Şimdi Ara

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
35
Favori
323.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert341903

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-p-HBV00000OELMR?magaza=Hepsiburada

bu kulaklığı masaüstünde rahatça kullanabileceğim uygun fiyatli bir usb bluetooh tavsiyesi var mı arkadaslar?

Geçen sene 200tl ye aldım aynı kampanya dönemi dendiği gibi 60 saat bitmiyor

Yani alırsan eğer neden ya bu alet bozuk mu sarj a da takmadık sarjıda bitmiyor deme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    İnsanlar Al satçılık için bi şeyler alıyorlar genelde. Ama haberleri yok ellerinde ki cihazları bile alamıyor insanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAs28

Geçen sene 200tl ye aldım aynı kampanya dönemi dendiği gibi 60 saat bitmiyor

Yani alırsan eğer neden ya bu alet bozuk mu sarj a da takmadık sarjıda bitmiyor deme :)

Alıntıları Göster

o kadar iyi yani :)

• Düzgün bişey yok. Baktım n11 e nispet yapmak için yapmışlar.

• erakan kullanıcısına yanıt
    Şu galiba

Huawei SuperCharge™ 22.5W Hızlı Şarj Aleti + Type-C Kablo - Ap81https://www.hepsiburada.com/huawei-supercharge-22-5w-hizli-sarj-aleti-type-c-kablo-ap81-p-HBV00000IPI6P?magaza=bilphoneteknoloji

• qeep kullanıcısına yanıt

teşekkürler hoca.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Beyler bayanlar kaydıraktan kayanlar. Öncelikle merhaba.

Sokakta baktığım 10 tane kedi için kuru mama fırsatı arıyorum. Bütçe 15 kg için 100 TL. 10 kedinin 5 tanesi yavru sayılır. Econature yavru kedi mamasını beğenmiş çoğu kişi. Protein oranı (%35) iyi. En ucuz 119 TL'ye trendyol-mavi reyon satıcısında. N11'de 132 TL. Şöyle fırsat gelir haberleşirsek çok iyi olur.

Not : 15 kg mama 1 ay gidiyor.

Teşekkürler, iyi geceler..

Temizmama.com mito' dan bahcemdeki kediler yaklaşık 10 yıldır çok memnunlar ama, 150 lira.

• mert341903 M kullanıcısına yanıt

O kadar iyi, ben de o zaman 200 liraya aldım, bu ekonomide fiyat da iyi.

• extagon kullanıcısına yanıt
    müzik amfisine direkt baglaniyormu

• | OMG! | kullanıcısına yanıt

aldık artık ama yinede soralım :) masaüstünde usb adaptör kullanarak hem kulaklık hem mikrofon gibi kullanabiliyor muyuz bu aleti ?

• Kartımın son kullanım tarihi 19 ama dışarda kullanmama izin veriyor. Burda 1 yazınca otomatik 2 oluyor. Sağ tıklayıp incele kısmından 1 yapsam da 2 oluyor var mıdır bunu 19 olarak girmenin bir yolu?

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

müzik amfisine direkt baglaniyormu

bağlanıyor,hem alıcı hem verici olabiliyor.

• mert341903 M kullanıcısına yanıt

Yalnızca müzik dinledim mikrofonu hiç denemedim dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Kartımın son kullanım tarihi 19 ama dışarda kullanmama izin veriyor. Burda 1 yazınca otomatik 2 oluyor. Sağ tıklayıp incele kısmından 1 yapsam da 2 oluyor var mıdır bunu 19 olarak girmenin bir yolu?

Kart yenilemesinde aynı kart numarası ile tarih ve cvc kodu değişimi oluyor genelde.

Internet üzerinden izin verecek bir site olduğunu sanmıyorum.

• K4TL14M kullanıcısına yanıt

eskı tarihe izin vermez sanal kart olusturma ımkanınız varsa onla deneyin.

• arkadaşlar hb de satın almak maksadıyla fiyatını takip etmek istediğiniz, veya alıp almamakta kararsız kaldığınız ürünleri sepette tutmayın, adamlar ürünü sizin sepete attığınızı görüyor ve anında zamlıyor, ya hemen alın, yada web tarayıcıda kaydedin bence, 2 saatte bi çok ürüne şahit olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Temizmama.com mito' dan bahcemdeki kediler yaklaşık 10 yıldır çok memnunlar ama, 150 lira.

Alıntıları Göster

Çok para hocam. Bende Micho almıştım kediler ayıla bayıla yemişti. Son zamla birlikte 167.5 TL. Hiç kampanya da yapmıyorlar. Tok satıcı adamlar. Benim bütçem aylık 100 TL. Bir de ekstradan haftada bir tavuk ciğeri pişirip veriyorum kedilere. Ara sıra salam ve peynir de veriyorum. Tavuk ciğeri bile indirimde kilosu 5 TL mi ne. Kuru mamalar bu kadar pahalı olmamalı. Hele yerli üretim olanlar.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21

geçen sene 14 ekimde 99 liraya bir modelini almışım. ürünü tıklayınca yeni linkte satıcı değişiyor ve 250 lira diyor. bu bir yıldır kullanıyorum kapağı kapalı tutulması halinde 10 - 12 saat sıcak/ soğuk tutabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.