henüz, yada çok kısa oldu

Edit, zaten konuşulmuş 🖐️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 8 Kasım 2020; 21:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Bu mesaj silindi.

pm yolladım

• quote:

Bu mesaj silindi.

babadan oğula nesil aile boyu ölücülük. helal

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt

İndirimli ürün almanın neresi ölücülük ? Kendiniz gibi boş mesajları atmayın.

• quote:

İndirimli ürün almanın neresi ölücülük ? Kendiniz gibi boş mesajları atmayın.

yaşını tahmin edemedim kusura bakma:( kötü bişey demedim halbuki,o yaşlarda bende senin gibiydim sıkma canını geçiyor :D

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt

Aklınca laf soktuğunu sanıyorsun. Neyse kuyruk acını anlıyorum evlat. Blok.

• heamvivna kullanıcısına yanıt
    Memleket neresi uata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taffytaffy

Ben 199 TL olur diyorum. Ama stok çok azdır hemen biter muhtemelen.

indirimi net bilmişim 199 diyerek, stoğun hemen biteceğine kadar.. kimse tebrik etmemiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: taffytaffy

indirimi net bilmişim 199 diyerek, stoğun hemen biteceğine kadar.. kimse tebrik etmemiş :D

Alıntıları Göster

dolarla ilgili tüyolarınıda bekliyoruz.

• semizmir S kullanıcısına yanıt

Bi arkadaşla konuşuyorum, eğer almazsa size pm atarım.

• Arkadaşlar jbl go 2 almayı planlıyorum. 220 tl. 11 kasımı bekleyeyim mi, yoksa yapıştırayım mı? İner mi daha aşağıya amazonda filan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Kestirmeler ile çok kolay bu söyledikleriniz. Telefonda her türlü işlemi kestirmeler ile yapabiliyoruz artık. Söyledikleriniz de dahil.

O kestirmeler hemen patlıyor. Geçen sene işe yarayan kestirme şimdi yaramıyor. Android gibi istikrarlı değiller bu konularda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt

Amazon 198'e sattı 2 gün önce,ben kuponla 173'e aldım.Bence Amazonda yine düşer fiyatı eğer kupon falan da denk gelirse 170-180 civarı alınabilir.Kupon falan olmazsa da 200 civarı satarlar bence yarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

O kestirmeler hemen patlıyor. Geçen sene işe yarayan kestirme şimdi yaramıyor. Android gibi istikrarlı değiller bu konularda

Alıntıları Göster

İstikrar ve Android?  

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.